דוסים vs אינטל - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דוסים vs אינטל

argaman_bergman

Recommended Posts

אינטל צריכים לגדר את כל המתחם במכונות יריה ולהזהיר מפני פריצה עם שלטים גדולים

אין לזה שום קשר לדת- פורץ לשטח פרטי דינו מוות כהגנה עצמית.

חוסר הכבוד של החרדים הוא מהמגעילים ביותר בהסטוריה של האנושות.

אין להם שום ערכים בסיסיים והם מדברים על כמה שהם זכים וטהורים מהגויים.

חוסר הכבוד לתיירים, חוסר הכבוד לנשים, חוסר הכבוד לבני אדם ולחיות, זלזול מוחלט בכל מה שזז בעולם הזה.

וכן, אני מכליל, כי זה מה שאתם רוצים, שנחשיב אתכם כאוכלוסיה מוכרת עם שכונות פרטיות וכו', אז כן, תשאו בתוצאות, ותשאו בהכללות- זה מי שאתם.

"חילוני" שעושה פשע\משתולל- לא עושה אותה בשם הדת- זה מה שמבדיל מחלת נפש-פסיכוזה(חרדי) ובעיה סוציולוגית

שכל אחד ואחד כאן יחשוב על איך קבוצה של 10 חרדים מרביצים לאמא שלו מכות רצח בסמטה אומללה כי היא הלכה בצד הלא נכון של המדרכה.

שכל אחד כאן יחשוב איך חרדי זקן תופס את אמא שלו בגרון ואומר לה שאם היא לא תשב מאחורה של האוטובוס היא תחטוף מכות.

זה לא רק , וזה לא רק חניונים, מה שקורה בירושלים זאת פסיכוזה המונית קיצונית של קבוצת אנשים חולי נפש, חרדים, שמקבלים תמיכה מלאה מכל החולי נפש התקשורתיים שנחשבים שפויים מסיבות של סטאטוס קוו.

הסיבה היחידה שבכלל המעשים האלה נדונים כאן (אם הם מוצדקים או לא) היא בגלל שלאורך עשרות שנים נהיתה הסכמה כללית באוכלוסיה שהאוכלוסיה הזאת היא בריאה נפשית, לכן לא מטפלים בהם היום בגלל שהם בהמונים.

מה שקרה היא שהפסיכוזה הפכה למשהו מקובל בחברה, לכן זאת כבר לא מחלת נפש כי היא לא עונה על הדרישה הבסיסית למחלת הנפש- "דחיה של החברה".

עכשיו הם מתחילים להוציא את הראשים שלהם ולעשות פעולות עבריינות ולקיים כל מיני חוקים של נשים והניצוצות של המחלת נפש חוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הכל פוליטיקה..

נראה לכם שבאמת מפחדים מהדוסים האומללים האלה?!

המשטרה לא תעשה כלום בגלל שצריך את הקולות של הנבלות האלה .

וכל פעם זה חוזר על עצמו , ממש נגע החרדים האלה .

אם היה לנו מים בארץ הייתי מציע זרנוקי מים אבל פה אפשר להסתפק בפרשים ואלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני תפסיק.

החרדים הם יצורים אומללים מסכנים ורשעים (גם לפי אמות המידה של היהדות).

אמרו שחשובות מצוות שבין אדם לחברו מאשר בן אדם למקום.

הם מרביצים לשוטרים יהודיים .

הם נוטשים את האחים שלהם להילחם לבד בעוד הם לומדים ספר מטומטם ופרמיטיבי (בואו נהרוג כל בן אדם שאי פעם קילל את אמא שלו).

"אלוהים" היה עם החלוצים שהגיעו לארץ ולא שמרו שום מצווה והם אלו שהצליחו וניצלו לעומת המשפחות והיהודים שומרי המצוות שנשארו בחו''ל וקיבלו שואה לראש.

