Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 458 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי בעיה עם ערבים, החברים הכי טובים שלי בעבודה הם ערבים, מוסלמים... אז אין קשר, וקאוס, לא אמרתי שהם לא משחקים טאקטי או קבוצתי, אתה יכול לשאול את אחיך ואת ID BLACKHAWK ,OMREHCORE

IDF SNIPER

וכו'.... הם יגידו לך מה הפריע לי שם, צ'יטים, אחד איימבוטר, ( אני יודע שהם לא תמיד השתמשו בזה ,אבל עכשיו כן ), HITMAN = WH +AIMBOT ,פשוט ככה, אז לפני כל הדיבורים תעשו שיעורי בית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לא אמורה להיות בעיה עם אימבוטרים.. ;D ת'אמת אני רוצה ללכת איתך פעם ל S&D ולמות בכוונה כדי לצפות בך, מי יודע אולי אני גם אלמד משהו (חוץ מהעובדה שמותקנן לך אימבוט ביד).. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 מסכים 22" המחוברים בשרשור, הכוונה הרחבה לצג, לא שכפול.

איך אני רואה את המשחק על שתי המסכים?

האם זה אפשרי?

תודה.

אם הגדרת את הצגים כ-Extended פשוט תריץ את המשחק ותבחר את הרזולוציה המתאימה.

אני יודע שריבוי צגים נתמך ב-COD4 אז אני מאמין שגם ב-MW2 זה אפשרי.

אגב, בד"כ משחקים בסט-אפ של צג בודד או שלושה צגים,

אחרת אם תשחק רק עם שניים ההפרדה באמצע בין שני המסכים יוצאת לך בדיוק באמצע התצוגה של המשחק- מצב ממש לא אידיאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם ערבים, החברים הכי טובים שלי בעבודה הם ערבים, מוסלמים... אז אין קשר, וקאוס, לא אמרתי שהם לא משחקים טאקטי או קבוצתי, אתה יכול לשאול את אחיך ואת ID BLACKHAWK ,OMREHCORE

IDF SNIPER

וכו'.... הם יגידו לך מה הפריע לי שם, צ'יטים, אחד איימבוטר, ( אני יודע שהם לא תמיד השתמשו בזה ,אבל עכשיו כן ), HITMAN = WH +AIMBOT ,פשוט ככה, אז לפני כל הדיבורים תעשו שיעורי בית

היטמן wh אין פה ויכוח

אבל דגדי עזוב שטויות היו אחלה משחקים היום:)

וד"א חשבתי שאתה יותר טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להתרגל לפינג?!

אתמול הצלחתי למצוא סוף סוף משחק DEM עם פינג טוב, בלי ציטרים, בלי לאגים, עם קצת קאמפרים ועם לא הרבה טיוברים.

סיימתי אותו עם 42-10 ועוד עם פעמיים AC.

ושלא תגידו שאני מתקמפר או סתם רץ אחרי הריגות - סיימתי את המשחק עם יותר מ-24000XP (רק 8000XP היה מבונוס של צ'אלנגים).

משחק אחרי זה היה DEM עם פינג לא משהו (אחד מתחת לירוק הכי טוב) וסיימתי אותו עם 18-36

לא הפסקתי למות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היינו באותה קבוצה והיו לי משחקים ממש טובים.

מעניין למה התכוון המשורר.

כי ככמעט כל המשחקים הייתי מעליך בטבלה ולא היינו כ"כ צמודים

ואפעם לא שיחקתי איתך

אז חשבתי לפי הדיבורים פה של כולם שאתה מאלה שראשונים בכל משחק עם איזה מוות 1-2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...