Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 235 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי,

אתמול בלילה, דגדגן המסכן והנחמד מחפש לו משחק בתום לב, לפתע מצא משחק מעניין, אממממ, נכנס ,התחיל לשחק, ראה כי מדובר בנובים ,ישר צילצל לו ה NUKE ,ברור לא?

אבל לא, לאחר שקיבל HARRIERS AIR STRIKE ,נשמע צלצול ה NUKE הנכסף, ולא, אף אחד לא הרג יותר ממנו, מה קרה? CARE PACKAGE WITH NUKE ,

WTF????

אחרי זה בדקתי ביוטיוב והבנתי שזה HACK ,שיחקתי איתם שלושה משחקים ,בכולם זה קרה, אצל כל אחד שהזמין חבליה, מוזר, זה היה מכוער כמובן ,ומייד פינתי את עצמי לשרת אחר ;D

WTF חחחח אני דווקא ראיתי סירטון שנון איך לקבל ניוק מCAREPACKAGE... לא מוצא אותו :(. מצאתי אחד שמסביר איך מקבלים ... פאק חתיכת גליטץ :|.

כנראה לא אשחק עם הפאטץ הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ניר, תביא את גיא ותזמינו כמה עותקים של BFBC2, סגרו לנו ת'רשימה של ה50 יא אללה איתכם :lol:

כולנו עוברים [וגם נשארים חלקנו במקביל עם MW2] לBFBC2, אז יאללה אל תתבודד - הצטרף למהפכה! D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח להפך שיצא עידכון אני אשחק ושלא יהיה יותר נובים שעושים בשיטה הזאת ניוק.

אה אוקי, פשוט לא ניסחת את זה קודם כמו שצריך. ;D

ו.....אל תדאגו לנו, יש לנו עוד דרכים לעשות ניוקים גם בלי חבילה.

אגב אני עובד על סירטון שמתעד 70 NUKES שלי ,ואני גם עובד על לשלב כמה קטעי , סתם בשביל הכיף (אני מובטל כרגע, מקבל כסף חינם אז....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקי, פשוט לא ניסחת את זה קודם כמו שצריך. ;D

ו.....אל תדאגו לנו, יש לנו עוד דרכים לעשות ניוקים גם בלי חבילה.

אגב אני עובד על סירטון שמתעד 70 NUKES שלי ,ואני גם עובד על לשלב כמה קטעי , סתם בשביל הכיף (אני מובטל כרגע, מקבל כסף חינם אז....)

הפסקת עם המלון? מה קרה? שמעו תניוק שעשית במחשב נייד?

עכשיו שמתי לב לטעות שרשמתי למעלה בטעות נפלט לי שם ם במקום ד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין איך יש לך זמן להשקיע במשחק :silly::lol:

תגיד, אתה מתכוון גם לערוק או שאתה נשאר נאמן לIW?

שיחקתי בביטא, קניתי כמובן, נראה אחלה ,אבל לא ישבור את MW2 ,לא אצלי לפחות, סתם יהיה נחמד לגוון, זה הכל.

כן ניר, סיימתי עם המלון, התחלה חדשה ,אני ממשיך ללמוד אוטוטו, אז קצת חופש, עשיתי מספיק מזומנים, לקנות כל משחק שיש היום בשוק :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד חשבתי שהשם שלך זה DADGE GUN יעני החומק מרובים או משהו בסגנון,לא תמיד טרחתי להבין ניקים של אנשים.מסתבר שטעיתי. האמת דווקא טוב שכולם יעברו לBC2,בלי הגורם החברתי אולי נתמכר פחות למשחק הזה. אסף לפחות אתה חותר לקילסטריקס כאלה,אני אף פעם לא בונה על יותר מ7...הוי אומר אני יותר נוב. מ.ש.ל

חחחחחחח אני לא מאמין .. גם לי זה קרה בדיוק הרגע ..

קראתי את התגובה שלו .. ואני מתפלא לעצמי שלא הבנתי את המשמעות ..

ופתאום אני יורד וקורה את התגובה שלך שגם לך זה קרה :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;Dאהמ אהמ..כן,ובכן <צונזר> אם יש לך כסף לכל משחק שיש היום בשוק קנה את AVP כדי שיהיה לי פרטנר.BC2 וביושוק2 חברו להנחית עליו מהלומת מוות מבחינת המכירות.נראה איך הוא ישרוד את זה.אולי כדאי שאבדוק איך מקבלים ניוק מהקייר פקג',זאת בטח הדרך היחידה שלי לקבל אי פעם ניוק... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...