רוני , אם אלוהים קיים הוא בטח שונא את החרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכליל כי אותו "רוב דומם" שקיים לטענתך שותק. כי אף אחד מאותם 90% הנותרים לא הוכיח שהוא שונה מאותם פורעים. שיקום רב חרדי וייצא לתקשורת ויגיד שהוא מגנה מכל וכל את האלימות הזו, שזה לא מייצג את המגזר החרדי, שאסור לקרוא לחיילים ושוטרים "נאצים" ו"רוצחים". אם הקהילה החרדית עד כדי כך לא מסכימה עם ההתפרעויות האלימות האלו שיקומו ויתנערו מהם, או שיענישו אותם על כך שהם מחללים שבת וגורמים נזק לקהילה כולה.

אבל אתה יודע טוב מאוד שזה לא יקרה, מהסיבה שכל הקהילה החרדית דווקא תומכת בהם - כשחרדי עומד מול שוטר או חייל במדים וקורא לו "נאצי", זה לא בא משום מקום - זה בא משנים של הסתה אנטי-ציונית שספק אם הגרועים שבאויבינו יכולים להתחרות בה.

אז מבחינתי אותם פורעים שתוקפים שוטרים ברחובות לא רק שאינם מיעוט, אלא מייצגים את הלך הרוח של הציבור החרדי כולו. חובת ההוכחה, בכל מקרה, היא על החרדים.

אבל זה הטענה נגד התקשורת היא לא מראה את הצדדים הטובים בחרדים, בוא לכל ישיבה ותראה שכל רב נגד אלימות ,וגם שמתי כרוז שתמיד מפרסמים מטעם הרבנים [עוד שלהם] שנגד אלימות אז למה אתה מתעלם? להיות ראש בקיר :s07: .

חיפוש קטן בגוגל:

http://www.kikar.net/article.php?id=1590

http://www.kikar.net/article.php?id=1224

http://www.kikar.net/article.php?id=5995

http://www.kikar.net/article.php?id=19847

http://www.youtube.com/watch?v=0wJiL1Y951I

http://www.kikar.net/article.php?id=6542

http://www.kikar.net/article.php?id=19730

http://www.youtube.com/watch?v=nffI6BS-Gyc

אתה שטוף מוח -זה הכל.

giloman

ידידי היקר אל תוציא את עצמך ט-י-פ-ש , תעבור על האשכול ואם יש לך משהו מבוסס תביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה שטוף מוח -זה הכל.

אתה בטח מאמין שאם תתכנן עסקאות בשבת אז הן לא יצליחו.

רוב הדתיים לא באמת מאמינים באלוקים ובמצוות - הם פשוט מפחדים שאם לא יקיימו מצוות אז אלוהים הזה יעניש אותם.

giloman

ידידי היקר אל תוציא את עצמך ט-י-פ-ש , תעבור על האשכול ואם יש לך משהו מבוסס תביא.

אתה הטיפש ואתה יודע את זה עמוק בפנים.

וזו זכותי להביע את דעתי על חלאות כמו החרדים מבלי לקרוא שום מילה באשכול.

אתה מאמין ב"תורה" - אותה תורה שמשה כתב (לפי המסורת)ואומרת שמשה היכה בסלע ובגלל זה לא נכנס לארץ - אם הוא כתב אותה אז למה הוא לא נזהר בהכאת הסלע?! פשוט אידיוטי

תכיר במציאות - האדם המציא את אלוקים כי לא ידע איך להתמודד עם המוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

giloman

סלח לי לפי הכתיבה שלך אני מבין שאתה לא מבין גדול בנושא יהדות,חרדים וכדומה.

אבל זה לא שייך לפה ,כרגע מתכתבים על הפגנות ,יש לך שאלות שבאמת רוצה לברר אז תוכל לשלוח פרטי.

והנה עכשיו מתחילים לבוא כת הליצנים של עכברוש-בכביש ,אחד חכם שמסתכל מהצד -יכול לראות את שפת הכתבה שלהם -רק זילזול רק רשעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני - למה יש לך מחשב ? אתה לא חשוף לתועייבה ככה ?

