Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 122 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

מצאתי משהו על ה-PRESTIGE

If a player enters Prestige Mode in Modern Warfare 2, all unlocked weapons, perks and challenges will be reset. The challenges unlocked through Prestige for each gun, however, persist to the next Prestige level (the kills and headshots for each gun's Mastery and Veteran challenges do not reset). This exception also applies to the challenges in the Prestige category that deal with killstreaks (getting a certain number of kills with a specific killstreak reward). Titles, emblems, and accolades are also unaffected.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שאין כח...בשביל להסביר אותה צריך להבין את העלילה בעצמנו..

על רגל אחת: מאקרוב עשה את הטבח בשדה התעופה ע"ש זכבייב והשאיר אותך כראיה למעורבות אמריקנית בארוע(אתה סוכן CIA ) בשביל לגרום לרוסיה לצאת למלחמה נגד אמריקה.לרב המשימות באמריקה אין עלילה של ממש חוץ מהזעזוע הכללי מזה שהיא תחת התקפה,כאילו אף פעם לא שיחקנו ברד אלרט,ככה שהעלילה מתקדמת בעיקר אצל כח 141,שבמהלך המשחק מנסה לאתר ולתפוס את מאקרוב,ולהוציא אותו לאור,מה שאולי יוביל להפסקת המלחמה.שפרד,הגנרל האמריקאי שמפקד בין השאר על כח 141 מקבל מהאמריקאים צ'ק פתוח לעשות כל מה שצריך נגד מאקרוב והחברעלך שלו.הם פולשים לגולג כדי לחלץ איזה אסיר שלמאקרוב יש אליו טינה רבה(אולי בתקווה שזה יגרום לו לצאת החוצה,אם כי זו נשמעת לי סברא חלשה,ולא היתי משקיע בזה כ"כ הרבה כח ומטוסים ווטאבר) כמובן מסתבר שזה פרייס קשישא,שכנראה שהטינה אליו היא בעקבות חיסולו של זכבייב במשחק הקודם,וקיבל בכלא גם את כובע הגרב של ג'ון מייסון.אחרי זה הלכו לאיזה צוללת ,באמת שלא ברור לי למה,ופרייסבצעד מפתיע ומזעזעמשגר מהצוללת פצצת אטום על אמריקה והורג איזה ברנש אמריקאי תמים שמה ליד הלוין.הרעיון זה שהוא מפוצץ את הטיל מחוץ לאטמוספרה וככה הדבר היחדי שנגרם מזה בכדור הארץ זה גל הEMP שפוגע באזור המלחמה באמריקה,ומשתק שמה את כל המערכות הטכנולוגיות,מה שרואים אחרי זה את כל המסוקים נופלים.אז בתאוריה זה כאילו מגניב כי הוא מפסיק את המלחמה,בפועל לא ברור כמה זה אפקטיבי שלא לדבר על זה שזה בטח הרג כמות לא מבוטלת של אנשים,כולל הברנש המסכן מהלוין.לא יודע.

כשהם הולכים לחפש את מאקרוב רואצ'(זה אתה) וגאז בורחים עם מידע שאמור להפליל את מאקרוב,ונהרגים עי שפרד(טויסט! :jump:) [/color) למה שפרד הרג אותם? או כי הוא לא רוצה שיחשפו את מאקרוב כי טוב לו עם המלחמה והוא יוצא גבר,אז למה לעצור כשאתה על הגל,זה בודאי הכיוון הכללי,או שאולי יותר מזה,היו שמה דברים שגם מפלילים אותו.בדיעבד יכול להיות ששפרד היה זה שהישטנקר על האיש CIA במשימה של מאקרוב,ואולי הם בכלל תכננו את זה ביחד.פרייס וסואפ נחלצים מהמלכודת ששפרד טמן גם להם והולכים להרוג אותו באפגניסטן("כי מי שיחיה יכתוב את ההיסטוריה."ווטאבר.)בקרב הוא חושף שנהרגו לו כמה עשרות אלפי חילים והעולם פשוט התבונן מהצד ועכשיו כולם יתגיסו למאבק שלו.(יכול להיות שהוא מתכוון לתקרית מהמשחקהראשון במדינה של אל אסד,או אולי לתחילת המשחק באפגניסטן,אם כי זה נראה פחות סביר,כי לא ראיתי כ"כ הרבה מתים שמה,לא יודע,אקיצר הבנאדם התעצבן והחליט לעבוד על אותו פרנציפ של מאקרוב ונתן לרוסיה לתקוף אותו כדי להכנס בהם עם כל מה שיש לו ולצאת גבר.זה היה עובד לו אלמלא גיבורנו סואפ עבר קורס מזורז של זריקת סכינים במולטי(מה שנקרא "קרב סכינים") ושיפד אותו כהוגן.ניקולאי(או החבר הרוסי השני שלהם,לא זוכר את שמו) מחלץ אותם שוב והם בורחים למקום מחבוא עד המשחק הבא,או הDLC,תבחר אחד. ] מאקרוב עצמו לא נתפס או קיבל בדרמטיות סכין בראש,(אכזבה גדולה כי מגיע לו) ככה שכנראה שנראה אותו בהמשך..אם הגעת עד כאן ואתה ער אז קבל חח :xyxthumbs: ולילה טוב :sleep:

