כמה טיפ נותנים למובילים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טיפ נותנים למובילים

shaithebest

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מקובל כי אנחנו מטומטמים, מלצר/סבל/שליח שמשרת אותנו לא עובד בחינם אלא מקבל משכורת. אין סיבה אמיתית לתת טיפ אם לא קיבלת משהו מעבר לסטנדרט.

(ואם לאיזה מלצר יש בעיה עם זה שילך לעבוד בעבודה אחרת שיכולה להיות הרבה יותר קשה ובכל זאת לא מקובל לתת בה טיפ)

+1

אותי הכי מעצבנים החוצפנים של "זה לא כולל שירות".

אם המשכורת שלו לא מספיקה לו, שיפנה למעסיק, לי לא זכור שאני מעסיק אצלי שליחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקובל כי אנחנו מטומטמים,

תלך וטפל בתולעים שיש לכם ! ( אני בטוח שהתכוונת רק אל עצמך ^ ^ ^ ) ( חחח )

ולא , החיים בתרבות מערבית קפיטלסטית הם שקובעים את אורח החיים הזה , לא תיתן טיפ למלצר הוא ירק לך בתוך המרק / קפה / תה

לא תיתן טיפ למוביל הוא יעכב לך את ההובלה , ישרוט לך את המקרר , כן אלו חיים שאתה בחרת לעצמך לחיות בחברה שטיפים זה חלק מהתרבות שלה , כי אם אתה רוצה שישרתו אותך בחברה שהיא שיוויונית הינך צריך להראות את תודך ישירות לאדם ש"מוריד" מעצמו כדי לתת לך שרות , מספיק לראות את השירות שאתה מקבל במשרדי הממשלה , פפפחחחח , הם עובדים אצלך , אבל מיכיוון שאינך יכול לפטר אותם הם מחרבנים לך על הראש ומטרטרים את ראבק חשיש , כמו כן חברות גדולות כמו חברות התקשורות , אתה הצרכן והן יתעללו בך עד חורמה , או איך שהדג נחש אומרים , "חתיכת סיוט אחו שרמוט , עד שבא לך למות " הבנתי אותך , מצד אחד אתה רוצה חברה קפיטלסטית שבה בעל העסק יעשוק את העובדים שלו בשכר המינימלי שהוא יכול לתת ויחד עם זאת אתה רוצה לקבל את השירות מאנשים מצוינים ואיכותיים ? אתה כניראה "חכם" גדול מאוד , כי אני אשמח לשמוע עוד איך אתה עושה את זה - פפפחחח , אפילו אל תענה - חחח

מזכיר לי את הפיתרון שהציעו למילחמה באינפלציה , למחוק אפס מהשטר - חחח והם עשו את זה - פפפחחחח . ( שקלים ישנים ושקלים חדשים - חחח ) או כמו שהציעו לפתור את בעיית המיים בישראל , הורידו את מפלס הקו האדום , חחחח ( לא רוצה להשתתף במחיר השרות - בבקשה לך לארומה , תשרת את עצמך וגם תשלם ביוקר - חחח )

הרעיון של הנקניק מתאים לארץ הקפיטליסטית , למה לשלם עבור שירות - קח עבדים ! חחח , אני מתאר לעצמי שאנשים כמוך גם נגד גירוש הילדים - פפפפפפחחחחחחחחחחח - חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NuNaTaK, או שאתה תקול או שאתה לא מנסח את עצמך.

לדעתי, "טיפים" שלוקחים לך בחשבונית - "שירות" זה אחד בדברים הכי מגעילים שיש.... פשוט דוחה!

ומלצרים\סבלים\מובילים\וכל השאר שמבקשים טיפים יכולים ללכת ל.... אתה יודע לאן. כי לבקש טיפ זה כל כך אבסורדי ומחרבש את כל הבואנטה שעליו פועל ה"טיפ" שזה פשוט מצחיק ודורש מכות למבקש.

אבל(!) אם המלצר היה נחמד, לא עשה "פרצוף תחת", ולמרות שנשפכה לו הכוס על השולחן... לדעתי בהחלט מגיע לו טיפ. לא "לפחות 10%" ולא בטיח! אלא כמה שבא לך! לא בהכרך פחות מ10% כן?... אלא באמת כמה שבא לך.

