Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 380 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם יודעים ש stopping power עם UMP זה מיותר לגמרי אני מקווה, נכון? בלי stopping הוא עושה 35 נזק בירייה (לכל אחד יש 100 HP). סטפינג מכפיל את הנזק ב 1.4 (49 נזק בירייה), מה שאומר שבשתי המקרים 3 יריות הורגות. סטופינג עוזר רק אם מישהו פצוע, ובכמה כאלה כבר נתקלים? אישית אני מעדיף lightweight, cold blooded או hardline. הרבה יותר שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים ש stopping power עם UMP זה מיותר לגמרי אני מקווה, נכון? בלי stopping הוא עושה 35 נזק בירייה (לכל אחד יש 100 HP). סטפינג מכפיל את הנזק ב 1.4 (49 נזק בירייה), מה שאומר שבשתי המקרים 3 יריות הורגות. סטופינג עוזר רק אם מישהו פצוע, ובכמה כאלה כבר נתקלים? אישית אני מעדיף lightweight, cold blooded או hardline. הרבה יותר שימושי.

לא מדוייק. בטווח קרוב הוא עושה נזק של 40 ואז אתה הורג בן אדם בשתי יריות , זה יכול להיות ההבדל בין הריגה או מוות, במיוחד מול כאלו שרצים ודוקרים. בזמנו, כשתופעת הדוקרנים הרצים היתה ממש נפוצה והיה גם את הגליץ' עם CP, אני שמתי לקלאס UMP את SP וזה עזר.

חוץ מזה, אתה שוכח שפגיעה בראש מעלה את הנזק ב-40 אחוז ואז אפשר להרוג עם שתי כדורים גם מטווח רחוק......

למרות כל זה, אני עדיין מעדיף CB. אין לי כוח להתחבא ממטוסים ומסוקים או לחטוף פרדטור כל שניה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניוק שני! על ידי! יוווהוו!~!~!~!~!~!~!!!!!!! ;D ;D ;D ;D

;D

;D

;D ;D

;D

יש!!!!! עכשיו אח שלי מרשה לי לשים את הTITLE Global thermanuclear war!!

עשיתי הרייר, הביא צ'ופר, והשאיר לרובה שלי עוד 3 הריגות.

העבודה הרגילה רק שהיה לי M93 RAFFICA FMJ-שהציל לי תתחת :cool2:

בFFA! המוד הכי קשה לניוקים!

אני עכשיו מעלה תמונה וסרטון

אהה וגם זה היה בWASTELAND

עריכה:

הינה תמונה

secondtacticalnuke.th.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL איזה התלהבות מיותרת, אף אחד כבר לא מתלהב מניוק שני :P

אה ו.. זה מוד דיי קל לניוקים :P

חבל אני לא יכול לשחק (אוכל רק עוד איזה יום-יומיים) ולא יכולתי בשבועיים האחרונים, 100% הייתי מביא איזה ניוק או שתיים (כל פעם שאח שלי נותן לי קצת על המחשב אני מביא הריירים ;D).

לא מדוייק. בטווח קרוב הוא עושה נזק של 40 ואז אתה הורג בן אדם בשתי יריות , זה יכול להיות ההבדל בין הריגה או מוות, במיוחד מול כאלו שרצים ודוקרים. בזמנו, כשתופעת הדוקרנים הרצים היתה ממש נפוצה והיה גם את הגליץ' עם CP, אני שמתי לקלאס UMP את SP וזה עזר.

חוץ מזה, אתה שוכח שפגיעה בראש מעלה את הנזק ב-40 אחוז ואז אפשר להרוג עם שתי כדורים גם מטווח רחוק......

למרות כל זה, אני עדיין מעדיף CB. אין לי כוח להתחבא ממטוסים ומסוקים או לחטוף פרדטור כל שניה......

לא שיערתי כלום. הכל מדוייק ;D

עריכה: צודק.

עכשיו לדיון אחר:

Chopper Gunner או AC130?

שתיהם נמצאים באוויר 40 שניות (לצ'ופר הזמן נספר רק ממתי שהוא נכנס למפה). צ'ופר זה קלי קלות להוריד, סטינגר אחד מוריד אותו ויריות משפיעות עליו, על AC130 רק טילי lock on משפיעים וצריך שלושה בשביל להוריד אותו, וגם קל לראות איתו cold blooded's. הוא גם יכול להשמיד צ'ופר, הרריר ושאר ירקות (או מטוסים?) , אני חושב שגם UAV.

בשורה התחתונה-איזה מביא יותר KILLZ?! זה מה שבאמת מעניין ;D

מ AC130 קל להתחמק, כמו מלא פרדטור מיסלז, אבל מאוד קשה להוריד.

כמו כן במפות פתוחות וענקיות כמו wasteland או de-rail, איזה עדיף? במפות כמו favela איזה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש רק בAC130 ,צריך ללמוד את הכלי הזה, הוא בכלל לא פשוט, אבל כשאתה לומד אותו, הוא פשוט מוגזם ...

לרוב המפות עדיף AC130 אם לא לכולן, מלבד HIGHRISE שנחשבת לבעייתית ואין אפשרות של SPAWN TRAP עם AC130 ,אז....

וג'וני, ניוק בFFA זה המוד הכי קל, אם אני שם KS של ניוק אני עושה כל שני סיבובים, לא כזה קשה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, מי שעדיין אולי יש לו OMA כדאי לו להוציא את זה מהבוידעם ולהבין עוד ייתרונות שיש לו גם בביצוע של סדרת-ניוק.

יש צ'ופר\AC130 - מה אני עושה?

מחליף לCLASS שכולל DANGER CLOSE PRO ומפציץ את רבי

לאחר מכן, חוזר לקלאס החזק ביותר שלי.

ואם מדברים על רוס''רים וDAMAGE, יש רק אחד, AK47, ואם היה אפשר לראות הוא גם היה מנתק איברים ממקומם.

אגב סליחה שאני משחק כמו חמור ואשחק ככה במשך השבוע הקרוב, אני עם הנייד שלי ומשתמש בנטסטיק מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, מי שעדיין אולי יש לו OMA כדאי לו להוציא את זה מהבוידעם ולהבין עוד ייתרונות שיש לו גם בביצוע של סדרת-ניוק.

יש צ'ופר\AC130 - מה אני עושה?

מחליף לCLASS שכולל DANGER CLOSE PRO ומפציץ את רבי

לאחר מכן, חוזר לקלאס החזק ביותר שלי.

ואם מדברים על רוס''רים וDAMAGE, יש רק אחד, AK47, ואם היה אפשר לראות הוא גם היה מנתק איברים ממקומם.

אגב סליחה שאני משחק כמו חמור ואשחק ככה במשך השבוע הקרוב, אני עם הנייד שלי ומשתמש בנטסטיק מסריח.

אני משיג DANGER CLOSE PRO עם דבר שאתם דיי מאוד שונאים

מטול :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...