Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 466 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נשבר לי הזין. אני רוצה קונסולה.

אחת הקונסולות תומכת בגיימינג עם מקלדת ועכבר?

יש כל מיני מתאמים כמו זה למשל:

http://tech.walla.co.il/?w=/4/1228147/

(שימו לב זה מ-2008 כך שהיום יש בטח כבר דגמים יותר מתקדמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו כבר PS3 כל משחקי ה-FPS לא נוחים בשיט !! מה שאתה עושה בעכבר , בשלט זה איטי פי 40 ! - אולי זה נראה לך כיפי אבל על המחשב זה נראה כאילו אתה משחק בתור בוט ! חחח

אף פעם לא היסתדרתי עם החרטא הזה .

אפילו הבטא של BFBC2 נוראית שם ! ( מה שהורדתי אז מ-PSN ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול שיחקתי כמה משחקי S&D פרטיים עם כמה חברה שקוראים להם Snippy, Rape, Pickachu וכו', אנשים ממש מקצועים, שיחקנו רק QS ו NS, בונאה האנשים עושים QS ממרחק מטורף שרק הראש מציץ, תענוג של gameplay.. גם S&D זה יותר טוב מ FFA כי ככה אפשר לראות winning killcams ולצפות בשחקנים אחרים, וללמוד. גם יותר זהירים כדי לא למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, מה שמפריע לי סקונסולות זה השליטה, אם אני מצליח למצוא דרך נורמאלית לשלוט בקונסולה כמו במחשב, קניתי במיידי.

עדיין לא יצא אבל בהחלט נראה מבטיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החכמים הגדולים שכל הזמן מדברים על כמה שהשליטה בקונסולה חרא:

אין לכם מושג על מה אתם מדברים וגם אם כביכול ניסיתם וזה היה חרא סימן שזה לא מתאים לכם, או שלא ניסיתם מספיק זמן.

אני מכיר לא מעט אנשים מהקונסולה ורואה לא מעט גיימפליי מהקונסולה והביצועים במקרים רבים עולים בהרבה על הרמה שיש בCOD בPC, במיוחד כשזה מגיע לQS.

תעשו טובה, שיחקתי MW2 אצל חבר במשך שעתיים (פעם ראשונה ששיחקתי יותר מ10 דק' בפאד של XBOX360) והתרגלתי לא רע בכלל.

FFA של 30-9 זה לא רע לשעתיים ראשונות של משחק בקונסולה. הפאדים של הקונסולות נורא נוחים, זה בסה"כ קטע של הרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החכמים הגדולים שכל הזמן מדברים על כמה שהשליטה בקונסולה חרא:

אין לכם מושג על מה אתם מדברים וגם אם כביכול ניסיתם וזה היה חרא סימן שזה לא מתאים לכם, או שלא ניסיתם מספיק זמן.

אני מכיר לא מעט אנשים מהקונסולה ורואה לא מעט גיימפליי מהקונסולה והביצועים במקרים רבים עולים בהרבה על הרמה שיש בCOD בPC, במיוחד כשזה מגיע לQS.

תעשו טובה, שיחקתי MW2 אצל חבר במשך שעתיים (פעם ראשונה ששיחקתי יותר מ10 דק' בפאד של XBOX360) והתרגלתי לא רע בכלל.

FFA של 30-9 זה לא רע לשעתיים ראשונות של משחק בקונסולה. הפאדים של הקונסולות נורא נוחים, זה בסה"כ קטע של הרגל.

אתה צודק ולא צודק ..

יצא לי לשחק בלא מעט משחקי FPS בקונסולה הזאת ובישנה PS2 וגם ב-360 ( למרות ששם יותר נוח כמו שאומרים ) ..

אבל עדיין אין מה להשוות .. וזה מייאש

נ.ב ****** כל הצטרים האלה , אינסוף להם ..

כל פעם שרת אחר , כל פעם מצב אחר .

הכל הולך ומתדרדר פה ..

וגם ה-FPS בדרך למטה ..

רע מאוד ! :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעוניין במקלע חזק שמדויק גם לטווחים ארוכים. צפוי להשתמש במשתיק קול (מוריד את העוצמה) ו-GRIP אבל ללא כוונת מיוחדת.

איזה מקלע הכי מתאים? דעותיכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...