המנהג שלך הוא לא לתת טיפ בכללי? אם כך אני מקווה שירקו עליך כמו שאתה יורק עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמשפט שלו:

אין סיבה אמיתית לתת טיפ אם לא קיבלת משהו מעבר לסטנדרט.

דיי מסכם את העניין.

אם המלצרית באמת היתה מעולה יותר מהסטנדרט של המלצריות שבאות רושמות נותנות אוכל והולכות, אז יש סיבה.

אם לא והכל היה פשוט ורגיל, בשביל זה משלמים להם משכורת.

אני גם בדעה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא יצא לי לעבוד בעבודה שמקבלים עליה טיפים.

אבל עושים סכומים אה?

מלצר יכול לסגור כל יום איזה 200 שח מהצד, לא? [פה 10 שח שם 20 שח]

ועוד מתלוננים.

חח שירות ,הרי המלצר עבודתו זה לשרת - אז צריך עוד לשלם לו -איזה דבר דפוק זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי במשהו אני רוצה לשתף אתכם....

לפני שנה בערך היינו במסעדה בתל-אביב והחשבון היה גדול (מעל 1000 ש"ח, אני לא זוכר בדיוק) כאשר הבאנו למלצרית טיפ של 100 ש"ח היא העזה להתלונן!!

איזה חוצפה, מילא והיא לא הייתה עושה פרצוף חמוץ ומתנהגת כאילו היא עושה לנו טובה כשאנחנו מזמינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

פשי 100 שח, תחשוב שבמשמרת יש לה הרבה לקוחות -אז כמה היא סוגרת ביום? ועוד.. זאת עבודה שלא צריך בה לימודים .

מזכיר לי משהו ,במסעדה שעלה לי 400 שח [רק בשביל הצחוק שמתי למלצרית 10 שח] איזה פרצופים היא עושה, רק בשביל זה עשיתי את זה.

אם היא היית יודעת את הסכום לפני בטח היית יורקת לי על האכול [לפני ההגשה] :hat: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטנדרט של ארה"ב הוא לא כמו כאן

מה שקורה בארה"ב זו גניבה או מדוייק יותר שוד ,

רבותי היקרים אתם צודקים כאשר אתם אומרים את המילה סטנדרט רק מה ?! אינכם קובעים ואינכם יכולים לקבוע את הסטנדרט ( את סטנדרט השרות הצרכנים יכולים לקבוע על ידי הגעה או אי הגעה למקום ו / או ע"י דיווח שוטף לבעל הבית על "פאקים" ועל שרות טוב , אתם יודעים , מה שנקרה "צרכנות נבונה / מודעת " ואתם לא עושים זאת ובטח בישראל לא עושים זאת ! ) אז קודם כל תקבעו את הסטנדרטים ורק אחרי זה תבלבלו את המוח על טיפים - קמצנים שכמותכם - חחח !

אני מחכה לתרד הבא שתתבכינו לאחר שתהיו צריכים לשלם על המוצרים במחיר גבוה במקום שהמלצתם עליו כאשר בעל הבית החזיר הקפיטלסטי ( כמוכם ) יעלה את המחיר כי הוא צריך לשלם למלצר טוב יותר שיעבוד אצלו לפי הסטנדרט הדגול שלכם , כי אתם יודעים גם היום אתם יכולים ללכת למקומות יקרים ונראה אותכם מקבלים שרות אם לא תיתנו טיפ - פפפחחחחח .

סתם תלונות של אנשים קמצנים - זה מה שאני שומע , אין לכם כסף ? אל תלכו לבלות , שירות זה חלק מההוצאה על הבילוי , תפנימו , יש עלויות נסתרות ואת זה כל בעל עסק יגיד לכם , הטיפ זה העלויות הנסתרות של הבילוי / הובלה וכל דבר אחר שאתם יכולים לעשות לבד אבל "מתפנקים" על מישהו אחר שיעשה זאת עבורכם , ולכל הקמצנים , זה בסדר , אל תלכו לאותו מקום פעמיים , אני יכול להבטיח לכם שיורקים לכם בשתיה ובאוכל , אני "צריך" לדעת זאת - חחחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...