Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 62 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי חברים, יש לי בעיה במשחק: לאחר זמן מה של משחק, המסך מתחיל להבהב ונהיה שחור, המאוורר של כרטיס המסך נעצר לשניה, וה FPS יורד בצורה דרמתית (מ 80-100 בממוצע עד ל 0-10), ואחרי כמה הבהובים כאלה (בערך הבהוב כל חצי דקה, אחרי זה הוא נהיה כל כמה שניות) המשחק יוצא וכותב שהיה error ב iw4sp

והוא צריך לצאת. אחרי זה, הוא כותב לי בצד למטה "display drivers has stopped and recoverd". מה אני יכול לעשות? להוריד כבר ניסיתי, לא שזה הועיל.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף עברתי כמעט על כל האשכול

אף אחד לא יודע איזה פורטים צריך לפתוח בראוטר????

אתה יכול לבדוק בצורה הבאה :

תוריד את התוכנה מפה : http://www.wireshark.org/download.html

תתקין, ואחר כך תתחיל לנטר את התקשורת בכרטיס שלך, ככה תוכל לראות מה מנסה לצאת החוצה ולפתוח ב-FW.

אבל אני מסכים עם מי שאמר שעדיף כבר DMZ וזהו.

לגבי הבעיה עם הכרטיס מסך, אני חושב שישנם 2 אפשרויות :

1.הספק כוח שלך לא מחזיק את המערכת ולכן במקרה עומס הוא לא מספק מספיק חשמל לכרטיס ומתחילה תגובת שרשרת של מאוור שלא מסתובב, הכרטיס מתחמם, אין תצוגה.

2.הכרטיס תקול ומדי פעם יש לו נפילות מתח.

יעזור לנו אם תכתוב מה הטמפ' של הכרטיס והמערכת כולה + מה המפרט שלך (חשוב מאוד איזה ספק כוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Cha0stAlker

גם לי זה קרה מידי פעם , אבל לאוו דווקא במשחק

פתאום WIN 7 מוציא הודעה כזאת

יש לי כרטיס 5850

ויש לי הרגשה שה דרייבר 9.10 לא דיבר טוב עם WIN7

אתמול התקנתי דרייבר 9.11 , אני אודיע אם זה קורה לי או שהתופעה חלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מ-ATITool.... זה ממש לא נחוץ.

תשתמש ב-GPU-Z ותשים V בחוצץ "sensors" למטה איפה שכתוב "continue refreshing..." ואז תפתח את המשחק, תשחק רבע שעה בערך ואז תמזער\תצא מהמשחק, ותעמוד עם העכבר על גרף הטמפ' "GPU TEMPERATURE" במקום בו הוא הכי גבוה ואז תוצג לך הטמפ' המקסימלית שאליה הגיע הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התבור, התבור זה אחד הנשקים הכי טובים במשחק...

ה-M16 מעפן, טוב רק בתור לטווח רחוק. ה-FAMAS לא טוב לאף שימוש. (הכוונה כמובן במשחק, במציאות אף אחד לא יורה על אוטומט בכל מקרה, פרט ללש"ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...