דרושה המלצה לעדשת ALL ROUND בליווי למצלמת CANON 7D - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה המלצה לעדשת ALL ROUND בליווי למצלמת CANON 7D

HumanFly

Recommended Posts

שלום, דוד שלי מתכוון לרכוש לי ועדשה בחול

אמרתי לו לקנות בבסט ביי נדמה לי הכי טוב לקנות שמה,

אמרתי לו שירכוש לי את ה 7D של קנון

ובנוסף הנחתי שהעדשה 15-85MM תספק סחורת ALL ROUND טובה

אני לא ממש הצלחתי למצוא ברשת המלצה למשהו יותר טוב

אבל אשמח לקבל המלצה לעדשת ALL ROUND באמת טובה שתחסוך ממני קניה של 2 עדשות והחלפת כל הזמן

כמו כן האם זו בחירה נבונה לרכוש את ה 7D ?

מה האלטרנטיבה שיש לניקון מול ה 7D ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד ה 15-85 (אשר אין סיבה לשלול את הרכישה שלה), יש את ה 24-105/4 (ואתה מוותר על הקצה הרחב), או 18-200 - הפושרת מבחינה אופטית.

לניקון כרגע יש את ה D300s, בשילוב ה 16-85 המוצלחת אתה מקבל סט חביב מאוד, אם כי יקר יותר. אם זה מצדיק את זה, אתה צריך לראות בעצמך. לך תחזיק את שתי המצלמות בידיים באיזו חנות, תשווה את הפיצ'רים של כל אחת, ותעשה את ההחלטה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה במילא מתכוון לקנות עדשת קיט בינונית ולא להחליף עדשות לעולם, בשביל מה אתה צריך DSLR?

א). תודה על התגובה העניינית לשאלה.

ב). בלימודים יש לי מגוון עדשות משתנות וקבועות קבועות, הצורך שלי הוא לטיולים ושימוש יומיומי אני רוצה עדשה שפותרת 90 אחוז מהמקרים

ואני צריך DSLR כדי שתהיה לי שליטה מלאה כל התמונה והצילום, איזו מן שאלה זו בשביל מה אתה צריך ?

[br]פורסם בתאריך: 15.11.2009 בשעה 18:44:06

מלבד ה 15-85 (אשר אין סיבה לשלול את הרכישה שלה), יש את ה 24-105/4 (ואתה מוותר על הקצה הרחב), או 18-200 - הפושרת מבחינה אופטית.

לניקון כרגע יש את ה D300s, בשילוב ה 16-85 המוצלחת אתה מקבל סט חביב מאוד, אם כי יקר יותר. אם זה מצדיק את זה, אתה צריך לראות בעצמך. לך תחזיק את שתי המצלמות בידיים באיזו חנות, תשווה את הפיצ'רים של כל אחת, ותעשה את ההחלטה.

בהצלחה.

תודה רבה על התגובה,

בעקרון יש להם קיט של ה 24-105 שבא ביחד עם ה 7D

אבל אני חושב שבאמת לא אשלול את הרכישה של ה 15-85 הביקורות דיי טובות עליה לפי מה שהצלחתי למצוא עכשיו

עוד שאלה בשביל ידע, ואולי כן אצרך, מה העדשות המשלימות זו את זה הכי טובות שיש לקנון ?

זאת אומרת משלימות זו את זו מבחינת כיסוי טווחים ויחס עלות לאיכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה מומחה לצילום, רק שים לב שזאת בדיוק התשובה שקיבלת גם ב-D-SPOT.....

אם אתה רוצה אותה בנוסף לעדשות "מחולקות טווח" רק בשביל שתהיה לך "עדשת טיולים" או משהו בסגנון, סבבה. יש לא מעט אנשים שעושים את זה אני מניח למרות שהאיכות לא בשמיים.

מההודעה הראשונה שלך פשוט קיבלתי את הרושם שאתה מעוניין לקנות 7D (מצלמה מאוד, מאוד, מתקדמת) פשוט כי היא נראית לך מגניבה, ולצרף לה עדשה בינונית במקרה הטוב כי אתה לא מבין שהאיכות מתקבלת מהעדשות ולא מהגוף... 7D עם עדשת סופר זום כמו 18-250 תהיה אולי נוחה לשימוש, אבל כמעט כל צלם שיודע מה הוא עושה עם 20D (מצלמה בת איזה 5 שנים) ועדשת 24-70 f/2.8 (למשל) יוכל בקלות להוציא הרבה יותר טובות מבחינה טכנית. או לפחות בוא נגיד שהציוד לא יגביל אותו, לעומת המקרה שלך עם עדשת הסופר-זום והאיכות הבינונית שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה מומחה לצילום, רק שים לב שזאת בדיוק התשובה שקיבלת גם ב-D-SPOT.....

