Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 379 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סביר להניח שאי אפשר לבחור סוג משחק במפות החדשות

כי גם ככה אין ליותר מידי אנשים את המפות החדשות

אז אם גם היה אפשר לסנן את סך האנשים הנמוך מלכתחילה

אנשים היו מתלוננים שזה לא היה מוצא להם משחקים.

אולי זה ישתנה אם הזמן...

היה הכי טוב אם המפות היו משולבות במצבים הרגילים.

לא מספיק שזה מעצבן שאי אפשר לבחור סוגי משחק

זה מעצבן שבמצב הזה משחקים רק בחדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IW בסה"כ רצים עם המודל המוכח של "כל עוד הצרכן מוכן לשלם, יהיה מחיר והוא אף ימשיך לעלות". הם היו החלוצים בקביעת תג מחיר של 60 דולרים עבור המשחקים שלהם, כעת מתחילות גם חברות אחרות עם אותה המדיניות (לדוגמא - עם ספלינטר-סל החדש, משחק שלא שווה אפילו 2/3 מהעלות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס על איזו רגישות עכבר אתם משחקים?

(ניתן לבדוק בSteam\SteamApps\common\call of duty modern warfare 2\players\config_mp.cfg תחת SENSITIVITY)

שיחקתי עד עכשיו על 7.2 בערך וקפצתי עכשיו ל9, SEEMS TO WORK VERY WELL FOR ME... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס על איזו רגישות עכבר אתם משחקים?

(ניתן לבדוק בSteam\SteamApps\common\call of duty modern warfare 2\players\config_mp.cfg תחת SENSITIVITY)

שיחקתי עד עכשיו על 7.2 בערך וקפצתי עכשיו ל9, SEEMS TO WORK VERY WELL FOR ME... ::)

אני לא נוגע בהגדרות של המשחק, אצלי יש את האופציה בעכבר, יותר נכון 4 אופציות, אני עובד על המוד השני, רגישות מאוד מאוד נמוכה, אני לא אוהב תנועה מהירה, יש אנשים שלא מצליחים לסובב את החייל של COD ב 360 מעלות אצלי מרוב שזה איטי יחסית. הכל עניין של הרגל, אם תשאלו אותי, ברגע שמתרגלים זה הדבר הכי מדויק שיכול להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יתרונות ויש חסרונות. רגישות נמוכה זה באמת יותר מדויק, אבל גם לוקח יותר זמן לכוון. כמובן שאחרי שמתרגלים זה הכל עניין של מיומנות, אז בסופו של דבר זה לא משנה יותר מידי.

אני שיחקתי אצל חבר ואצלו הרגישות הייתה הרבה יותר גבוהה, פשוט לא הצלחתי לשחק - כל תזוזה קטנה שלי סובבה אותי ב-180 מעלות.. זה היה נורא :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בן דוד עם G5 ,הבנאדם פשוט עושה לי בחילות כשאני רואה אותו משחק, הוא שם על הרגישות הכי גבוהה שאפשר, אני לא יודע איך הוא פוגע במשהו בכלל,

אחרי סיבוב של DOM אצלו אני הולך להקיא, :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...