Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 508 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק בסרברים שאני רואה בSERVER BROWSER המובנה של המשחק, פשוט מעדכנת את לשונית איזה 10 פעמים (מקליק על REFRESH איזה 10 פעים במהירות) כי משום מה זה מראה ככה יותר סרברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 10 מגה בNGN + IP ועדיין נדיר שאמצא משחקים עם פינג מתחת ל90-100, מהסיבה הפשוטה שנשארו ישראלים בודדים במשחק בשעות שאני משחק לפחות.

גם בCOD4 אין שרתים עם פינג מתחת ל70 וזה למרות הIP שלי. ;)

אבל עם כזה אתה יכול להיות הוסט מצוין, וזה בדיוק מה שאני צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הכרטיס שלי בתהליך מימוש אחראיות, אני על 9400GT מסכן ככה שMW2 אני לא ממש יכול לשחק.

ouch.. (NOT) good for ya

הNot בסוגריים בגלל שזה יכול גם להיות טוב, סוג של גמילה בחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדיבור הסקת כנראה שאני במצב זהה לשלך, אז לא.

אני קצת רחוק מגילך ואין לי את שלל הזמן הפנוי שיש לך, שגם ממנו אני מנצל חלק קטן למדי לאהבתי לCOD. :)

בקיצור - גמילה מCOD זה הדבר האחרון שאני זקוק לו, אולי אליך העניין רלוונטי יותר בהסתמך על כך שאני רואה אותך בתוך המשחק דרך הסטים בכל שעה אפשרית שבה אני נכנס לשחק. :screwy:

מה שבאמת טוב מזה, דרך אגב, זה שהכרטיס שלי ספציפית כבר לא נמכר בארץ ואני כנראה אקבל זיכוי שיאפשר לי לקחת GTX460 חדש דנדש. ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת רחוק מגילך ואין לי את שלל הזמן הפנוי שיש לך, שגם ממנו אני מנצל חלק קטן למדי לאהבתי לCOD. :)

בקיצור - גמילה מCOD זה הדבר האחרון שאני זקוק לו, אולי אליך העניין רלוונטי יותר בהסתמך על כך שאני רואה אותך בתוך המשחק דרך הסטים בכל שעה אפשרית שבה אני נכנס לשחק. :screwy:

מה שבאמת טוב מזה, דרך אגב, זה שהכרטיס שלי ספציפית כבר לא נמכר בארץ ואני כנראה אקבל זיכוי שיאפשר לי לקחת GTX460 חדש דנדש. ;D ;D

עוד סיבה למה הNot היה בסוגריים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

צודק. אני משחק איזה שעתיים ביום (קצת בבוקר וקצת בערב), הוא משחק איזה 6-16 שעות :screwy:

נ.ב

איזה חרא, לא צלפתי שלושה שבועות ונהייתי ממש גרוע ב QS, צריך להתחיל לחזור לכושר וכבר אין לי סבלנות.. אה וגם בסכיני הטלה אני צריך לחזור לכושר.. אוף כבר אין לי סבלנות כ"כ הרבה אימונים, אפשר לחשוב שזה באמת .. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי הרבה זמן לשחק MW2 באקס בוקס.. ואני שמח שנשארתי עם המחשב.. למרות שאני רגיל לתזוזה במשחקי יריות באקס בוקס.. המשחק פשוט לא מתאים כזה לא היה בא לי להתרגל אפילו.. לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי הרבה זמן לשחק MW2 באקס בוקס.. ואני שמח שנשארתי עם המחשב.. למרות שאני רגיל לתזוזה במשחקי יריות באקס בוקס.. המשחק פשוט לא מתאים כזה לא היה בא לי להתרגל אפילו.. לא יודע

עזוב, זה עניין של שנות ניסיון, האנשים התותחים ממשינמה משחקים רק בקונסולות כבר שנים, הם מזיזים את זה יותר טוב מעכבר.

אגב, המשחק פשוט ----------------------------

באמת כבר אין מילים, אני עדיין אכנס פעם ב... פה ושם ,כמו שאני עושה סתם כדי להפיג שעמום זמני, אבל מה?

כבר אי אפשר לשחק האמת, חוץ מזה שמשעמם, גם אם יש משחקים טובים מידי פעם, ממש משעמם, :-\

אז חבר'ה, בואו נספיד יחדיו את MW2 האגדי ,ההוא שאכזב יותר מידי אנשים, :bash:

מה שנשאר זה לחכות לכותר הבא שלא בטוח יהווה תחליף הולם, לא מבחינת שליטה ומשחקיות בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה אני חוזר ואומר:

תגדילו את מעגל החברים שלכם. תאספו חבר'ה מקצועיים מרחבי הרשת בשביל שנבנה קהילה קטנה של שחקים שיכולים לשחק עם עצמם בלי כל הבולשיט שקורה בפאבליק. בלי צ'יטרים מסריחים ושרתים פרוצים, בלי טיוברים וקאמפרים שלא עושים כלום על מנת להשיג את המטרה של הנצחון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק בקלאן ונמצא בקהילת ויגיימס משחקים שם תחרותי

לפי חוקי CB וESL... נהנה מכול רגע.

החוקים:

http://clanbase.ggl.com/rules.php?lid=10093

כרגע אנחנו בטוח על מקום שלישי שם ואולי יותר :), בליגה הישראלית. לגבי ליגה העולמית נפתיע.

שם הקלאן eNigmatic.

המשחק תחרותי קיים רק על S&D, בהתחלה היה לי קשה כי אני שחקן TDM, אבל לאט לאט התרגלתי.

היתרונות של S&D זה להפעיל את המוח במחשבה איפה היריב נמצא באותו זמן להבין בערך את הזמנים של התנועה שלו ממיקום למיקום.

היתרונות של תחרותי זה שמשחקים עם אנטי ציט UAC2 שמצלם אותך בזמן המשחק ככה שאם תפעיל ציטים זה יתפוס :), היה מקרה של אחד בקהילה שהשתמש בWH וסולק מבוייש מאוד.

מידי פעם יוצא לי לשחק בפאבליק והרמה מתדרדרת מיום ליום עם כמות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...