אם אתה רוצה אותה בנוסף לעדשות "מחולקות טווח" רק בשביל שתהיה לך "עדשת טיולים" או משהו בסגנון, סבבה. יש לא מעט אנשים שעושים את זה אני מניח למרות שהאיכות לא בשמיים.

מההודעה הראשונה שלך פשוט קיבלתי את הרושם שאתה מעוניין לקנות 7D (מצלמה מאוד, מאוד, מתקדמת) פשוט כי היא נראית לך מגניבה, ולצרף לה עדשה בינונית במקרה הטוב כי אתה לא מבין שהאיכות מתקבלת מהעדשות ולא מהגוף... 7D עם עדשת סופר זום כמו 18-250 תהיה אולי נוחה לשימוש, אבל כמעט כל צלם שיודע מה הוא עושה עם 20D (מצלמה בת איזה 5 שנים) ועדשת 24-70 f/2.8 (למשל) יוכל בקלות להוציא הרבה יותר טובות מבחינה טכנית. או לפחות בוא נגיד שהציוד לא יגביל אותו, לעומת המקרה שלך עם עדשת הסופר-זום והאיכות הבינונית שלה.

ראשית תודה רבה על התגובה המפורטת, אני חושב שהיה לי גם הרבה יותר מובן וגם הרבה יותר מפורט לו היית רושם זאת פשוט בהתחלה,

אני מבין לגמרי למה אתה מתכוון, ואני חושב שאתה צודק, יש המון טיעונים באינטרנט שהגוף הוא החלק המרכזי והעדשות זה חלק פחות חשיבות כמו הגוף ויש כאלו שאומרים שהגוף הוא לא פקטור בכלל ורק העדשות... בכל אופן אני רוצה למצוא את באלנס ורציתי גוף טוב שלא אצטרך לשדרג מהר, עדשות תמיד אפשר להחליף אז רציתי משהו להתחיל אותו,

בסוף החלטתי ללכת על צמד עדשות, 17-55 ו 70-200 F4IS

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאומר לך שהגוף הוא החלק המרכזי והעדשות זה חלק עם פחות חשיבות הוא אידיווט.

הבחירה שלך מעולה.

וזה בדיוק הפוך. גופים משדרגים כל הזמן, עדשות נשארות.

גופים חדשים עם טכנולוגיות וביצועים טובים יותר יוצאים כל הזמן, פעם בשנה בממוצע. עדשות חדשות (גירסאות חדשות לאותו טווח) יוצאות כל איזה 5 שנים ואפילו יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בובו, זה הכסף שלך ואתה חופשי להשתמש בו בכל דרך שתחשוק

אבל אני באמת חושב שאתה קופץ מעל הפופיק ללא שום סיבה

אין שום סיבה שבעולם חוץ מאולי זכייה בלוטו, שצלם מתחיל יקנה כל כך מתקדמת

תאמין לי אני ראיתי הרבה מאוד סוגי צלמים בחיים שלי

ראיתי צלמים שהתחילו את דרקם עם ברמת כניסה (לצורך העניין D60 של ניקון) ותוך שנה של למידה והתנסות (והרבה צילום) עשו בית ספר להרבה צלמים שמחשיבים את עצמם מקצועיים

מצד שני ראיתי ואני עדיין רואה הרבה מאוד צלמים (בעיקר חבר'ה מבוגרים שיש להם כסף ורוצים להיראות מרשימים) שקונים ציוד בעשרות אלפי שקלים, לא מעט הולכים על מצלמות FF, עם עדשות מקצועיות של חברות מובילות, ומוציאים עם כל הציוד הזה שאני מוציא עם הפלאפון שלי (אני לא מגזים ואני יכול לתת פה ים של דוגמאות מאוד ממוקדות), מהסיבה הפשוטה שהם לא יודעים לתפעל את הציוד

7D נכון לעכשיו המלכה הבלתי מעורערת של מצלמות עם חיישן APS-C

מהבחירה שלך בעדשות (17-55 ו 70-200 F4 IS) אני מבין שיש לך כסף

אני מציע לך משהו אחר

קח 50D

מבחינת העדשות קח 17-40 ו 70-200

מה זה אומר מבחינתך?

שאתה מתחיל עם מערכת שנותנת לך דלת פתוחה לכניסה לעולם ה FF במידה ואתה באמת לוקח את כל העניין ברצינות ורוצה להתקדם

בזמן שאתה עדיין עם המצלמה הזאת הפער בין 40 ל 70 ממש לא יפריע לך (מניסיון)

כשתחליט לעבור ל FF תקנה 24-70 בנוסף לעדשות שכבר יש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...