Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 409 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן.

למה קונטרול?

כשאתה במהלך ריצה אתה לא יכול לירות או לבצע פעולות אחרות במקביל

או שתרוץ או שתעשה את שאר הדברים

כן התבלבלתי. ואני לא אומר לירות, אבל נגיד אח שלי יכול לדקור תוך כדי ומייד להמשיך לרוץ, אני חייב לעזובאת W, ללחוץ על E ואז שוב SHIFT+W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני עושה ניוקים רק ב rundown wasteland ו subase :nixweiss:

דגדגן, יש לך טיפים ל AC-130? אני מצליח לעשות איתו רק משהו כמו 7-8 הריגות :kopfpatsch: פשוט מורידים אותי (אני שומע את הצליל שעשו עלי lock ואני לא יודע מה לעשות, לעזעזל עם כל ה cold bloodeds האלה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרכז, תראה מאיפה מגיע השובל של הטיל,

זאת האסטרטגיה שלי גם בנוגע לצ'ופר ,קודם להוריד טפילים ומזיקים :-*

לגבי המלצות ,איפה ,מי ומתי??

אני מעדיף AC130 בכל מצב חוץ מHIGHRISE ,אתה צריך חתיכת מזל כדי להרוג שם SPAWN KILLS ,מאוד קשה.

AC130 מאתגר יותר, פשוט תקלוט את השובל כשיש צפצוף התראה ותחסל, ואז עד שהוא מתארגן מחדש כבר אין לו חיים כנראה כי מת עם מולטי קיל ועוד מולטי קיל וכו'....

צ'ופר פשוט קל מידי Pretty boring

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

תראו, עכשיו שמתי לב לזה, אני נמצא בGROUP של AK\DX ,כל ההאקרים, תראו מה גיליתי ,כולם פשוט חסומים :

זה פשוט פתטי

מה אתה עושה בגרופ הזה :bash: ואיך עוד לא חסמו את מחמוד ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצפצוף נשמע אחרי שירו טיל או אחרי שאני locked בכוונת שלהם?

כמו שהצפצוף מושמע כשאתה נעול בכוונת על הAC130, כך גם כשאתה נמצא בAC130 אתה שומע את הצפצוף ברגע שהם נעולים עליך, עם קצת מזל אפשר להספיק להרוג אותם לפני שהם יורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה השם השנוא עליי ביותר ובא לי לתת אגרוף לכל מי שבעל השם הזה? ובגלל שהתחלתי לשנוא את השם הזה הפסקתי לראות סטארגייט

SHEPHERD הבן זונה ששרף את הדמות האהובה עליי-Ghost :'( :'( :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...