Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 512 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מנהל הפורום?!

אתה פה?

כן אני פה, אבל אני גם בן אדם עובד.

זו באמת אכזבה לראות שאי אפשר להשאיר את הפורום "בודד" לכמה שעות של משמרת ולראות שהוא מוצף בויכוח שממש לא תואם את רמת הפורום.

אני מבקש מכל מי שהיה שותף לויכוח פה, תזכרו שזה דיון על משחק מחשב בסופו של דבר- תרסנו את עצמכם.

יש כאן הרבה משתמשים שרשומים לדיון ונאלצים שוב ושוב לקבל יידוע על תגובה חדשה בשביל לקרוא את הדברים המביישים האלה.

החוסר תרבות הזה הולך להסתיים מיד. ואם לא- אתם תאלצו אותי לגרום לכם לסיים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, הגיע הזמן שתלך לישון בשעה כזאת ולא תתן עצות למנהלי הפורום. ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

גיא, באמת מאכזב, למרות שהייתי חלק די פעיל (לא מרצוני) בוויכוח המטופש, ככה זה כשמערבים אותך בלי שתרצה ממש, אין צורך לנעול שום דיון, עדיין יש מה לפרסם פה..

יום טוב לכולם, לכו תעבדו, משהו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

גיא, באמת מאכזב, למרות שהייתי חלק די פעיל (לא מרצוני) בוויכוח המטופש, ככה זה כשמערבים אותך בלי שתרצה ממש, אין צורך לנעול שום דיון, עדיין יש מה לפרסם פה..

יום טוב לכולם, לכו תעבדו, משהו ;D

אין הרבה עבודות שנותרו לי שאני מרגיש שאני יכול לעשות אבל יש לי זמן קצוב... (3 חודשים עד הגיוס)

נגיד, באמת לא היה אכפת לי להיות שירות לקוחות\תמיכה טכנית, אבל צריך לחתום על שנה... וכו`

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, ממליץ לכולם (או לפחות לרובינו פה שתמיד חורשים על משתיק בכל נשק) לנסות להוריד את המשתיק בPRIMARY ולשים איזה RED DOT לדוגמא, וכך בעצם למשוך את תשומת ליבו של האויב אליכם.

זה הופך את המשחקים להרבה פחות משעממים כשכולם רצים אליכם, ואם אתם טובים מספיק זה נותן סטריקים מאוד מהירים, מה גם שאין את איבוד הנזק שיש עם משתיק.

את הSECONDARY אפשר לשים מושתק, רק למקרה שאתם רוצים לחמוק לאויב מתחת לאף לפרק זמן מסויים. ;)

מעניין כמה ימים יקח ליבואן להחזיר לIQPC תשובה לגבי הזיכוי על הGTX260 שלי... על 9400GT אני לא יכול לשחק MW2. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש חבל הגישה השלילית שלך

אמנם אתמול היו רצף משחקים קלים, אבל זה יאמר לזכותנו, ידעו להשאיר נקודה אחת ליריב בכדי לכתר אותו באופן קבוע,

זה שהם נהנו מהניוקים ונשארו לעוד כמה סיבובים זה לזכותם וגם אף אחד מהם לא טען שאנחנו WH או צ'יטרים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...