Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 401 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכלל לא מבין אנשים שמשתמשים בM16 הפאמאס פשוט טוב ממנו בכל דבר, ובנוסף הכדורים של הM16 נשמעים כמו כדורי פיינטבול בעוד שהפאמאס נשמע כמו רובה אמיתי, למרות שאין על הסאונד של הAK.

אבל זה סתם שטויות שכל אחד ישחק עם מה שבא לו.

חוץ ממטול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, המשחק הזה מת, לא רואה סיבה להאריך את הדיון לזכרו :-\

הפסקתי ליהנות ,משהו כמו שבוע אני לא מוצא משחק טוב, כל פעם משהו אחר שמבאס לך ת'תחת וגורם לך פשוט לצאת, הרי כמה אפשר לרשום NOOB וכל השטויות האלה?! (במיוחד שזה ממש לא עוזר)

חוץ מזה שמאז הUPDATE האחרון יש לאגים בלתי נסבלים וניתוקים חוזרים ונשנים, משהו כמו אחרי כל סיבוב שמסתיים אתה מוצא את עצמך חוטף KICK ,

אז נמאס?

בהחלט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Welcome to the club!

רגע, לא שמעתי את זה ממך כבר?

:lol: :lol: :lol:

בערך כל ראשון שלישי וחמישי

דרך אגב, דגדגן, אני אומר לך, משהו אצלך במשחק דפוק. לדעתי בגללך אתמול היה לנו את ה-hack הזה של מהירות......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא לזה האק... למרות שזה באמת נראה ככה, מוזר...

אגב מעתה אני גוזר על עצמי לשחק עם INTERVENTION תמיד, לא משנה מתיי.

אני חייב להיות טוב איתו, והדרך היחידה שלי לעשות את זה היא ללכת לכל מקום איתו... ורק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תמו ימי הרוס"ר המופלאים שלך?

גם אני חזרתי אליו אתמול,ההסתגלות מחדש קשה...

אני כבר רוצה לקבל איתו את ה-Gold Prestige שלו ואני רק באמצע הדרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שקומנדו רק מגביר את המרחק שאתה יכול לקפוץ ממנו על מישהו? כי זה רוב הפעמים קורה לי שלא משנה כמה מוקדם אני דוקר אני תמיד יוצא מת

אגב, קניתי G5, מקווה שיהיה שיפור בביצעוים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

בערך כל ראשון שלישי וחמישי

דרך אגב, דגדגן, אני אומר לך, משהו אצלך במשחק דפוק. לדעתי בגללך אתמול היה לנו את ה-hack הזה של מהירות......

לא הבנתי איך זה קשור אליי, לא עשיתי איזה HACK כדי לאפס דרגה, פשוט מוחקים כמה קבצים וזהו, מחקתי את בסיס הנתונים ,זה הכל.

חוץ מזה שזה קרה לעוד אנשים אתמול ,סתם באג של המערכת לדעתי, חיבור גרוע או משהו, כמו שיש לאגים והכל מהיר .

המון בעיות טכניות בזמן האחרון ,היתה איזושהי הפוגה בתקלות אבל מאז העדכון האחרון זה ממש נוראי. :screwy:

ואגב, זה לא כל ראשון ףשלישי וחמישי, זה כל יום כל היום ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בSitrep Pro

אתם לא מבינים-זה פשוט מפחיד... אני שומע את הצעדים של האויבים כל כך חזק שאני יכול להגיד לך מאיזו זווית הם באים. זה פשוט מפחיד-שומעים בום בום בום בום נגיד בESTATE שהם בתוך הבניין אז העץ מגביר את הקול של האויבים פי 2 והSitrep מגביר את הקול של האויבים פי 4. זה מטורף

בנוסף-אני שומע נינג'ות!!! שזה ממש טוב כי כמה פעמים כבר קרה לכם שמתתם מסכין ובKILL CAM חשבתם-מה?! הוא רדף אחרי כבר משם? איך לא הרגשתי? וכמה פעמים קרה לכם שרדפתם אחרי אויב צמוד בשביל לדקור אותו בלי לבזבז כדורים או להגיד לאויב איפה אתם על המפה? אם באותה השנייה הוא מסתובב 180 מעלות והורג אותכם, תבינו שהוא או האקר או יש לו Sitrep Pro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...