Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 406 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

לכתוב פקודות זה לפרוץ ומערכת הIWNET שייכת לאינפיניטי בלבד, אין דבר כזה לשנות חוקי משחק של מערכת שלא שייכת לך.

ולא, אסור לדבר פה על כל דבר שקשור לפגיעה בזכויות יוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם המשחק במתכונתו הנוכחית (ניתוקים, באגים וחוסר תמיכה מוחלט בשחקני המחשב) ימשיך כך - אפשר לדרוש את הכסף בחזרה?

שילמנו על משחק עובד, ובגלל שהמשחק צריך את IW בכדי שיעבוד ולא שרת פרטי על חשבונינו, הם אשמים.

אנחנו לא מקבלים את מה ששילמנו עליו.

בטח יש להם איזה משהו קבור בחוזה ששומר עליהם מכל הכיוונים אבל בכל זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שלמדתי להשתמש בסכיני הטלה ולהיות ממש טוב בהם, אני מודיע חד משמעית: זה ה equipment הכי טוב. למה? כי אפשר לזרוק אותם תמיד. אחרי ירייה באינטר, תוך כדי טיפוס על סולם (מאוד שימושי), תוך כדי טעינה וכו'. לפני שעברתי ל OMA כמעט בכל העבודות הייתי מחליף לאקדח והורג במקרים שלא היה לי זמן לטעון. עכשיו-פשוט זורק סכין. מאוד עוזר כשבאים איזה 2-3 אוייבים: אחד דוקר, ואז נכון יש דיליי בין הדקירה לבין מתי אני יכול לירות? כמו שאמרנו, סכין תמיד אפשר לזרוק.

"אם אתה בדיוק צריך לטעון-זרוק סכין, יעזור לך המון". ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה מליוני לקוחות של דורשים את כספם בחזרה על תקלות?

יחי ההבדל הקטן.

קודם כל מייקרוסופט נותנת תמיכה די טובה. חוץ מזה המערכת פועלת.

דבר שני, אין מקום להשוות. המערכת של IW כל כך גרועה שזה פשוט ביזיון בלקוח.

בסטטיסטיקה רשום שאני משחק כבר יום ותשע שעות (הוא סופר כמה זמן המשחק פועל אצלך). מתוכן, בתכלס, שיחקתי אולי חצי מהכמות הזאת.

אין משחק אחד שאין הוסט מייגריישן. אין משחק אחד בלי לאגים או פינג גבוה.

כל סוף משחק אני נבעט מהשרת וצריך לחפש משחק חדש (מה שלוקח לי במקרה הטוב חמש דקות - וברע יותר מעשר דקות).

המשחק בקריסה והם לא עושים כלום... רק מכינים את החבילת מפות הבאה למצוץ עוד כסף מהמטומטמים שקונים אותה.

הציבור מטומטם והציבור ישלם :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקטן.

קודם כל מייקרוסופט נותנת תמיכה די טובה. חוץ מזה המערכת פועלת.

דבר שני, אין מקום להשוות. המערכת של IW כל כך גרועה שזה פשוט ביזיון בלקוח.

בסטטיסטיקה רשום שאני משחק כבר יום ותשע שעות (הוא סופר כמה זמן המשחק פועל אצלך). מתוכן, בתכלס, שיחקתי אולי חצי מהכמות הזאת.

כל סוף משחק אני נבעט מהשרת וצריך לחפש משחק חדש (מה שלוקח לי במקרה הטוב חמש דקות - וברע יותר מעשר דקות).

המשחק בקריסה והם לא עושים כלום... רק מכינים את החבילת מפות הבאה למצוץ עוד כסף מהמטומטמים שקונים אותה.

הציבור מטומטם והציבור ישלם :facepalm:

אצלי זה ממש לא ככה.. משהו ממש לא בסדר אצלך. אצלי לא בכל המישחקים יש לאגים או הוסט מייגריישן ולוקח אולי הכי הרבה 2 דקות למצוא משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה ממש לא ככה.. משהו ממש לא בסדר אצלך. אצלי לא בכל המישחקים יש לאגים או הוסט מייגריישן ולוקח אולי הכי הרבה 2 דקות למצוא משחק

אז משהו לא בסדר אצלך.

זה קורה להמון אנשים... כנראה שרק אתה "נדפקת" והכל תקין אצלך...

יש נושא למשחק הזה.

ולמה עדיין לא הגיעו ל-DX11 יא אללה שלהם.

נתקעו להם על DX9 ולא רוצים להוציא כסף על חדשה. חבורה של בטלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז משהו לא בסדר אצלך.

זה קורה להמון אנשים... כנראה שרק אתה "נדפקת" והכל תקין אצלך...

אני לא אומר שזה בכלל לא קורה.. זה פשוט לא כלכך גרוע כמו שאתה מספר. לא כלללל משחק יש לאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק, אצל הפרוצים אין אפילו את אחת מהתופעות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...