דוסים vs אינטל - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דוסים vs אינטל

argaman_bergman

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של: rroonnii ב 22.11.2009 בשעה 10:13:13

אם אתה שוב תסלף את מה שאני כותב אין לי אלה- לא לענות לך.

מתי כתבתי שהחרדים לא מכירים בתקשורת?.

כאן:

ציטוט של: rroonnii ב 22.11.2009 בשעה 09:38:15

קודם כל כתבתי לך שהעדה החרדית זה מגזר סגור ואינו מכיר בממשלה חילונית וכדומה..ואינו לוקח כספים מהמדינה ואין להם לפנות לתקשורת החילונית כי הם לא מאמינים בה.

אגב, טרם שמעתי גינוי פומבי כלשהו מצד המגזר החרדי. היום התראיין לגלגל"צ איזה שמואל פופנהיים אחד, שמסתבר שהוא אחד הנציגים הבולטים של המגזר החרדי בתקשורת החילונית. הוא אמר שמחר ככל הנראה לא תתקיים הפגנה נגד מכיוון שהחברה הביעה נכונות למשא ומתן עם החרדים (חבל מאוד, אגב) - אבל לא שמעתי אף מילה על ההתפרעויות של החרדים עצמם.

מה אני יעשה איתך?

כמה פעמים אני יכול לחזור על זה -אם אתה רוצה לשלוח אותי לבית-חולים רק תגיד :smile1:

כתבתי העדה- החרדית זה מגזר בעל השקפה שונה משאר [רוב] החרדים כמו ספרדים,ליטאים וכו'..

הבאתי גם הסבר לכך בעמודים הקודמים.

ואתה פשוט הכנסת את המילים שלי על כל החרדים, תכניס לראש יזה כמו שיש חילוני שמאלני וחילוני ימיני- שניהם חילונים אבל בעל דעות שונות.

לגבי שמואל פופנהיים דווקא ראיתי מה שהוא כתב [גם נגד אלימות - כנס לכיכר השבת ותמצא את זה-בקלות.

המגזרים האחרים לא מחוייבים לצעוק נגד האלימות -כי זה לא קשור אליהם, אבל ששואלים אותם וגם סתם ככה בביתי-מדרשות [שיעורים] כמובן שכולם נגד אלימות כנס לכל אתר של יהדות ותוכל לראות,יותר מזה גם הרבנים של העדה-החרדית נגד זה -רק תראה את הכרוזים שהם תמיד מפרסמים [מה ששמתי בעמודים האחרים -תקרא].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמך ישראל מתחיל להתעורר ? מה ? אה ? הפגנת נגד ?!

ימות המשיח ? סוף לכפייה החרדית ? סוף לחולרות החרדים השחורים ? ( טוב ... מותר לחלום )

רק מה, הם עושים את זה במקום הלא נכון, הם צריכים להפגין ליד הבתים של החריייידים החרד(ל)ים השחורים

ולצעוק עליהם ולזרוק עליהם עגבניות רקובות וביצים סרוחות ולצרוח עליהם " עלוקות מנייאקים תעלמו לנו מהחיים !! "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3811955,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט בהלם. בדר"כ להפגנות נגד מגיעים כמה עשרות חילונים, אבל הפעם אלפים יצאו לרחובות. ידעתי שהציבור החילוני לא ישאר אדיש לנצח. עכשיו תראו איך כל הדוסים יתחילו לבכות"אנטישמיות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא עושה גם לרוסים אבל תאמין לי שום דבר לא משתווה לחרדים תראה איזה כותרות היא שמה להם. תעיין בכל המאמר.

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?cat_id=24&topic_id=2713668&forum_id=4142

אגב מתחת ל10 אחוז זה מדובר על החרדים בירושלים, מתוך החרדים בירושלים הם רק מתחת ל10 אחוז אותם אלה שמפגינים, אבל לכל החרדים בארץ?

העדה החרדית אני חושב ממש כולם גרים רק בירושלים.

אז אתה מבין לקחת אותם ולהגיד הנה זה פניה של החרדים-זאת בעיה.

איזה אתר אמין, לדעתי תוסיף קישור לסיפורי אלף לילה ולילה ותסגור עניין.

ההוא שאמרו שהוא טרוריסט? איך אפשר להגיד דבר כזה על משיהו כ"כ קדוש וצדיק. אז מה, רצח שניים, פוצץ על נער בן 15 מטען הרס לו את החיים, תכנן שורה של פיגועים - מה כבר קרה? אתם אף פעם לא גנבתם איזה טוש למורה?!

אה, והדורס? הדורס רחג"צ (בטח יש לראשי תיבות האלה איזו משמעות קדושה) בכלל עשה מצווה ורצה לקחת את הנדסת טרמפ, אבל היא הייתה חוצפנית וקפצה לו על מכסה המנוע בזמן שהוא נסה ונתנה לו סטירה דרך החלון והתקשרה להתלונן עליו.

ואתמול סבתא שלי נתנה לי טרמפ על החללית שלה, וטסנו למאדים, ושיחקנו שם הוקי ובסוף היא החזירה אותי - אבל לא לפני שהיא עשתה לי סיור בליבת השמש, וגלינו שפוקים של כבשים הם שמדליקים את השמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ראיתם את תגובת החריייייידים להפגנה אתמול ? ( מנחם פורוש הוא כזה יצוג של החרייייידים , חבל על הזמן )

" במקום להפגין - תתחילו ללדת "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3812168,00.html

יש לי יש לי !! תגובה לתגובה :

" במקום למרר לנו החילוניים את החיים, תעופו אתה וכנופייתך וחברים לקיבינימט ושלא נראה ונשמע ונדע ממכם יותר "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורוש הפליץ את היציאה הבאה,

" מאחורי ההפגנה החילונית בבירה עומדת קבוצה קטנה של צעירים אכולי שנאה " :facepalm:

אתם קולטים ?! -> " קבוצה קטנה של צעירים אכולי שנאה " :facepalm::facepalm:

אויי :lol: האירונייה ...

כנראה, אחרי יותר מידי ישיבה על התחת ולימוד תורה וטימטום עצמי,

המוח נרקב ומתפרק והסירחונות יוצאים בצורת נאדים מילוליים שמנותקים מהמציאות והזויים ברמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלתה לי השאלה הזו:

אם נגביר את הילודה ולכל משפחה יהודית במדינת יהיו איזה 10 ילדים, האם הכלכלה תעמוד בזה? מה נעשה עם הפקקים? מה נעשה עם הצפיפות? איך נספק מספיק אוכל ומשאבים לכולם?

בואו נחמיר:

ואם כולם ילמדו תורה, מי יביא את הכסף? הנשים? ומי יטפל בילדים, הנשים? אה לא הן עובדות, אז הגברים! אה רק רגע, הם לומדים תורה אסור להפריע להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fighter אני יגלה לך סוד קטן בתקופת התנך עבדים ושפחות היה דבר רגיל

ואני לא מדבר רק על מיצרים אלה בכלל -היו תקופות שגם ליהודים היו שפחות ועבדים

יש אפילו חוקים בנושא שנכתבו באותה התקופה

אולי רומי ימצא לך באיזה ספרים זה נכתב

אולי זה מה שהחרדים רוצים עבדים ושפחות ושהם ילמדו תורה כל היום וישריצו ילדים

בו נכבוש את שוודיה וניקח משם

jenter__sverige__vm_253020x.jpg

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...