Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 392 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אז לא הבנת אותי

בזמן שהמערכת מחליפה הוסט, אם יש לך נניח צ'ופר באוויר, הזמן שליטה בו מתבזבז עד שהמשחק מתחדש.

במילים אחרות - אתה יכול להזמין צ'ופר (או הארייר, או UAV או AC) ולהשתמש בו בקושי עשר שניות כי החליפו הוסט.

נכון לא הבנתי-אבל אני דווקא ממש אוהב שזה קורה כשיש צ'ופר לאויב :smile1:

אתם לא מבינים מה קרה לי עכשיו!!! התחלתי לטעון RPD ואז היה הוסט מיגריישן!! זו היתה טעינה של חצי שנייה! :D

אהה וISR-יש לי עצה בשבילך-נכון אתה כמעט תמיד רק עם הRPD? אז אל תקח Slight of hand או Scavanger

קח OMA PRO שזה גם מחליף יותר מהר מהטעינה וגם אינסופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון לא הבנתי-אבל אני דווקא ממש אוהב שזה קורה כשיש צ'ופר לאויב :smile1:

אתם לא מבינים מה קרה לי עכשיו!!! התחלתי לטעון RPD ואז היה הוסט מיגריישן!! זו היתה טעינה של חצי שנייה! :D

אהה וISR-יש לי עצה בשבילך-נכון אתה כמעט תמיד רק עם הRPD? אז אל תקח Slight of hand או Scavanger

קח OMA PRO שזה גם מחליף יותר מהר מהטעינה וגם אינסופי

מה זאת אומרת אינסופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכוייך לסיאניד על התמונה הזאת וCHAOSSTALKER,נהנתי מאוד מהעקיצה,היתי כותב תגובה אבל חראם על 3 עמודים בת'רד.אקיצקיצ אני אתקין היום או מחר את המשחק ונראה מה אפשר לעשות,יש לי קצת הפוגה ממבחנים אז יהיה לי קצת זמן אבל בעיקרון קצת מאסתי במשחק בזמן האחרון..אולי אם נוציא כבר ניוק סוף סןף תחזור לי המוטיבציה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכוייך לסיאניד על התמונה הזאת וCHAOSSTALKER,נהנתי מאוד מהעקיצה,היתי כותב תגובה אבל חראם על 3 עמודים בת'רד.D

לא הבנתי למה אתה מתכוון.

אגב זה ציאניד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שכל פעם שהוא רוצה לחדש את מלאי הנשק-הוא מחליף לאותה העבודה וזה מחדש את הכל-זאת אומרת-כמות בלתי מוגבלת.

זה באג במשחק או בכוונה?

תוסיפו אותי בסטים... כבר אין לי כח לשחק עם מטוליסטים

havoc_il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באג במשחק או בכוונה?

חחח בטח שזה בכוונה.

הפרק OMA מאפשר לך לשנות עבודות בזמן המשחק בלי למות, אז אם אתה משנה עבודה מלאי הנשק שלה מלא מן הסתם.

אז כשנגמר לך הנשק תשנה עבודה-או "תשנה" עבודה לאותה העבודה שלך והנשק יתמלא. סליחה... טעות שלי-הנשק יתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...