חחחח ואוו אחי תודה רבה על ההשקעה אך למרות זאת המשחק ממש לא מובן הרבה ממה שכתבת לא הבנתי.. למשל מי זה-לסמן האיש CIA לא זכורה לי משימה כזאת.. ואם אתה אומר שבעצם המלחמה לא נגמרה בסוף המשחק אז מה זה ה-לסמן מוזיאון הזה בסיום? זה לא הנצחה כאילו?

האמת היא זה ממש מבאס שהעלילה כזו מבולגנת ולא ברורה במשך כל המשחק לא היה לי מושג מי נגד מי, מה אני עושה ולמה...

אבל אם הבנתי נכון את דברייך - מקרוב הזה הפליל את הסמוי בטבח ובגלל זה התחילה כל המלחמה?? האמריקאים לא יכלו פשוט להגיד לרוסים שהוא היה סמוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

peacebringer7

הדבר היחידי שלא הבנתי במשחק הוא מי זה באמת המאקרוב הזה

זה אותו מאקרוב שנלחם לפעמים עם הSAS בMW הראשון או מישהו חדש שסתם המציאו אותו?

ולא הבנתי בכלל איך קפטן פרייס הגיעה לכלא שם הרי בסוף הMW הראשון מחלצים את SOAP וכל מי ששם מת\חי ביחד.

וגם לפי איך שהמשחק הסתיים כנראה שיצא גם MW3 ? כי נשארו חשבונות לא סגורים.

מאקרוב הוא מתומכי זאקייב.

האחד שעזר לך בMW1 הוא קאמארוב לא מאקארוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף cr9, האיש CIA זה מי ששחקת באפגניסטן כשבסוף המשימה שפרד שולח אותו לעבוד אנדרקאבר אצל מאקרוב,ואז אתה מגלם אותו במשימה בשדה התעופה כשהוא ומאקרוב וחבריו טובחים באזרחים וביממ.בסוף המשימה מאקרוב חושף אותך בתור סוכן אמריקני ומשאיר אותך שם,כנראה עם עדויות מפלילות על כך(דילגתי אז אני לא יודע) ומה שהרוסים מבינים מזה זה שסוכנים אמריקאים אחראים לפיגוע ולכן יוצאים למלחמה.כן אני מניח שהיה יותר קל לשאול את האמריקנים על זה אבל כנראה שהרוסים היו גם ככה לא במצב רוח ידידותי,הרי בתחילת המשחק מסבירים איך שהקיצונים שם התחזקו וזכבייב הפך לגיבור מלחמה(הנמל תעופה שם נקרא על שמו) ככה שהם הסתפקו בזה.מה שמוזר לי זה מה קרה למצלמות האבטחה,עדי ראיה,הרי מאקרוב בעצמו היה שם,מן הסתם הרוסים יודעים מי זה,הוא מסתובב שמה חצי שעה ואין שום עדות לזה שזה הוא?

המוזאון בסוף המשחק הוא בסה"כ צ'ופר חביב מinfinty war שרצו לתת לנו להזכר שוב בכל מה שעברנו במהלך המשחק.זה מוזאון בשביל הגיימרים ולא משהו שקשור לעלילה. לגבי סיום המלחמה,אין עדויות לכך שהיא הסתיימה במשחק,אולי הורידה הילוך בעקבות התרגיל של פרייס עם הEMP והריגתו של שפרד,אבל א"א לא דיבר או הראה משהו כזה מפורשות.

ואני מסכים שהעלילה מבולגנת מידי וקצת חבל,כי בראשון היא היתה מעולה פשוטה ודי ברורה.(גם אם לא קיימת חלק גדול מהזמן)

אגו,לגבי מי זה מאקרוב,מקסים ענה יפה,בטריילר הreveal של המשחק כבר אמרו שזכבייב החזיק אותו קצר,ככה שהוא עוד איזה קיצוני רק קצת יותר מופרע מזכבייב.לגבי פרייס,זו דוגמא מצוינת לחוסר ההגיון שבעלילה,ואם אני זוכר טוב אז חייל רוסי לקח אותו בסוף המשחק הראשון.כמובן אז הנחנו שזה אחד הרוסים הטובים של קאמרוב(לא מאקרוב!) נגיד,אבל בעצם הרוסים שמה היו הרעים.כנראה שהם התשרו עם הSAS שיקחו את סואפ אבל לפחות ישאירו להם את פרייס,עשו על זה זוג או פרד,אקיצר צודק,לא הגיוני! מצד שני זה יותר מגניב ככה לחלץ אותו מהכלא ולקבל אותו באמצע המשחק..[br]פורסם בתאריך: 8.12.2009 בשעה 09:27:48

נייק עוד איזה רבע חצי שעה אני פנוי אם אתה רוצה..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוףסוף פתחתי את - Extended Mags ב- Scar-H.

