E7300 2.66 @ 4.4Ghz - On Air - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E7300 2.66 @ 4.4Ghz - On Air

Gal.z

Recommended Posts

אני שם לב שרמת המטורללים באתר רק עולה.... זה כבר ממש מתחיל לייאש אותי... לכולם כבר אין כוח לריב עם הקרציות האלו!

עזבו אותו, את Big_White ואת גל (שמעוות אימרות למחייתו ומסרב להפסיק)... אתם לא תגיעו לשום מקום.

מי מעוות אימרות תגיד לי אתה בסדר?!

מהתחלה הדגשתי שאני מנסה למצוא תדר מקסימלי פשוט לא כתבתי לא יציב כי חשבתי שזה די ברור, כנראה שטעיתי מצטער.

בעמוד השני כתבתי כמה פעמים שזה לתחרות MAX CPUZ ב-HWBOT, מה לא ברור?? גם אחרי כל זה אתם בוחרים לא להבין.

תעשו טובה ובמקום לחפש את הקטנות ואיפה אתם יכולים לתת מענה שלילי פשוט תתנו תגובה עניינית וביקורת בונה במקום להתלונן על אופן הפרסום וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Proteous, אתה טוען שהמקום מרחיק אנשים?

קח אחריות והפוך אותו למעניין יותר

בכל חלק במחשב שאני מוצא בו מעניין אני פותח דיון עם סקירה שלי עליו.

ועכשיו באמת, אני לא רואה למה לפותח הת'רד מגיע הדיון הזה בת'רד שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת .. אתה מצחיק אותי...

אני יכול לספור על יד אחת את האוברקלוקרים בHW...

אל תעשה מעצמך צחוק , אני חבר בפרוום הזה מימיו הראשונים , הניק נוכחי "צעיר" יותר אבל הפואנטה נשמרת .. אני בן האנשים הותיקים בסצנה הזאת ויצא לי לראות אנשים באים ואנשים הולכים.. (יותר הולכים מאשר באים )

אני מכיר אפשר להגיד על בסיס אישי את מרבית האוברקלוקרים הגדולים בארץ..

אתה כנראה לא מכיר אותי כל כך ולכן התגובה המזלזלת , אבל אני אסלח לך .

אז תספור אותם ותשתף אותנו.

אתה חבר בפורום משנת 2004....נחש מה - אני יותר וותיק ממך בפורום. תבדוק.

גם לי יצא לראות הרבה אנשים באים והולכים. הקליקה שלך אינה הקליקה הבלעדית של OCERS בארץ ולא משנה באיזה פורום הם בוחרים להיות.

אתה אולי מכיר באופן אישי את מרבית האוברקלוקרים הגדולים בארץ אך הם רחוקים מלהוות 99.9% מהאוברקלוקרים בארץ.

אל תעשה מעצמך צחוק - אני מציע שתפסיק עם הקו הספציפי הזה לאור תרומתך בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פה אם זכרוני אינו מטעה אותי איפשהו משנת 2001 לקראת 2002 בניק אחר , אבל לא נכנס לזה.

אני שומר כבוד לכמה מהמוהיקנים אחרונים פה בפורום ולכן אני אמנע מלהמשיך ולהגיב :cool2:

כנראה שההגדרות שלנו לאוברקלוקרים שונה ... אבל באמת עזוב , מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מעוות אימרות תגיד לי אתה בסדר?!

מהתחלה הדגשתי שאני מנסה למצוא תדר מקסימלי פשוט לא כתבתי לא יציב כי חשבתי שזה די ברור, כנראה שטעיתי מצטער.

בעמוד השני כתבתי כמה פעמים שזה לתחרות MAX CPUZ ב-HWBOT, מה לא ברור?? גם אחרי כל זה אתם בוחרים לא להבין.

תעשו טובה ובמקום לחפש את הקטנות ואיפה אתם יכולים לתת מענה שלילי פשוט תתנו תגובה עניינית וביקורת בונה במקום להתלונן על אופן הפרסום וכו'..

שוב עשית את זה.... אני מדבר על זה שבסה"כ אמרו לך שזה דווקא ממש לא ברור.... זה הכל... אני (אישית) לא כועס או עצבני שלא ציינת... אבל שראיתי "E7300 2.66 @ 4.4Ghz - On Air" אני מודה שלא עברה לי המחשבה שאתה מנסה לשבור שיא ב- PI באי יציבות... זה הכל

בסה"כ רצו להבהיר לך שלפחות המקרה שלך "E7300@4.4" ממש לא צועק לא יציב ושהיה חשוב שתציין שהוא לא יציב. ואני אגיד לך עוד משהו... גם אם זה E7300@5GHZ (כשזה נושא שפתחו וזו הכותרת) לא הייתי חושב מייד שהמעבד לא יציב... אולי מאוד חם ולא נועד ל-24/7 אבל לא יציב, לא הייתי חושב מייד.

לסיכום, בואו נעזוב את הנושא הזה, רק רצו להבהיר שכשאתה פותח ת'רד על למעבד ולא מציין שהוא לא יציב, לאף אחד לא תעבוד המחשבה שהוא לא יציב... כי למה שתתגאה באוברקלוק לא יציב? זהו. בבקשה, כמו שליאור אמר, בואו נעזוב את זה.

עריכה: Proteous, בסדר, אתה פה גם לפני עמרי... עכשיו תפסיק להגיד דברי חוכמה כי טכנית הם לא כאלו (במילים יפות). פשוט בואו נעזוב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...