Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 399 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיי נו, נמאס לשמוע "בכיינים ,בכיינים "

למה אתם לא בוכים? איגור ,אני זוכר אותך אישית בוכה לא מעט פעמים ,דימר ,גם אתה, כולם מתעצבנים, מי הכי מתעצבן?

אנחנו, האנשים שבאמת משחקים הגון, אני מדבר ברצינות, אנחנו משחקים הגון, לא מתקמפרים ,לא מטולים ולא כל מיני שטויות, מילא אקימבו, עוד נסבל.

אז ברור שנתבכיין ,ונמשיך להתבכיין כל עוד זה לא קורה, רק תסבירו לי דבר אחד...

עזבו את העובדה שאני כבר ממש לא מתבכיין כי 99% מהמשחקים אני\אנחנו מנצחים, אז...

איך זה שאני לא בוכה בFFA אף פעם? איך? כי DOM זה MODE לנובים ולבכי..

אז מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(IGOROSH תודה על ההקדשה...אולי נקדיש לך שיר אומפהלומפה בחפירה הבאה שלי ;D)

על אודות סוגיית הבכי:הקטע עם הבכי קצת צורם בגלל שמי שמצליח להוביל עלינו אוטומטית זוכה למטר של בכי על כמעט כל דבר(כשבפועל הדבר היחידי שיש עליו הסכמה של כולם שהוא נובי זה מטולים וגם בהם יש כאלה שמשתמשים אצלנו,ולא נדבר על דברים כמו קמפינג לצורך קילסטריקס או ריצה-שכיבה או דקירה, שהרבה אצלנו עושים את זה ובכל זאת אנחנו בוכים על זה..התחושה היא שהמשוואה האמיתית היא-הצלחת להרוג אותי=אתה נוב. וזה צורם דווקא בגלל שהשחקנים שלנו שחקנים מעולים וזה לא לרמה שלנו לבכות משחק שלם.

+עוד תלונה קטנה:לא יודע מה קורה היום,אבל בתקופתי היתה נטיה לצאת ממשחקים באמצע אם רואים שאנחנו מתחילים להפסיד,אני מניח שזה בגלל שיש אנשים(ואני לא בנהם :silly:) שיכולים להרשות לעצמם לדאוג על המאזן WINLOSS שלהם,אבל בהתחשב בכמות הזמן שלוקח למצוא משחק אני חושב שזה ממש מעצבן להתחיל לחכות עוד חצי שעה בגלל שאולי נפסיד..מקסימום ננצח פעם באה,לא? מה זה הפחדנות הזאת?

לסיום אני חושב שמאז שהPeacebringer7 הזה הפסיק לשחק הרמה של הCLAN עלתה ב200 אחוז לא?סתם אולי עוד מעט נחזור לגיחה..נראה מה שלומכם..

עד החפירה הבאה... :עכביש:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+עוד תלונה קטנה:לא יודע מה קורה היום,אבל בתקופתי היתה נטיה לצאת ממשחקים באמצע אם רואים שאנחנו מתחילים להפסיד,אני מניח שזה בגלל שיש אנשים(ואני לא בנהם :silly:) שיכולים להרשות לעצמם לדאוג על המאזן WINLOSS שלהם,אבל בהתחשב בכמות הזמן שלוקח למצוא משחק אני חושב שזה ממש מעצבן להתחיל לחכות עוד חצי שעה בגלל שאולי נפסיד..מקסימום ננצח פעם באה,לא? מה זה הפחדנות הזאת?

יציאה מהמשחק לפני שהוא נגמר נחשבת להפסד

ככה שזה לא משנה אם הם יוצאים לפני שהם מפסידים או נשארים ומפסידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו , יש דרך להגיע ל DANGER CLOSE PRO בלי להשתמש במטול?

להרוג 100 אנשים עם רימונים ועוד כשאני בחיסרון עם הקלאס הזה , זאת משימה בלתי אפשרית..

אני עשיתי DANGER CLOSE PRO עם טיוב וOMA כדי לחדש את הנשק-אבל לא רציתי לצאת ממש נוב-כי אני שונא את זה-אז עשיתי את זה בHQ PRO כי שם לכולם יש טיוב.

נ.ב

שמתי לב שכל פעם שאני שם איזה GL רק בשביל צ'לנג'-אחרי שאני חוזר לUMP אני פשוט לא מצליח לכוון-זה עושה אותי נוב בטירוף.... אז עצה-בשביל צ'לנג'ים-תשתמשו בטיוב רק כשצריך.

תגידו-למה שמתי לב שלכל שחקן טוב יש RPG במשני-הם לא משתמשים בזה סתם אלא רק נגיד שמישהו נמצא בבניין והם לא רוצים להסתכן בלהכנס לשטח אויב-זה באמת שימושי? או שזה רק אני שמרגיש ממש חרא עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתגדל תבין....

אוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו ;D

סתם יש לי עבודה ולימודים ואין לי כמעט זמן.+כששיחקתי היתי משחק ממש יותר מדי.

אבל עכשיו התפנה לי קצת זמן.הכי כיף היה בהתחלה כשהיו משחקים טובים בDOM.

היום הכל זה FFA וכשחקן פרטי אני גרוע..אז זה גם ככה לא קוסם לי מדי.אבל בי מי גסט-עוד מעט אני מתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאה מהמשחק לפני שהוא נגמר נחשבת להפסד

ככה שזה לא משנה אם הם יוצאים לפני שהם מפסידים או נשארים ומפסידים

אנחנו מעדיפים לצאת ו"להפסיד" מאשר אפילו לנצח ולהשאר. רק לא לסבול את השחקנים המגעילים האלו שמשתשים במטול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מעדיפים לצאת ו"להפסיד" מאשר אפילו לנצח ולהשאר. רק לא לסבול את השחקנים המגעילים האלו שמשתשים במטול.

זה לא רק מטול חבר'ה, אי אפשר לנצח משחק עם מטול, יש הרבה דברים גרועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...