עכשיו תתן לי איזה סיבה שאתה המצאת- כדי להצדיק משהו שכביכול אסור-- וזה רק יוכיח שאין לכם שום חוקים ושום בתיך- כל אחד עושה מה שבזין שלו ואפשר למצוא סיבה הלכתית למה לאנוס בנות 15 גם.

כולם מלאים בחרא ונמאס כבר מהפסיכוזה ההמונית הזאת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם אני מבין ביהדות וחרדים הרבה יותר ממך רוני אז אל תתנשא.

גדלתי בבית דתי מאוד , המשפחה של אמא שלי רובם חרדים ומחותנים לרב עובדיה ושות'

הייתי בבתי ספר דתיים של בנים בלבד עד כיתה ח'.

אז צא מהסרט , אל תתנשא ואל תדבר על חרדים עד שלא תיהיה אחד כזה - הם גורמים לי להתבייש ביהדותי.

מדובר פה על ההפגנות של החרדים וזכותי להביא את דעתי שהחרדים הם אוכלוסיה שאני שונא כמעט כמו ערבים ויהיה מאוד מעניין לראות

איך החרדים יסתדרו בעזה. התורה הקדושה שלך תגן עליהם?

ומעניין מאוד שלא הגבת לשום טענה שלי חוץ מזה שאמרת שאני לא מבין.

אז אולי תפתח לי את העיניים?

רוני - למה יש לך מחשב ? אתה לא חשוף לתועייבה ככה ?

עכשיו תתן לי איזה סיבה שאתה המצאת- כדי להצדיק משהו שכביכול אסור-- וזה רק יוכיח שאין לכם שום חוקים ושום בתיך- כל אחד עושה מה שבזין שלו ואפשר למצוא סיבה הלכתית למה לאנוס בנות 15 גם.

כולם מלאים בחרא ונמאס כבר מהפסיכוזה ההמונית הזאת....

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כן מכיר חברה שעזבו את הדת [הרבה מהם זה בעיה של מסגרת שלא מסתדרים,ולא מחוסר אמונה]

אז אתה רוצה לעשות את זה פה ,אין בעיה.

בבקשה בוא תכתוב לי מה הבעיה שלך בחרדים?[כמובן אני צופה שאתה הולך פה להכליל על כולם ] ואולי גם בעיות בתורה עצמה?

ואני מבקש בתור שאלה ,ולא בתור ליצנות ,וניבולי "פה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואה כמה אתה מתנשא מר.דתי?

חשבתי שבתורה כתוב שצריך לכבד כל יהודי.

כרגע הנחת שאני נפלטתי כי לא הסתדרתי כשבעצם פשוט ברחתי מהחרא הזה למרות שנחשבתי לתלמיד מאוד מוכשר במקצועות הקודש.

מה הבעיה שלי בחרדים ? הם עלוקות , הם חארות , הם מפקירים את אחיהם , הם הורסים לילדיהם את החיים - ילד בן 18 כבר מוצא עצמו עם ילדים ומשפחה לפרנס, הם צבועים , הם עושים מה שכתוב בתורה רק כשבא להם ונותנים 1001 תרוצים. רוצה עוד רק תגיד.

בעיה עם התורה? היא אוסף של שקרים , קישקושים , חוקים פרמיטיביים ומיתוסים - לא הייתה לי בעיה לקרוא אותה אם היא הייתה משווקת

כ"מיתולוגיה יהודית" כמו שאין לי בעיה לקרוא את האודיסאה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לזה אתה קורא טענות?

אתה צריך להביא ביסוס לדברייך, אם התורה זה שקר -אז נו תביא לי ביסוס לדבר הזה?

אם החרדים הורסים לילדים שלהם את החיים- אז נו תביא לי הוכחה שכל החרדים הורסים לילדהם את החיים?[כתבתי כלום, כי כך אתה מתבטא] וכו' וכו'.

מבין?

