סוזוקי אלטו ידנית - מתחת ל-60,000 (חדש!) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוזוקי אלטו ידנית - מתחת ל-60,000 (חדש!)

lev-27

Recommended Posts

...אתה יכול לבחור ב60 אלף לקנות פחית קטנה וחדשה

או לקנות באותו הסכום אמיתי מרווח ונוח אפילו אם הוא 5 שנים על הכביש..

השאלה איפה זה עוצר..? כמו שכבר אמרתי, למה לא עוד יותר נוח ומרווח, אבל 10 שנים על הכביש?

אתה אומר בחירה, אבל מציג את זה כאילו שזה מפגר לקנות חדש וקטן ('פחית חדשה'). כן, זאת בחירה, ולא, היא לא מפגרת.

לקנות משומש כשאתה לא מכיר את המוכר זה כאב ראש. זה שעות של טיולים וחיפושים, מאות שקלים על כל בדיקה וכמובן שגם אחרי כל זה אפשר להדפק.

אני יכול להבין למה מישהו יקנה 'פחית' קטנה ולא בן 5 שרק אלוהים יודע מה עבר עליו.

במשפחה שלי קנו לפני משהו כמו 10 שנים רכב משומש, אחרי בדיקות מקיפות, הכל היה תקין, הכל סבבה. אחרי שנה נשברה (!!) תיבת ההילוכים. מסתבר שפעם היא חטפה מכה, וריתכו אותה בצורה מפגרת אבל הסתירו את זה טוב. ונתקענו עם חשבון של 6000 שקל במוסך... שמע, בגדול, על הנייר, אם הכל הולך חלק, רכב משומש בן 2-3 או אפילו קצת יותר זו עסקה יותר טובה. הבעיה מתחילה כשדברים לא מסתדרים כמו 'על הנייר.

מעבר לזה, אם מישהו מסתפק ברכב קטן, אז כן, עדיף כבר קטן משומש - למה סתם להוציא עוד כסף אם אתה בסה"כ צריך משהו קטן בשביל לנסוע 4 ק"מ כל בוקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מה הם השיקולים של מי שכן יקנה את הרכב הזה או רכבים דומים לו, אבל אני יכול לשער שזה רק קמצנות. בשביל להגיד יש לי חדש יד ראשונה, אבל לשלם את המינימום האפשרי. מבחינתי הרכב ממש לא אופציה גם בחצי מחיר. 0-100 14 שניות?! זה לא רק איטי לחובבי נהיגה זה איטי בצורה שמפריעה לנהיגה יום יומית. ואני יודע כי בשנה הראשונה של הרשיון נהגתי על סזוקי סוויפט 1.3 אוטו', תשכחו מלעקוף (לא שיש סיבה) ואל אפילו תחשבו שאתם תספיקו בירוק המהבהב, שלא לדבר בכלל על הצהוב (לא חוקי אגב).

בלי קשר, בשבילי, אני רק חושב 60 אלף, סזוקי אלטו או מזדה MX5 דור שני? ממש לא שאלה קשה. זה אם יש לי מזל ואני לא חושב 60 אלף שקל 16 אלף דולר BMW M3 שנת 2004+ בארצות הברית ונכנס לדיכאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט מארץ הבולשיטים.

NJMAN, אתה פשוט מדבר שטויות.

מבחינתך שוק היד-2 של המכוניות הוא דבר מסוכן שאסור להתקרב אליו, זה פשוט מגוחך.

וואו, התרשמתי. גם כתבת בולשיט פעמיים במשפט של 3 מילים - כמובן בלי שום סימוכין. עוד ארבע מילים אח"כ כתבת את המילה 'שטויות' (יצירתי, פעם עברית, פעם אנגלית, אהבתי :xyxthumbs:).

וגם הכנסת לי מילים לפה. אני הסברתי למה יש אנשים שלא ירצו לקנות יד שניה, ונתתי דוגמא מהחיים שלי. אבל גם אמרתי את זה:

בגדול, על הנייר, אם הכל הולך חלק, משומש בן 2-3 או אפילו קצת יותר זו עסקה יותר טובה. הבעיה מתחילה כשדברים לא מסתדרים כמו 'על הנייר.

ואני עומד מאחורי זה - אם העסקה הולכת חלק, יד שניה (או אפילו 3-4-5 מן הסתם) יותר טוב. אני ארחיב ואומר, שברוב המקרים (מהנסיון הלא ממש נרחב שלי) העסקה אכן הולכת חלק ולכן משומש זה דיל טוב. אני מתנצל אם השתמע מהדברים שלי שאני נגד יד שניה, פשוט ככה אני מסביר עמדה מסויימת - גם אם היא לא במאה אחוז העמדה שלי. אנשים לא מבינים למה לקנות חדש אם הוא 'גרוע' יותר, אז הסברתי למה, זה הכל... מתוך 4 מכוניות שהייתה לי יד ברכישה שלהן רק אחת הייתה חדשה... והמשומשות לא נקנו רק משיקולי תקציב, אלא באמת מעוד שיקולים כמו גודל ונוחות תמורת שנתון-שניים אחורה.

