Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 414 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המ....

AK} MUHAMMAD}?

ועכשיו ברצינות, כל הכבוד, אני אישית יושב על מאזן של בערך 1.05[br]פורסם בתאריך: 27.05.2010 בשעה 00:14:45

טוב, תודה כאוס אבל שום דבר לא עבד, לא להתקין את המשחק מחדש

ולא להמתין (המתנתי 40 דקות, הספיק לי כדיי להבין). לא ביטול או אפשור של התקני קול... המשחק פשוט תקוע בחלון הכתום של הלוגו,

אני מתחיל להתייאש ולא יודע מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני לא תמיד בבית אז לא יוצא לי לעדכן..

ג'וני-כל הצ'ופרים שלי עד היום זה מקר פקג'ז..רק אל תגיד לאף אחד בקלאן, פדיחות... ;D

פוגריד-אכן גם אני שייך לכת המתאבדים,ומשחק הצוות שלי לפעמים טוב כמעט ברמה שבה המשחק שלי כשחקן יחיד גרוע...למרות שבנתיים הטקטיקות שלי מצטמצמות ל2: להגן על נקודה מותקפת ו/או לנסות לקחת נקודה של האויב בד"כ את הרחוקה והפחות מוגנת,בד"כ תוך כדי הסתערות של שאר החברה על נקודת האמצע..לא תמיד עובד אבל כשזה עובד זה נחמד מאוד... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המ....

AK} MUHAMMAD}?

ועכשיו ברצינות, כל הכבוד, אני אישית יושב על מאזן של בערך 1.05[br]פורסם בתאריך: 27.05.2010 בשעה 00:14:45

טוב, תודה כאוס אבל שום דבר לא עבד, לא להתקין את המשחק מחדש

ולא להמתין (המתנתי 40 דקות, הספיק לי כדיי להבין). לא ביטול או אפשור של התקני קול... המשחק פשוט תקוע בחלון הכתום של הלוגו,

אני מתחיל להתייאש ולא יודע מה לעשות.

ניסית את הציטוט שהבאתי לך..? לי אישית זה עבד אחרי יום שלם של כאב ראש עם זה (עם הבאקאפ).

אגב עוד אופציה זה לנסות להוריד את כל הדרייברים האפשריים כולל , כ.מסך וכו' מחדש.

ולגבי עניין אחר:

התאמנתי כל היום על AC-130 (לקחתי פרדטור, הרייר ו AC) ונהייתי ממש טוב איתו, כל שנייה double ו triple קיל, השיא שלי זה 24 הריגות ברצף איתו (FAVELA) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נזכרתם? welcome to the club :s07:

טוב, זה ברור שאנחנו משחקים רק כי אין תחליף כן?

כשיצא משהו אחר, לא כמו BC2 ,לא אוהב את הסגנון ,אולי BLACK OPS ייתן את הישועה, מה שבטוח זה MW2 גוסס לגמרי ,אגב, לפי מה שבדקתי וקראתי ,המשחק הזה שבר המון המון שיאים, אחד מהם הוא מספר האנשים שהפסיקו לשחק בו אחרי תקופה מאוד קצרה, פשוט עזבו אותו כאילו לא היה, הלוואי והייתה לי כזאת משמעת עצמית :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...