Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 123 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קחו בחשבון שחישוב נזק של כל אינו בהכרח המד שרואים בכל ונשק מאחר וחלק מהמשוואה של הנזק הוא ה FIRE RATE

לדוגמא-ה M16 בעל הנתונים הטובים ביותר אך מעט משתמשים בו בגלל ה 3 כדורים בירי

הוא יכל להיות בקלות מאוד פופולרי לולא המגבלה הזו(המצאה של IW כי בחיים הוא יורה צרורות)

התבור בחישוב הנ"ל מזיק יותר אך הרבה פחות מדוייק, לעומת ה SCAR

scar-h-prev.jpg

tar-21-prev.jpg

m16a4-prev.jpg

דבר אחר, שיחקתי קודם על כמה חבר'ה כאן והייתי המארח. המשחק עבד חלק ללא לאגים או בעיות.

אני יוצא לשולחן העבודה וקולט היוטורנט פתוח ומעלה ב 55K :o איך זה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה צודק

צריך להכניס גם את קצב האש וגם דיוק כשיורים לטווחים ארוכים.

בגלל זה אני חושב שה-AUG הופך את SCAR למיותר וגם ACR עם ACOG או טרמי הופך את M4 עם ACOG או טרמי למיותר.

לגבי M16A4 אתה טועה. הדגם הזה יורה צרורות ולא אוטומט מלא. מקבילו האוטומטי הוא דגם A3. אין ספק שאם היה את A3 במשחק אז הייתי משתמש רק בו ובתבור (אחרי שהייתי פותח אותם) כרוס"רים.

אני לא מסתדר עם צרורות. השחקנים עם PERKS של מהירות ועם SMG ביד רצים מולי ואני לא מספיק להכניס בהם כדורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-M16A4 יכול להיות כלי קטלני בידיים מיומנות. (ולא, אני לא מחשיב את עצמי כבעל ידיים מיומנות :))

תחשוב על זה שצרור אחד שאתה משחיל למי שמולך והוא מת.

קרו לי כבר מספר מקרים, שגם בקרבות פנים-מול-פנים גברתי על אוייבים עם מהיר יותר.

קובה, כל מקלע אחר לוקח נצח לטעון בלי טעינה מהירה ואני לא רוצה לוותר על בלינג. מצד שני יש להם 100 כדור בשרשרת..... ::)

דרך אגב, שווה בכלל להתאמץ בשביל Cold-Blooded PRO? התוספת של ה-PRO באמת עוזרת?

כפי שציינת, יש להם יותר כדורים.

וגם זמן הטעינה לא כזה נוראי.

Cold-Blooded Pro: No red crosshair or name when targeted - Destroy 40 enemy killstreak rewards using Cold Blooded

נראה כמו משהו שדי משתלם במיוחד כשאתה מוסווה.

בעקרון זה די מעכב את האויב בזיהוי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים! חדשות מרעישות!

*תופים*

המעבד הוחלף וכעת המחשב מריץ בדיקות לווידוא חוסר תקלות וככל הנראה שבוע הבא אני מקבל את המחשב,

וזה אומר מבחינתכם דבר אחד - אני אתחיל לשחק MW2 סוף סוף :lol:

אז תתחילו להתכונן נפשית שכן אני הולך להתפוצץ במולטי על כל הזמן הזה שהחסרתי :smile1::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים! חדשות מרעישות!

*תופים*

המעבד הוחלף וכעת המחשב מריץ בדיקות לווידוא חוסר תקלות וככל הנראה שבוע הבא אני מקבל את המחשב,

וזה אומר מבחינתכם דבר אחד - אני אתחיל לשחק MW2 סוף סוף :lol:

אז תתחילו להתכונן נפשית שכן אני הולך להתפוצץ במולטי על כל הזמן הזה שהחסרתי :smile1::lol:

המפרט שלך הוא כמו שכתוב?

אתה עדיין עם DFI NF4? אם כן, אז לאיזה מעבד החלפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הסוף של המשימה באפגניסטן ששפרד בוחר אותך להסתנן ליחידה של מאקרוב? כרגע אני לא יכול לחשוב על משו אחר בראש.

חתיכת co op עשינו היום,הא נייק? :yelclap:

עד שייצא AVP החדש לא נראה לי שיש משהו שיכול להתחרות באימה שהקיו של הג'אגרנט עושה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...