לגבי מתנשא, אני כתבתי שאני מכיר הרבה כאלה -וזה נובע בעיקר בגלל שנאה למסגרת.

אנחנו פשוט נדע לבסוף מהיכן זה נובע אצלך.

אגב בן כמה אתה?

אנא אל תתיחס לכת הליצנים, הנה פה אתה יכול לשאול מה שבא לך אולי לגלות משהו חדש, והכי חשוב להיות אמיתי עם עצמך.

כמו כן אתה פנית אלי לא אני אליך -אז תכבד אותי.

אם המנהלים היו עושים את עבודתם ,אז היה פה קצת יותר שקט ,מזילזול כלפי השני,קללות וכדומה...

אדם שעושה זאת זה רק מראה עד כמה הוא חלש ואין לו מה לכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

giloman

אני חושב שהמסקנות שהגעת אליהן די מוכיחות שהיית תלמיד מוכשר - חחחח

ראית את האמת די מהר הייתי אומר :smile1:

הטרו(ל)ני עוד מתבוסס בסחי וברפש ,

הטרו(ל)ני כול הזמן רוצה הוכחות , תן הוכחות ! תביא הוכחות ! איפה ההוכחות ! חחחח , הוא חושב שהוא נימצא בבית משפט ועובדיה יוסף הוא העורך דין שלו -- פפפחחחחח !

רוני יה אהבל , אתה הולך למות ותכניס את זה טוב לראש שלך ולא עובבדיה יוסף ולא זיבי אל החמר יציל אותך מהבור שמחכה לך , אתה מבין את זה ?! אז אל תגרור את כל העולם יחד איתך לשם , הם יגיעו לבד לשם , גם העובדיה יוסף שלך יהיה עפר ואפר ותאכל אותו רימה ותולעה , וגם את הצמיג וגם את השימלה - חחחח , חושב שהוא ינצל מהבור אם יזרוק לשם את כל העולם לפניו - פפפפחחחחחח .

סעאמק , תחיה תחיים שלך ואל תפריע לאחרים לחיות , יה טמבל ! כל הזמן הוכחות :facepalm: תלך לבית קברות הקרוב למקום מגורייך ותראה את כל ההוכחות שאתה צריך !

אני אסיים במילים של הגאון דיזי גילספי זצ"ל שאמר :" כולם רוצים להגיע לגן עדן , אבל אף אחד לא רוצה למות " אם אתה כל כך צדיק ומגיע לך חיי העולם הבא , אל תחכה - חחחח . שלא יתחילו לכתוב את ספר הלכות נטילת ידיים לפני אכילת שור הבר והליויתן לפני שתגיע ! אם יש גן עדן , אתם כבר תחרבנו אותו - חחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לזה אתה קורא טענות?

אתה צריך להביא ביסוס לדברייך, אם התורה זה שקר -אז נו תביא לי ביסוס לדבר הזה?

אם החרדים הורסים לילדים שלהם את החיים- אז נו תביא לי הוכחה שכל החרדים הורסים לילדהם את החיים? וכו' וכו'..

מצחיק איך אתה שותל לעצמך מפלטים סטייל "צדיק אחד בסדום". אף אחד לא יכול להגיד שזה נכון לכל החרדים. אבל זה נכון למספיק בשביל שתהיה הוכחה טובה לעניין- אם הם היו מסוגלים לקיים חברה תקינה ופרודקטיבית למחצה, הם לא היו צריכים לחיות על קצבאות ילדים ותקציבים שנסחטים מקופת המדינה. (אותה קופת מדינה שאני, הוא, הזה שלידו, אמא שלו, חברה של חברה של אמא שלו וגם הבחור ההוא העולה החדש, מכניסים אליה כסף)

ואיך אתה מעז בכלל לדבר על ביסוס, אתה הראשון שבחיים לא טורח לבסס את הטענות שלו, או מדי פעם טורח לזרוק איזה לינק מאתר רצוץ שקרים כזה או אחר (הידברות בעיקר.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...