חבל שאין Double Tap כמו ב- MW1, אחרת הנשק הזה היה פשוט אדיר !

אני לא מבין איך אפשר לשחק ב-M4A1 אחרי הנשק הזה ? ב-SCAR דרוש 3 כדורים והיריב נופל, ב-M4A1 צריך חצי מחסנית.. :screwy:

בכל מקרה אני מחפש חדש - יש המלצות ל-MAIN ?

ב-SECONDARY אני די מסודר - אין על STRIKER :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה ל-ACR, הוא אחלה עם חסרון אחד - הוא לא עצמתי, צריך להוסיף לו Stopping Power - בגדר חובה.

חוצמזה - נראה לי שהוא יהיה הנשק הבא שלי.

לגבי AUG - הוא מכונת ירייה עם 2 חסרונות כנשק עיקרי - כבד + צריך הרבה כדורים בשביל להרוג.

אני מחפש להרוג ב-3 כדורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרגשה שלי היא שה-ACR הוא נפלא לטווח רחוק, בגלל שאין לו רתע. פשוט מדיוק לחלוטין.

מצד שני, הנזק החלש שלו הוא חיסרון כשאתה פנים אל פנים בטווח קצר וליריב יש חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים שאני מתלבט לגביהם....

SCAR - זה רק אני שבאמת קשה להשתמש בו (וגם עם התבור) עם כוונת ACOG כי הרתע חזק מידי? בכל מקרה, ניראה שהנשק הזה הופך להיות מיותר כשפותחים את Steyr AUG HBAR. במיותר הכוונה שהוא תופס CLASS שאני יכול אולי להשתמש למשהו אחר.

לא הבנתי מה צריך לעשות כדי לקבל Cold-Blooded PRO. להשמיד מטוסים/מסוקים/UAV/עמדות ירי?

מה עושה COUNTER UAV? אני לא מקבל ניקוד אם אני מפעיל אותו...

Thermal + Steyr AUG HBAR: מישהו ניסה? סיימון, אם אני משתמש בו בלי ה-GRIP זה לא שמיש? ניסתי את זה זמן קצר מאוד ואחרי שפתחתי את הגריפ ישר שמתי אותו. אני רוצה לשים עליו כוונת הולוגרפית או תרמית עם משתיק קול (כדי לפתוח את גלאי פעימות)

REZA

M4 דורש 4 כדורים כדי להרוג אם לא פוגעים בראש ולא משתמשים ב-SP. אם מוסיפים SP אפשר להרוג ב- 3 כדורים בלי פגיעה בראש. פגיעה בראש מוסיפה 40% נזק לכדור. קיצר, לא צריך חצי מחסנית. אותו דבר לגבי ACR

SCAR דורש 3 כדורים כדי להרוג בלי SP ושני כדורים עם SP. אותו דבר לגבי AUG HBAR. נכון שהוא כבד אבל הוא עושה בדיוק אותו נזק כמו SCAR ואפילו יותר למרחקים גדולים כי הנזק לו לא נופל עם המרחק. חוץ מזה, אתה מקבל אותו עם מחסנית של 42 כדורים ועם 126 כדור סה"כ לעומת 20 ו-60 של ה-SCAR. קצב אש של AUG קצת יותר טוב מ-SCAR.

בגלל זה אני רשמתי מקודם שניראה לי ה- AUG עושה את ה-SCAR למיותר.

תבדקו את הנתונים הללו:

http://forums.modernwarfare247.com/index.php?/topic/9875-mw2-weapon-chart-gameplay-information/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טבלה שימושית ביותר. הוספתי ללינקים בהודעה הראשונה.

כדי לקבל Cold Blooded Pro אתה צריך להשמיד כלי טיס כשה-Perk נבחר על ידך.

Counter UAV משבש את הרדאר של היריב לזמן קצר. מכיר את זה שמפת הרדאר נהיית מטושטשת כמו מסך שלג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים שאני מתלבט לגביהם....