אני אשמח לדיון אינטילגנטי ומעניין. אני גם אשמח ללמוד, וגם להודות בטעויות שלי במידה וטעיתי במשהו. אבל זה לא מאד מרשים או משכנע שהתשובה שלך לפוסט של 5 פסקאות היא "אתה מדבר שטויות". לא קידמת אף אחד לשום מקום, ובטח שלא תרמת לדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איפה זה עוצר..? כמו שכבר אמרתי, למה לא עוד יותר נוח ומרווח, אבל 10 שנים על הכביש?

אתה אומר בחירה, אבל מציג את זה כאילו שזה מפגר לקנות חדש וקטן ('פחית חדשה'). כן, זאת בחירה, ולא, היא לא מפגרת.

לקנות משומש כשאתה לא מכיר את המוכר זה כאב ראש. זה שעות של טיולים וחיפושים, מאות שקלים על כל בדיקה וכמובן שגם אחרי כל זה אפשר להדפק.

אני יכול להבין למה מישהו יקנה 'פחית' קטנה ולא בן 5 שרק אלוהים יודע מה עבר עליו.

במשפחה שלי קנו לפני משהו כמו 10 שנים משומש, אחרי בדיקות מקיפות, הכל היה תקין, הכל סבבה. אחרי שנה נשברה (!!) תיבת ההילוכים. מסתבר שפעם היא חטפה מכה, וריתכו אותה בצורה מפגרת אבל הסתירו את זה טוב. ונתקענו עם חשבון של 6000 שקל במוסך... שמע, בגדול, על הנייר, אם הכל הולך חלק, רכב משומש בן 2-3 או אפילו קצת יותר זו עסקה יותר טובה. הבעיה מתחילה כשדברים לא מסתדרים כמו 'על הנייר.

מעבר לזה, אם מישהו מסתפק ברכב קטן, אז כן, עדיף כבר קטן משומש - למה סתם להוציא עוד כסף אם אתה בסה"כ צריך משהו קטן בשביל לנסוע 4 ק"מ כל בוקר...

אז היה לכם מזל רע עם הרכב... אני עובד ליד סוכנות רכב ויש להם גם יד שניה.. מישהו קנה רכב יד שניה ואחרי חודש הרכב עלה באש (!!)

אחר קנה האודי 3 חדשה! בחודש הראשון הייתה 4 פעמים במוסך.

אז לא קונים ויתר האודי? לא קונים יותר יד שניה? נו באמת....

לי אישית אין הרבה כסף לרכב.. ואם אני רוצה רכב טוב אני צריך להתפשר המון! על יד וגם על ק"מ...

מה לעשות שבארץ רכב "ספורט" זול עולה 30 אלף שקל.

אבל נגיד ב60 אלף שקל.. לקנות אלטו עם 70 כס בקושי או איביזה טורבו עם 180 כס כמה שנים על הכביש.. שצעירים חרשו עליה וכו'..

מה אפשר לעשות.. חיים עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ענייני יד שניה עניתי כבר בעמוד הקודם (סיכום קצר: אני לא נגד, ואפילו בעד).

לגבי צריכת הדלק, נאמר פה נתון של 15-20% לטובת ידני, וזו הייתה התגובה:

בולשיט מארץ הבולשיטים.

אז הנה:

Suzuki Alto 1.1 GL 5dr:
Fuel consumption (Manual) 57.6 mpg (combined cycle)
Fuel consumption (Automatic): 45.6 mpg (combined cycle)

זה יוצא יותר מ-20%, אתה מוזמן לחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, בדיוק מה שרציתי לפרסם מספר הנתונים של סוזוקי אלטו: (כנסו לאתר היבואן)

עירוני ק”מ/ליטר אוטומט 14.9, ידני 18.1

בין עירוני ק”מ/ליטר אוטומט 22.2, ידני 26.3

טיפה מעל 20%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא נמכרת בארץ וגם אם היא היתה, הדגם הכי זול של הפולו עולה מעל 90 אלף, רק 50% יותר.

אגב חשבתי על משהו, הרכב הזה כל כך איטי שהוא מפסיד לפריוס במיאוץ למאה. (ולהולך רגל אם זה הדגם האוטומטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוטו הזה לא אמור להיות מהיר.

14 שניות ל 100 קמ"ש זה לא כזה גרוע. אני מאמין שהוא סוגר 140~. לא צריך יותר מזה.

לא מבין על מה אתה מתלונן פה בעצם. אתה מצפה מאוטו שיעלה ככה אבל שיהיה בו מנוע חזק כמו באוטו שעולה פי 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נהגתי על יותר מאחד.

0-100 זה נתון בעייתי, יש מכוניות שיגררו הרבה זמן בהילוכים הנמוכים ויאיצו ממש לאט, ויש מכוניות שיגיעו די מהר ל 80, ומשם ל 100 יקח קצת יותר זמן.

במקום הרבה אנשים פה, לא הייתי פוסל ומלכלך מראש, אפשר להזמין נסיעת מבחן אצל היבואן או אחת הסוכנויות ולהתרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...