Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכסף? כן.

בכל מקרה חבר'ה, יכולים להכנס לכם למחשב דרך המשחק. אלוהים ישמור, לאן הגענו? :kopfpatsch:

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1031092&page=2

\:

אני מתחיל להתחרט שקניתי את המשחק הזה.

דא פאק כסף על מפות...

לפחות שיתנו אפשרות גם לאנשים לפתח מפות....

גם מערכת שרתים דפוקה, גם בלחץ יש מפות מה זה המולטי הזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכסף? כן.

בכל מקרה חבר'ה, יכולים להכנס לכם למחשב דרך המשחק. אלוהים ישמור, לאן הגענו? :kopfpatsch:

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1031092&page=2

בכל משחק זה יכול לקרות, זה פשוט חארטה. בכל משחק תוכן השרת שאליו אתה מתחבר מורד אליך למחשב אוטומטית, ככה שבתאוריה כל שרת יכול להכניס לך למחשב. פשוט תדאג להתחבר רק לשרתים ידועים ובעלי שם ולא ל- "XXX PRO SERVER FTW" וכדו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, קניתי את המשחק שלי דרך סטים, ואני רוצה שהיה לי גיבוי של המשחק על דיסק.

מאיפה אני יכול להשיג דיסק של המשחק?

ועוד שאלה קטנה, אני כרגע על WIN , אם אני יעבור לWIN7 אני יכול להפעיל את הסטים והמשחקים ששם מהסטים שהותקן בXP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שנעשה כל הזמן PARTIES שלנו , עם 8 , 12 , 18 שחקנים (לפי סוג המשחק) וככה לא נדאג לדברים האלה...

אלכס , אתה לא צריך גיבוי , אתה יכול פשוט להוריד אותו מחדש מהסטים , ברגע שהוא בחשבון שלך, אתה מסודר.

באופן עקרוני, אם אתה רוצה גיבוי , יש אופציה כזאת בתוך הסטים , כפתור ימני על שם המשחק וBACKUP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שנעשה כל הזמן PARTIES שלנו , עם 8 , 12 , 18 שחקנים (לפי סוג המשחק) וככה לא נדאג לדברים האלה...

אלכס , אתה לא צריך גיבוי , אתה יכול פשוט להוריד אותו מחדש מהסטים , ברגע שהוא בחשבון שלך, אתה מסודר.

באופן עקרוני, אם אתה רוצה גיבוי , יש אופציה כזאת בתוך הסטים , כפתור ימני על שם המשחק וBACKUP...

כן אני יודע אבל זה מתסכל להוריד שוב איזה 10 גיגה 0O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע אבל זה מתסכל להוריד שוב איזה 10 גיגה 0O

יש לך אפשרות לגבות לדיסק קשיח דרך סטים: file>backup games.

אבל זה רק לדיסק קשיח. אם אני לא טועה, מישהו פעם כתב איך צורבים לדיסק דרך סטים. אם זה חשוב לך תשאל בדיון על סטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...