Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 60 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים, אמרתי את זה כבר, אבל אף אחד לא מקשיב. אם אתם רוצים לארגן משחק אתם לא חייבים לעשות Private Match ואף עדיף שלא תעשו זאת, כי לא מקבלים ככה. פשוט תעשו Invite מהמסך הראשי של IW.net וזה שהזמין \ הצתרפו אליו בוחר Find Game...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים אי אפשר לחסום לגמריי במאה אחוז, אפשר רק לעקב את העניין.

גם אם יוציאו איזה עידכון נגד זה אז ההאקרים יפעלו שוב ויוציאו קראק חדש או פאטצ' חדש, ככה בלי סוף.

עריכה:

זה רק אני או שהחיפוש סרברים נהיה איטי ברמות גבוהות במיוחד.

כנראה כל השרתים שלהם עמוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב :xyxthumbs:

היה עכשיו סשן טוב של כמה חברה מהפורום .. עם Reza \ xtz ועוד רבים וטובים :)

היה ממש כיף .. :P

לילה טוב חברה ..

:sleep:

כן היה משחק טוב D: בקרוב רמה 60... אחח עוד 10 רמות שזה יהיה בטח רק בסופ"ש, יהיה לי סוף סוף את הAK המיוחל!

אגב, הסנייפר הM21,פשוט טוב. הrecoil שלו סביר והעוצמה גם, לא הורגים בד"כ בירייה אחת, אלא אם כן זה לחלק העלון של הגוף... אבל הוא סנייפר שכיף לשחק איתו, במפות הפתוחות כמובן בשילוב של marathon, cold blooded and ninja ו silencer פשוט אי אפשר למצוא אותכם D: ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני בסך הכול שמח שהם שמו את הAK ברמה 70.. במשחק הקודם היית מקבל אותו ברמה 3, ומי שכבר אז הבין שזה הנשק הכי חזק ויעיל במשחק הרוויח. זה פשוט יצר מצב שלא השתמשתי בשום אחר ולא נהנתי מהגיוון.. פה אני כמעט לא מדלג על שום דבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לדעת מה הם חשבו שהם שינו את השיטה של המולטי !

פרוצים עדיין יכולים לשחק, זה הרבה פחות נוח ויש מלא בעיות !

מה בידיוק יצא להם מזה ?

יש לי בעיה אולי הכי מוזרה שהייתה לי כבר הרבה זמן, אני לא יכול לרוץ ! אם אני עושה ספרינט השחקן רץ לאיזה חצי שנייה ואז עוצר ואז אני צריך ללחוץ שוב :s07:

בנוסף לוקח יותר מידי זמן למצוא שרת עם פינג נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי סטופר, אבל הרגיש לי כמו שלוש שעות, אולי 4 לכל היותר, הסינגל מדהים בלי שום קשר, וסיימתי את המשחק על HARDENED, רמת הקושי ה"רביעית" או אחת לפני הכי קשה בשבילך.

ד"א, רק אותי המולטי כל הזמן מכניס לשרתים שאני מקבל בהם 2-3 קוים צהובים ופינג כזה גבוה שאני כל הזמן מקבל POSITION LAG ולא מצליח להרוג כמו שצריך? :s07:

HARDENED זה הרמה השלישית

ואין מצב בחיים שסיימת אותו ב4 שעות

אלא אם כן הפעלת צ'יטים

אבל אתה יודע מה שיהיה לך לבריאות :xyxthumbs:

כשאתה רושם "להתפנות" , אתה מתכוון שאתה קם ומשחק כמה סיבובים במולטי, נכון? :lol:

חחחחח גדול!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לדעת מה הם חשבו שהם שינו את השיטה של המולטי !

פרוצים עדיין יכולים לשחק, זה הרבה פחות נוח ויש מלא בעיות !

מה בידיוק יצא להם מזה ?

יש לי בעיה אולי הכי מוזרה שהייתה לי כבר הרבה זמן, אני לא יכול לרוץ ! אם אני עושה ספרינט השחקן רץ לאיזה חצי שנייה ואז עוצר ואז אני צריך ללחוץ שוב :s07:

בנוסף לוקח יותר מידי זמן למצוא שרת עם פינג נורמלי.

זה בגלל הלאגים והפינגים המסריחים...

מישהו נתקל בזה שהוא מחפש משחק ואחריי פאקינג חצי שעה הוא מוצא סרבר אחד?

הוא כל הזמן רושם שהוא מחפש אבל הוא בקושי מוצא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...