Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 517 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אחלה רצף משחקים היום, היה לי את המשחק הכי טוב בחודשים האחרונים חבל שאין ככה סקריןשוט יפה שיזכיר

ראבק חזק בSCRAPYARD ו5470 נקודות שיראו לי יפה את זה. לקחתי לפני רצף המשחקים את הTAR21 בשביל לפתח תוספות. יש כבר 50% :)

אחלה עבודה לשאר שהיו איתי, שלומי,סיימון,ISR

עריכה:

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=6357190

קחו תתפנקו, זה מה שקורה כשנותנים לילדים להביע את דעתם בארגז חול שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחלה רצף משחקים היום, היה לי את המשחק הכי טוב בחודשים האחרונים חבל שאין ככה סקריןשוט יפה שיזכיר

ראבק חזק בSCRAPYARD ו5470 נקודות שיראו לי יפה את זה. לקחתי לפני רצף המשחקים את הTAR21 בשביל לפתח תוספות. יש כבר 50% :)

אחלה עבודה לשאר שהיו איתי, שלומי,סיימון,ISR

עריכה:

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=6357190

קחו תתפנקו, זה מה שקורה כשנותנים לילדים להביע את דעתם בארגז חול שלהם.

DJ של אתמול היה מפלצתי. סחטיין על התוצאה :xyxthumbs: לא ראיתי תוצאה כזו (5400+) בדומיניישן מעולם. אני אישית עומד על 4500~.

אני לא מי-יודע-מה נהנה מדומיניישן יותר. אנחנו ממש טובים בזה, אולי הכי טובים שיש בהיצע של השחקנים שיצא לי לפגוש במשחק הזה.

זה נהפך לרפיטיטיבי ולא מאתגר.

הכנתי איזשהו תרשים שמראה מה קורה ב-mode הזה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ של אתמול היה מפלצתי. סחטיין על התוצאה :xyxthumbs: לא ראיתי תוצאה כזו (5400+) בדומיניישן מעולם. אני אישית עומד על 4500~.

אני לא מי-יודע-מה נהנה מדומיניישן יותר. אנחנו ממש טובים בזה, אולי הכי טובים שיש בהיצע של השחקנים שיצא לי לפגוש במשחק הזה.

זה נהפך לרפיטיטיבי ולא מאתגר.

הכנתי איזשהו תרשים שמראה מה קורה ב-mode הזה.

העלתי תרשים שמראה את הצלחת התוכנית ברגע שאני נכנס לקבוצה היריבה D:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על ההשקעה :xyxthumbs:

סחטיין על ההשקעה :nixweiss:

:xyxthumbs:

ניר, לא הבנתי את פשר הבדיחה... אם זו בדיחה בכלל...

בכל מקרה ,אם יש פה שוב רמיזה קטנונית על איזה תבוסה שאתה נותן לנו כשאתה נכנס אז אמממממממממממממממ לא ממש זכור לי האמת.. תזכיר לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ,אם יש פה שוב רמיזה קטנונית על איזה תבוסה שאתה נותן לנו כשאתה נכנס אז אמממממממממממממממ לא ממש זכור לי האמת.. תזכיר לי?

לי דווקא זכור משהו...

זכור לי שפעם הם הראו את פניהם בפאבליק ונקלעו למשחק דומ מולנו (לא "נקי" -- 3-4 מהם מול 4-5 מאיתנו + כמה נספחים, מספיק מייצג בוא נגיד)

ואכלו תבוסה קשה :P...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, ממש מגעיל מה שהולך פה.. אנשים שכחו איך לרוץ דגלים בצורה רצינית ולשחק קבוצתי, לא מורידים מסוקים, מה יהיה?

עומרי.? מתי הורדת מסוק בפעם האחרונה? ומי אתה שתבקר? אף אחד לא יכול לבקר את השני, לא טוב לי לשחק איתך? אני אחפש מישהו אחר לשחק איתו ולהיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם זה בצחוק, אם אתה מתכוון לרצינות אז,

בתקופה שהייתי חורש איתכם בפאבליק עם סטאנס ושאטגן והפרקים סטופינג פאור.

עם קלאס מוכן נגד דברי אויור. בהחלט הצלחתי להדפוף אותכם.

גם לדעתי התרשים הזה ממש טיפשי, להתלהב על חבורת בוטים שהם לא קבוצה כמוכם, זה לא חוכמה.

אה הייתי צריך להוסיף אצלכם AIMBOT או WH אצל מישהו מהיריב ואז אצלכם זה RAGE QUIT, אבל זה בצדק D:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אנחנו סתם שחקני פאבליק, שמנסים ליהנות ממה שנשאר מהמשחק הזה (לא בהצלחה אצלי בכל אופן, כבר לא נהנה תקופה).

זה לא באמת קלאן הרי, אם זה היה קלאן היינו משתתפים בתחרויות, מתאמנים כמו שצריך על SND,אבל רוב החבר'ה פה משחקים כי הם אוהבים משחקי מחשב, משמע ,לא ילדים ברובם, אז בואו ננסה להשאיר פאן, לפחות ביחס ובכבוד שאנחנו נותנים אחד לשני, כי זה מה שנשאר :-*

מחכה בקוצר רוח לכותר הבא, אגב אני אפתח אשכול להמלצה על משחקים אחרים, תנו לי המלצות שם, אני דיי גמיש :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...