Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 63 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני חושב שאני עושה טעות פה.

אולי אני לא היחיד.

אני משתמש בSCAR עם כוונת טרמית.

העהי היא שהרובה באמת לא הכי יציב בעולם. לטווחים רחוקים הוא נוראי.

סתם תהיתי אם יש המלצות איך להשתמש ברובה הזה? אחרי שאני אפתח את כל הUNLOCKS לרובה הזה אני מתכנן לעבור לרובה אחר. מכיוון ואני רחוק מרמה 40, תהיתי לעצמי - מה הייתם ממליצים להתמקד - בM4 או בתבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הייתם ממליצים להתמקד - בM4 או בתבור?

כשאתה אומר להתמקד אתה מתכוון להשגת שידרוגים לנשק?... אם כן, אתה עושה טעות. לדעתי, השידרוגים היחידים ששווים שימוש זה הרד דוט, והמשתיק. הסונר גרוע כי הוא מסיח את דעתך וגם לוקח לך מרחב ראיה קצת, המטול (ואני מצטער שאני אומר אז זה...) הוא לגייז, וכל השאר פשוט גרועים אבל טובים רק ב-5% מזמן המשחק....

בגלל זה אני משתמש בטבור שיש לו כוונת טובה ללא כל שידרוג או עם סיילנסור (למרות שאני כבר לא עושה את זה... אני מרגיש שזה באמת מקצר את הטווח)

לM4 אבל, יש כוונת גרועה... לכן אני תמיד שם לו רד דוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו.

זה היה מפחיד.

התחלתי לשחק במולטי כשלפתע המשחק נתקע וארטיפקטים התחילו לצוץ על המסך. המחשב מיד נכבה.

הדלקתי אותו מחדש וקיבלתי מסכים כחולים עם ארטיפקטים.

הבנתי שהכרטיס מסך שלי הלך קאפוט.

נגעתי בחיבור של המסך לכרטיס המסך והוא היה רותח ברמות הסטריות. אם אתם שואלים אותי, הגעתי ל-100 מעלות בכיף.

מעולם לא נתקלתי בכזו טמפרטורה בכ' מסך שלי.

WHAT THE F@CK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי העלילה שרק עכשיו עלתה לי חח...

למה בעצם שתה במשימה עם מאקרוב להרוג רוסים בשדה תעופה אתה פשוט לא מתנקש בו וסוגר עניין?

כי אין להם כוונה לחסל את מאקרוב, אלא את כל הארגון שבו הוא עומד.

בדיוק כל המהות של סוכנים חשאיים ושתולים למיניהם. להוציא את המידע על המערכת כדי לחסל את כל המערכת ולא רק את האדם האחד שעומד מאחוריה.

יתרה על כך שבערך המשפט הראשון במשחק זה: "אתה מחסל אחד, ועשרות אחרים, גרועים ממנו, פתאום צצים" או משהו בסגנון.

אח"כ, אחרי כל הבלאגן, רוצים לחסל את מאקרוב יותר בכיוון של נקמה וצמצום נזקים על הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר להתמקד אתה מתכוון להשגת שידרוגים לנשק?... אם כן, אתה עושה טעות. לדעתי, השידרוגים היחידים ששווים שימוש זה הרד דוט, והמשתיק. הסונר גרוע כי הוא מסיח את דעתך וגם לוקח לך מרחב ראיה קצת, המטול (ואני מצטער שאני אומר אז זה...) הוא לגייז, וכל השאר פשוט גרועים אבל טובים רק ב-5% מזמן המשחק....

ומה עם ה ACOG ?

והמטול מצויין למתחילים שקשה להם לכוון, והאמת שגם לא לנובים, אם אתה יודע שיש מישהו מעבר לפינה אז במקום לחשוף עצמך מולו או לזרוק רימון, מה שלוקח זמן, אפשר לתת עם המטול בפינה והוא גמור. ד"א מישהו שם לב שהמטול לא בא על חשבון שום דבר ? אני רק מקווה שלא יתחילו להישתמש בכמויות כמו שהיה ב 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם!

קניתי היום את המשחק, ויש לי בעיה בהתקנת הסטים. לאחר שהוא עושה התקנה ראשונית, הוא מנסה לעשות איזשהו שדרוג לתוכנה ואז הוא כותב לי או שאינני מחובר לאינטרנט או שהוא לא מוצא איזהשהיא ספריה.

אני מחובר דרך מודם ראוטר אמביט של (המודם ראוטר האלחוטי) המחשב מחובר עם כבל לראוטר, כבר ניסיתי במשך כמה שעות כל מיני דברים ועדיין אני תקוע עם זה.... אין אפשרות להתקין את המשחק....

אולי מישהו יוכל לעזור לי עם זה?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי מה איתו... "פשוט גרועים אבל טובים רק ב-5% מזמן המשחק..."

אני עדיין חושב שזה לגייז (בלי לפגוע... מי שרואה סאוטפרק - נאמר "פאג". כי גם סטרייט יכול להיות פאג)

עריכה: ותגידו... זה רק אני או שאין מקום במשחק הזה לסנייפרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...