Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 410 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחח כזה דבר לא היה בחיים, אחד המשחקים הקצרים.

חבר'ה חייבים משחק אחד של 200-0 וזה אפשרי אם ניהיה ממוקדים ב%100 למטרה של הגנה. כי אם הקבוצה השנייה לא הייתה כזאת גרועה הם כבר מזמן הייו הולכים על C ולוקחים אותה במקום לרוץ לA ולקבל headshot.

דרך אגב זה היה בrundown לא derail, יש מצב שזה קרה גם בderail אבל היום זה היה בראנדאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה אפשרי בהחלט, כל עוד שני חבר'ה יתפסו כל נקודה, או שנניח בנקודת SPAWN יהיו 4 חבר'ה כאשר השניים האחרים ייקחו את הנקודות האחרות.

כאן אני לקחתי את עצמי להיות השומר של B וC, הספון היה בA אז היינו דיי מסודרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה אפשרי כי הקבוצה השנייה תמיד תיקח את הנקודה הקרובה אליה שתתן לה כמה נקודות

זה אומר שלא שיחקת מספיק DOM

כולם תמיד רצים לB ופעם ב..יש איזה צדיק שנשאר בבסיס ולוקח את השטח. אז דגדה זורק רימון לB מוריד שם את כולם ולוקח את B בעזרת חבר שיבוא איתו בנתיים אנחנו רצים לבסיס שלהם

אחד לוקח את הבסיס שלנו ונשארים כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאהבתי ממשחק ראשון בMINI-UZI, לא שמתי לב אליו בCOD4 אבל במשחק הזה הוא נורא הפתיע אותי! הרגע היה המשחק הראשון שלי איתו וזה היה 30-4 FFA בלי KILLSTREAKS בכלל ובלי ATTACHMENTS על הUZI, מה גם שאני אף פעם לא מתקמפר או כביכול הולך על "TACTICAL DEFENSIVE GAMEPLAY" אלא RUN N' GUN, ונחשו מה - המשחק היה בWASTELAND! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניוק ראשון :yelclap:

במחצבה.

M4 + FMJ

Slight of Hand

Deep Impact

Commando

שלושתם PRO

הארייר -> צ'ופר -> ניוק

היה רק 140 נקודות לטובתינו בדומיניישן אז חיכיתי עד 180 ואז עשיתי... שלא יגידו שאני מבעס משחקים ומקצר אותם.

וזה אחרי משחק בווייסטלאנד שהיה חסרה לי בדיוק הריגה אחת לניוק נוסף אבל ירו בי כי נגמרה התחמושת.

שם זה היה MP5 + FUJ

Marathon

Lightweight

Steady Aim

כמעט אותו קיל-סטריק (AC במקום צ'ופר).

כמה נשקים הרמתי שם מאנשים שהרגתי, מאנשים שחברים הרגו, דקירות עם סכין, בריחה למנהרות :lol: :lol:

אם הייתי עושה שם ניוק - זה היה אחד הניוקים החזקים... בשבילי לפחות.

בכל אופן - אני במועדון :yelclap: :yelclap: :yelclap:

אגב, שמתי לב שבשביל לקבל ניוק, זה מאוד תלוי בכמה הקבוצה השניה מפגרת.

אם היה להם מח הם היו ישר מורידים קילסטריקים מהאוויר או לפחות לא רצים החוצה כשיש צ'ופר באוויר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בDERAIL-כמעט הבאתי צ'ופר-וצ'ופר במפה כזאת=ניוק

מה הקשר? הוא דיבר על domination.

מזל טוב havoc, מה זה "המחצבה"? איזה מפה?

וכן, ניוק צריך הרבה מזל, יש קבוצות שמורידות הרייר תוך חצי שנייה שהוא לא מביא הריגה אחת ויש קבוצות שלא אכפת להן, לא מורידות הרייר בכלל. יש קבוצות שיש בהן 1 שמנסה להוריד צ'ופר ויש קבוצות שלמות שמנסות להוריד :lol:

בקיצור, המרכיב החשוב ביותר לניוקים הוא מזל (טוב.. אולי לא הכי חשוב אבל כבר הבנתם :cool2:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? הוא דיבר על domination.

אז אמרתי שבאותו המשחק-שאירע בDERAIL. כמעט הבאתי צ'ופר... מה לא מובן?

ניוק ראשון :yelclap:

במחצבה.

M4 + FMJ

Slight of Hand

Deep Impact

Commando

שלושתם PRO

הארייר -> צ'ופר -> ניוק

היה רק 140 נקודות לטובתינו בדומיניישן אז חיכיתי עד 180 ואז עשיתי... שלא יגידו שאני מבעס משחקים ומקצר אותם.

וזה אחרי משחק בווייסטלאנד שהיה חסרה לי בדיוק הריגה אחת לניוק נוסף אבל ירו בי כי נגמרה התחמושת.

שם זה היה MP5 + FUJ

Marathon

Lightweight

Steady Aim

כמעט אותו קיל-סטריק (AC במקום צ'ופר).

כמה נשקים הרמתי שם מאנשים שהרגתי, מאנשים שחברים הרגו, דקירות עם סכין, בריחה למנהרות :lol: :lol:

אם הייתי עושה שם ניוק - זה היה אחד הניוקים החזקים... בשבילי לפחות.

בכל אופן - אני במועדון :yelclap: :yelclap: :yelclap:

אגב, שמתי לב שבשביל לקבל ניוק, זה מאוד תלוי בכמה הקבוצה השניה מפגרת.

אם היה להם מח הם היו ישר מורידים קילסטריקים מהאוויר או לפחות לא רצים החוצה כשיש צ'ופר באוויר...

במחצבה??? מה?

מה זה מחצבה?

יפהההההה!!!!! מזל טוב! סוף וף חווית את האנדרנלין של ניוק! ראשון! שזה הכי כיף.

אני מנחש שבצ'ופר רעדו לך הידיים, מכיר את ז :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...