Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 389 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

, אני יודע שהוא יבכה לאחיו G-MAN ואז אני אקבל באן או משהו, או שימחקו את התגובה שלי, אבל זה לא מעניין אותי , תמיד אפשר לפתוח אחד חדש :xyxthumbs:

תצא מהסרט שלך ומהר.

אני לא מנהל כאן בשביל אינטרסים של אח שלי ובטח שלא בגלל משחק אידיוטי שהדיון שלו מזמן חרג מפרופורציות

ונהיה ספאם של הודעות התבכיינות על IWnet, על שחקנים נובים וכל השאר.

בפעם הבאה תיקח נשימה לפני שאתה רושם תגובה ותזכור שאתה מדבר על משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקני S6 הם(אתם) הכי בכיינם ברחבי IWNET!!!!

פשוט תקראו את ההודעות שלכם...

ד"א DEADRA הוא אחד השחקנים הכי טובים שפגשתי :xyxthumbs:

אנחנו בכיינים, אבל בכיינים מנצחים

ולכן יש לנו פחות או יותר כל סיבה להיות.

מי יודע, אולי עצם העובדה שכולנו בייחד סובלים משחקנים גרועים גורם לנו לשחק כמו שאנחנו משחקים

אז כן, אפשר לראות בזה גם ייתרון.

נ.ב אני כן חושב שdeadra הוא שחקן מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצא מהסרט שלך ומהר.

אני לא מנהל כאן בשביל אינטרסים של אח שלי ובטח שלא בגלל משחק אידיוטי שהדיון שלו מזמן חרג מפרופורציות

ונהיה ספאם של הודעות התבכיינות על IWnet, על שחקנים נובים וכל השאר.

בפעם הבאה תיקח נשימה לפני שאתה רושם תגובה ותזכור שאתה מדבר על משחק.

על זה דיברתי ;D

לא אמרתי שדדרה לא שחקן מעולה, הוא פשוט ירד היום לפסים לא ראויים ,זה הכל, לי אין בעיה עם זה,אבל כולם פה מתנחמדים עכשיו ,הוא צחק עליכם, לכל אחד קרא נוב או לא יודע מה ואתם החזרתם לו כמו ילדים ,אז חלאס להיות מה שאתם לא, בקיצור, אכזבתם, ציפתי לתמיכה, לא קיבלתי ,לא נורא.

SAD FACE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Gman-מנהל פורום COD".

:lol:

אגב סוף סוף הגעתי לרמה 70 (שוב..) וקיבלתי את התינוק שלי, הAK האכזרי, כבר שכחתי כמה אכזרי הרובה, כמעט עשיתי ניוק בשימוש הראשון איתו..

גם חזק יותר מסקאר, גם מהיר יותר וגם חדירה לשריון פי 10 טובה יותר. פשוט מטורף. אוי! איזה recoil מפלצתי ;D

אני נשאר איתו לפחות חודש לפני שאני מתחיל הכל מהתחלה (שוב..) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S6 FTW

תכלס, יוצא לי לדבר פה ושם עם כל מיני חבר'ה, ובאמת יש דיעה כזו ש-S6 בכיינים. אבל למי אכפת, אנחנו מנצחים ב-90% מהמקרים, ולא משנה איזו תת קבוצה מהקלאן משחקת (וכמובן חשוב שדגדגן יהיה בכל מקרה שם ;D).

הקלאן של DAEDRA באמת היה חלש. לא משהו הרבה יותר טוב מסתם קבוצה של שחקנים אקראיים שמקבלים בעזרת המערכת המופלאה של IWNET. וכן, היו שם הרבה מטולים והתקמפרויות כמו שדגדגה אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...