כמה טיפ נותנים למובילים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טיפ נותנים למובילים

shaithebest

Recommended Posts

שלום

רציתי לשאול כמה טיפ נהוג לתת למובילים שבאים מטעם חרת ההובלה להעביר לי את הדירה

מדובר בהובלה בשווי 700 שקל??

אף פעם לא יצא לי לעבוד עם חברת הובלה תמיד השגתי עזרה משפחתית עכשיו לא יצא

כמה לתת למובילים טיפ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בסביבות החמישים שח' מקסימום ( יש שיטה לחישוב שאותה אני לא זוכר כרגע ) אבל אם הם ממש היו נחמדים אתה יכול לתת לכול אחד 20 שח' וזה יפה מאוד אם הם שניים ( הובלה של 700 שח' צריך להיות שניים בלבד ) אם יש יותר אתה יכול לתת 50 וזה מספיק , שיסתדרו לבד .

צה הם הובילו וכמה "נגלות " הם היו צריכים לעשות לאוטו כמו כן כמה מדרגות הם היו צריכים לטפס - מעלית או בלי מעלית , אלו בעיקרון הפרמטרים , אבל אף פעם זה לא יהיה יותר מ 10 אחוז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעלית או בלי מעלית וכל הדברים האלה -הם כבר שואלים לפני כן -וכך זורקים לך את הסכום הנדרש.

מה אתה צריך לתת להם בכלל טיפ?

אצלי הם עשו לי קצת נזקים-וזה באשמתם כמו לגרור ממקום להרים [עשה נזק לארון ואז צבע אותו בטוש -מכיר את כל השטויות האלה - אז אני מציע לך לשים לב]-אז ההפך הורדתי להם.

200 שח

איזה צחוקים -שבאתי לו בתלונה מה חשבת שלא שמתי לב שצבעת את הארון בטוש -גימגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב בדיחה על זה..חייב!

חברת הובלה העבירה דירה לזוג, האשה חתיכה השגיחה על המובילים בכל הזמן.

בסיום העבודה ניגש הנהג ודרש טיפ, האשה פתחה את ארנקה ושלפה לו 100 שקלים.

מיד לאחר מכן נכנסו שני הסבלים ודרשו גם טיפ, האשה מבלי להסס התפשטה ואמרה להם יאללה...בואו. שניהם עשו את שלהם כל אחד בתורו וביחד..

לאחר שסיימו נכנס הנהג ורצה גם, אמר לה: "למה לי רק נתת כסף?" גם אני רוצה...

אמרה האשה: שאלתי את בעלי מה לעשות שתסיימו והוא אמר לי לך לתת כסף, וכששאלתי אותו מה עם הסבלים? אמר לי "שילכו להזדיין".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקובל לתת טיפ למי שנותן לך שרות - נקודה .

מקובל כי אנחנו מטומטמים, מלצר/סבל/שליח שמשרת אותנו לא עובד בחינם אלא מקבל משכורת. אין סיבה אמיתית לתת טיפ אם לא קיבלת משהו מעבר לסטנדרט.

(ואם לאיזה מלצר יש בעיה עם זה שילך לעבוד בעבודה אחרת שיכולה להיות הרבה יותר קשה ובכל זאת לא מקובל לתת בה טיפ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...