Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 418 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאטלאט אני הופך להיות דומה לדגדגה, כל הזמן נצחונות FFA עם 0-5 מיתות... ::)

אני שוקל לאפס את המשתמש כדי להעלות את הKDR ם:

לא כדאי לך להיות דומה לי :-X

חוץ מזה שתהיה יותר טוב ממני, תמיד ;)

אני סתם מזליסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי! אני ראיתי!

מעניין אותי איך זה שכולם נכנסים כל הזמן בטעות למשחקים כאלו ואני לא נפלתי על אחד אפילו פעם אחת. גם אני רציתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משחק נוסף מצולם שגם הוא היה פרוץ עם קפיצות מטורפות ולכולם היה INTERVENTION ואת אותם הפרקים, זה היה בSKIDROW וטסתי מחוץ למפה מה שלאחר מכן התלווה בנפילה "מתחת" למפה :lol: חבל ששכחתי להכניס את זה לסרטון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אף פעם לא נפלתי על משחק כזה...

פעם אחת קרה לי שנכנסתי למשחק שבו כל הריגה נתנה 400 , ברגע שקלטתי את זה יצאתי ממנו.

תגיד תודה שזה רק 400 ולא פתח לך את כל מה שיש לפתוח במשחק... לא תאמין איזה בעסה זה אחרי שעבדת כל כך קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Much like it broke the day one and week one sales records on the Xbox 360, it appears that the "Stimulus Package" DLC for Call of Duty: Modern Warfare 2 has become the fastest selling piece of downloadable content on the 3.

ואנשים קונים את זה בכמויות, האידיוטים קונים את זה בכמויות :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

IWNet is a joke just like this new stimulus where you dont have an option to play the game type you like. That was a big waste of money just like MW2 is turning out to be. Steam is just as bad and I thought I was done with it till MW2 decided to go with it. Im now searching for a replacement game so I can once again get rid of steam and the wonderful easy to hack VAC. If Mw3 or the next is apart of or does not have dedicated servers then they lose my money. Its real sad with such a great franchise to ruin it this way.

מישהו אומר את האמת סוף סוף, מישהו אומר להם את האמת בפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FUCK !!!

נראה לי שפרצו עכשיו לשרתים של IW !

נכנסתי לשחק TDM,ולאחר שאני בוחר את הנשק הוא לא נותן לשחק.אני שומע ברקע קולות של רוסים צוחקים ומקללים.. בני זונות ! אלו בטח היו הפורצים!

נסיתי DOM,ואני שזה שוב קורה,אותו קולות עם קללות,דקה אחרי שיצאתי מה TDM.

התוצאה..

כל הtitls וה emblms של הנשקים נמחקו לי,כל הצ'לנג'ים נמחקו לי,כולל השמירות של הנשקים וה perks בקיצור,זונות בני שרמוטות !!!!!!!!!!!!!

-----------------------------

עריכה:

חדשות טובות-רעות.כל הtitls וה emblems חזרו לי,ובגדול ! איך ? תראו ותבינו..

הפעם כבר הייתי חייב לתעד את החרבנא..נכנסתי ל DOM והבנתי שהוא מחזיר לי את הכל!

תמונות:

http://i46.tinypic.com/21p019y.jpg

http://img85.imageshack.us/img85/3342/iw4mp2010052803423696.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...