SCAR - זה רק אני שבאמת קשה להשתמש בו (וגם עם התבור) עם כוונת ACOG כי הרתע חזק מידי? בכל מקרה, ניראה שהנשק הזה הופך להיות מיותר כשפותחים את Steyr AUG HBAR. במיותר הכוונה שהוא תופס CLASS שאני יכול אולי להשתמש למשהו אחר.

הרתע של התבור וחוסר הדיוק שלו בעייתי למרחקים גם עם ה-ACOG.

ה-SCAR לעומתו מותאם יותר למרחקים האלה.

החסרון של ה-AUG הוא ה-MOBILITY הנמוך יותר.

לא הבנתי מה צריך לעשות כדי לקבל Cold-Blooded PRO. להשמיד מטוסים/מסוקים/UAV/עמדות ירי?

כן, להשמיד כל דבר שהאויב הזמין מ-KILLSTREAK אם זה מטוסים/מסוקים/Sentry Gun וכו'.

כמובן תוך שימוש ב-Perk

מה עושה COUNTER UAV? אני לא מקבל ניקוד אם אני מפעיל אותו...

כשאתה מפעיל את ה-CUAV, משבש את הרדאר של האויב ו"מעוור" אותו גם אם יש לו UAV פעיל.

הרבה עושים את הטעות וקוראים ל-UAV כשהאויב מפעיל את ה-CUAV.

Thermal + Steyr AUG HBAR: מישהו ניסה? סיימון, אם אני משתמש בו בלי ה-GRIP זה לא שמיש? ניסתי את זה זמן קצר מאוד ואחרי שפתחתי את הגריפ ישר שמתי אותו. אני רוצה לשים עליו כוונת הולוגרפית או תרמית עם משתיק קול (כדי לפתוח את גלאי פעימות)

אם כבר LMG, אני מעדיף אחרים.

REZA

M4 דורש 4 כדורים כדי להרוג אם לא פוגעים בראש ולא משתמשים ב-SP. אם מוסיפים SP אפשר להרוג ב- 3 כדורים בלי פגיעה בראש. פגיעה בראש מוסיפה 40% נזק לכדור. קיצר, לא צריך חצי מחסנית. אותו דבר לגבי ACR

SCAR דורש 3 כדורים כדי להרוג בלי SP ושני כדורים עם SP. אותו דבר לגבי AUG HBAR. נכון שהוא כבד אבל הוא עושה בדיוק אותו נזק כמו SCAR ואפילו יותר למרחקים גדולים כי הנזק לו לא נופל עם המרחק. חוץ מזה, אתה מקבל אותו עם מחסנית של 42 כדורים ועם 126 כדור סה"כ לעומת 20 ו-60 של ה-SCAR. קצב אש של AUG קצת יותר טוב מ-SCAR.

תבדקו את הנתונים הללו:

http://forums.modernwarfare247.com/index.php?/topic/9875-mw2-weapon-chart-gameplay-information/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טבלה שימושית ביותר. הוספתי ללינקים בהודעה הראשונה.

כדי לקבל Cold Blooded Pro אתה צריך להשמיד כלי טיס כשה-Perk נבחר על ידך.

Counter UAV משבש את הרדאר של היריב לזמן קצר. מכיר את זה שמפת הרדאר נהיית מטושטשת כמו מסך שלג?

מכיר את הקטע הזה של המפה אבל זה יכול גם לבוא מה-PERK של שיבוש הרדאר. מוזר לי שמקבלים 100 נקודות על הפעלת UAV אבל 0 על הפעלת COUNTER UAV למרות שזה לא פחות חושב, בלי ראדאר אני מרגיש עיוור!

לגבי הטבלה, מאוד שימושית אבל לא הכל שם כנראה נכון ב -100% במיוחד לגבי רובי צלפים. לגביהם מצאתי נתונים טיפה שונים במקומות אחרים.

יש גם תוספת, ראו הודעה שניה

http://denkirson.proboards.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=397

קובה, כל מקלע אחר לוקח נצח לטעון בלי טעינה מהירה ואני לא רוצה לוותר על בלינג. מצד שני יש להם 100 כדור בשרשרת..... ::)

דרך אגב, שווה בכלל להתאמץ בשביל Cold-Blooded PRO? התוספת של ה-PRO באמת עוזרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש ב RED DOT כי לטעמי ה ACOP ממש לא נוח ואני משתמש בו רק להשלמת צ'אלנג'

הנשק הזה לא הכי יעיל ללא ה GRID

קרה לי לא אחת שהרגתי עם גדור אחד בראש מרחוק.

חוץ מזה, אתה מקבל אותו עם מחסנית של 42 כדורים ועם 126 כדור סה"כ לעומת 20 ו-60 של ה-SCAR. קצב אש של AUG קצת יותר טוב מ-SCAR.

ה SCAR מאוד מדויק ועם סטופינג פאור הוא מעולה לכל טווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...