Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 86 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הי רוני,

בכדי שנוכל לענות לך על השאלה אנחנו צריכים יותר פרטים.

למשל :

1.צילום מסך

2.תיאור מקיף יותר של הבעיה

3.דברים שכבר ניסית

כשתחזור אלינו עם יותר פרטים יהיה לנו יותר קל לעזור לך.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שלא אבל מה שבטוח זה שלא יהיה להם אומץ לקרוא למשחק COD7/8

שנה הבאה יצא כותר חדש בפיתח של Treyarch (שאותי פחות מענין) וסביר להניח שיתרחש במלחמת העולם השניה.

בשנת 2011 אינפיניטי תשחרר לאוויר העולם את כותר ההמשך למשחק הנוכחי וסיכוי סביר שיקרא:

Call Of Duty: Modern Warfare III

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שלא אבל מה שבטוח זה שלא יהיה להם אומץ לקרוא למשחק COD7/8

שנה הבאה יצא כותר חדש בפיתח של Treyarch (שאותי פחות מענין) וסביר להניח שיתרחש במלחמת העולם השניה.

בשנת 2011 אינפיניטי תשחרר לאוויר העולם את כותר ההמשך למשחק הנוכחי וסיכוי סביר שיקרא:

Call Of Duty: Modern Warfare III

נראה לי שאז הם דווקא יוכלו לעשות את המהלך שהם רצו לעשות עכשיו ולהעביר את הסדרה מCOD לMW. לפי מה שאני רואה אנשים קוראים לו MW2 ולא COD, ולכן עכשיו זה יוכל להצליח להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא רצו להעביר את הסדרה מCOD לMW , הם רצו להפריד לחלוטין בין שני המותגים האלה , הרי ברור כמעט לכולנו שהמכירות של COD5 נבעו מזה שרבים שייכו את המותג MW לCOD ולכן חשבו שCOD5 יהיה להיט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מחזק.

טרייארק מינפו וניצלו את שם המותג שIW עמלו ופיתחו אותו - בזכות MW1 בעיקר.

אני ללא ספק לא ארכוש את משחק הCOD הבא שיפותח ע"י טרייארק,

וככל הנראה שוב ארכוש את של IW וייקרא סביר להניח MW3.

אפרופו מסחטת כספים, מפה IW [\אקטיויז'ן] יוכלו לסחוט אף יותר ולהעלות את סיפרת האחדות של MW.

קשה שלא לחשוב בנקודה זו על EA וסדרת המשחקים NFS - קונוטציה זו עולה, לי לפחות, בקלות יתר במיוחד עם הקיצור MW.

שכמובן הוא שווה ערך לשני משחקים רלוונטים, Modern Warfare האחד, וMost Wanted השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...