Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 118 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

טוב, אני נואשתי מלנסות לזהות אותכם בסטים.

שעה חיפשתי את makximsv ועכשיו אני מגלה שהוא captain price וכבר שיחקתי איתו כמה פעמים :lol:

הכינוי שלי DIMER, חלק צירפתי אחרים אני פשוט לא מזהה.

אני לא מצליח להבין איך אני מצטרף למשחק של אחד מכם? קליק ימני על האייקון של חבר שתם נותן לי תפריט רגיל של אקספלורר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה קליק ימני? כשאתה במשחק ואתה מעלה את הרשימה של החבר'ה , ליד כל שם יש חץ (כיוונו הוא למטה) , קליק שמאלי פותח לך תיבה עם אפשרויות ואחת מהן היא Join Game...

איך אני מעלה את הרשימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואאייי זה כל כך מעצבן! אני עושה איזה משימה אחת ועד שאני עושה אותה המשחק החליט לו לצאת לשולחן העבודה בלי לתת סיבה.

גם לכם בסינגלפלייר זה טען באופן מופרז עד שזה ייצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מעלה את הרשימה?

הוספת את חברי הפורום לרשימת החברים שלך בSTEAM? אם כן , במשחק עצמו , אתה לוחץ Shift+Tab וזה פותח לך את הCommunity של סטים ושם את רשימת החברים שנמצאים מחוברים/במשחק/או בכל משחק אחר דרך סטים , ליד כל שם יש חץ (שמצביע למטה) ולחיצה עליו פותחת את התפריט שדיברתי עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת את חברי הפורום לרשימת החברים שלך בSTEAM? אם כן , במשחק עצמו , אתה לוחץ Shift+Tab וזה פותח לך את הCommunity של סטים ושם את רשימת החברים שנמצאים מחוברים/במשחק/או בכל משחק אחר דרך סטים , ליד כל שם יש חץ (שמצביע למטה) ולחיצה עליו פותחת את התפריט שדיברתי עליו...

אז זהו שלא נפתח לי כלום כשאני לוחץ על Shift+Tab ויש לי כמה מהחבר'ה פה בחברים. נידמה לי שגם אותך הוספתי.

יש דרך אחרת?

אם אני לוחץ על INVITE אפשר לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך לא נעשה קצת כהה?

ואתה לא רואה למטה בצד שמאל לינקים כשאחד מהם הוא COMMUNITY?

NOPE

אני אנסה היום בבית עוד פעם.

אבל נידמה לי שאם אני עושה INVITE זה כן נהיה כהה ויש כל מיני לינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתגיע הביתה תבדוק בהגדרות של סטים , איזה שילוב כפתורים פותח לך את ה Community , יכול להיות שמתישהו שינית את זה או כל דבר אחר שכזה...

thanks

אני בספק אם שיניתי את זה כי אף פעם לא השתמשתי בסטים לפני MW2. בעקרון קופצת לי גם הודעה שאם אני רוצה לגשת ל-community אז צריך ללחוץ על SHIFT-TAB אבל זה לא עובד :nixweiss:

אבל אם אני עושה INVITE אפשר להגיע למקום ההוא עם החצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

thanks

אני בספק אם שיניתי את זה כי אף פעם לא השתמשתי בסטים לפני MW2. בעקרון קופצת לי גם הודעה שאם אני רוצה לגשת ל-community אז צריך ללחוץ על SHIFT-TAB אבל זה לא עובד :nixweiss:

אבל אם אני עושה INVITE אפשר להגיע למקום ההוא עם החצים?

אם אתה עושה INVITE מתוך המשחק אז כן , הוא אמור לפתוח לך את המסך עם רשימת החברים רק שאתה לא יכול ללחוץ כפתור שמאלי אלא רק לשלוח הזמנות למשחק שבו אתה משחק/מארגן.

תשמע , ממש מוזר שלא מחשיך לך המסך ונפתח הCOMMUNITY או הFRIENDS LIST , תיכנס למשחק , תלחץ על PLAY ורק אז תלחץ על שיפט (תשאיר לחוץ) ואז טאב (פעם אחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עושה INVITE מתוך המשחק אז כן , הוא אמור לפתוח לך את המסך עם רשימת החברים רק שאתה לא יכול ללחוץ כפתור שמאלי אלא רק לשלוח הזמנות למשחק שבו אתה משחק/מארגן.

תשמע , ממש מוזר שלא מחשיך לך המסך ונפתח הCOMMUNITY או הFRIENDS LIST , תיכנס למשחק , תלחץ על PLAY ורק אז תלחץ על שיפט (תשאיר לחוץ) ואז טאב (פעם אחת)

סבבה, אני אנסה היום. איזה הסבר :xyxthumbs:

אם אני לוחץ על INVITE יש שם איזה כפתור בצד שמאל תחתון שכתוב אבל community אם אני לא טועה. אולי משם אפשר להגיע לרשימת החברים.

בכל מקרה אנסה וניראה מה יהיה....

דרך אגב, באמת הוספתי אותך או שרק נדמה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הAK ,כתבתי פה באיזה עמוד שהוא לא יתאים לכל אחד , אני מכיר את הנשק כבר מCOD4 ,מה שאני טוען זה שאם אתה יודע להשתמש בו כמו שצריך הוא יכול להיות הנשק הטוב ביותר במשחק...

אפשר להגיד את זה על כל . זה רק עניין של תרגול על הנשק.

אני למשל ניסיתי את ה-raffica (או rafica, לא זוכר) ובהתחלה הוא ממש עצבן אותי, במיוחד עניין ה-burst שלא הייתי רגיל אליו.

עכשיו יש לי class מהיר (למשחקים סטייל sabotage ו-CTF) שאני משתמש רק בו (אף שהוא משני). הוא כ"כ מדויק שזה מטורף. בום-בום-בום burst של 3 כדורים לראש/חזה ומישהו מת. :cool2:

Dimer-

Shift + Tab אמור להביא אותך למסך של סטים בזמן שאתה בתוך המשחק. אבל אתה יכול להצטרף למשחקים של חברים (אם החדר לא מלא) גם כשאתה לא במשחק. אתה מפעיל את סטים ואז קליק ימני על האייקון ש-systray ואתה בוחר Friends. קליק ימני על שחקן שבמשחק ואז יש לך join game.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה השגתי מיקרופון, כי לא רציתי להתחיל את הSpec OPS עם חבר בלי מיקרופון ..

היום התחלתי וזה פשוט מטורף חחחח ;D

ניצחקתי היום 6 משחקים בFFA רצוף עם אותם חברה.

היו כמה שכבר קיללו אותי מרוב עצבים חחחח וזה לא נגמר קיילסטייקס של 20 - 30 :lol:

יום טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...