Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 301 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

^^

ואני מוכן להתנשק צרפתית עם ISR_SOLDIER במשך 12 שעות :-*

מתגעגים אלי בקלאן ;D

עוד שבוע אני חוזר מהמילואים בתקווה שעד אז נסכים על ניק (הישן נשמע יותר טוב :xyxthumbs:)

ויאללה למפות חדשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב שעוד אנשים תומכים בS6-סוף דבר זה נשמע הרבה יותר טוב מHWZ-תנסו להגיד את זה,+כאמור סוס מנצח לא מחליפים,אבל חפרנו בנושא מספיק עד להודעה חדשה אני נשאר עם S6.

GMAN IL על הסינגל אין מחלוקת שMW2 יותר טוב כל המחלוקת זה על המולטי. פרסטיג' זאת דרך לאפס את ההשגים שלך במולטי(כל הצ'אלנג'ים נמחקים כל הנשקים שנפתחו ננעלים מחדש-אתה חוזר לדרגה 0.אמנם הCALLSIGNS נשארים. בתמורה אתה מקבל כמה צ'אלנג'ים וCALLSIGNS נוספים.ועוד CLASS נוסף.זהו בערך על רגל אחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו חבר'ה, לקחתם את זה טיפה יותר קשה מן הצפוי,

בקטנה, בא לכם לשנות? תשנו. לא יקרה כלום, גם אם אני אשים DAGDEGUN ידעו מי אני ולמי אני שייך, ככה שזה לא משנה, כמו כל אחד אחר מהקלאן שלנו ,מזהים אותנו ממרחקים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לגבי סנייפר, הוא לא יוריד את IDF לעולם, הוא פשוט יתאים את הצבעים שלו אלינו ,יוסיף S6 בסוף ונגמר הסיפור, הוא חלק מאיתנו ,את זה כבר כולם יודעים, מבחינתי הוא S6 ,וכן, אני מדבר עליו כי הוא באמת שחקן מצוין ,אחד הטובים ברשת לדעתי, ו....זהו.

מקווה שלא תכעסו, Kiss

חח תודה תודה.. שכחתי ללאמר לך שיש לי צ'יטים מיוחדים עם חיצים שמראים לך איפה הנוב עם המטול..כמו :lol:

IDF זה טוב,רק חבל שזה לא נכנס לי עם הניק החדש.

חג שמח לכולם.

תאכלו קצת מצות ותראו איך הscore עולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תודה תודה.. שכחתי ללאמר לך שיש לי צ'יטים מיוחדים עם חיצים שמראים לך איפה הנוב עם המטול..כמו :lol:

IDF זה טוב,רק חבל שזה לא נכנס לי עם הניק החדש.

חג שמח לכולם.

תאכלו קצת מצות ותראו איך הscore עולה :)

והחשבון לאינסטלטור :P

כמו שאומרים... הם סבלו 40 שנה במדבר, אנחנו נסבול 40 דקות בשירותים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...