E7300 2.66 @ 4.4Ghz - On Air - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E7300 2.66 @ 4.4Ghz - On Air

Gal.z

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שלא הבנתה אותו, הוא כאילו אומר שלא כדיי "לחשוף" את התדרים בפניי המיתחרים כי זה מקל עליהם (לא שזה עוזר משהו ,כי בתכלאס כל מי שיש לו אפילו מעט ניסיון יודעה בערך איזה מתח לתת ,המיקצועיות באה לידיי ביטוי בפרמטרים אחרים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה..מה התדר הסופי שלך מבחינת יציבות נטו ?

הצלחתי להיות יציב ב-4409Mhz כמו שניתן לראות בתמונה עם תוצאת ה- PI.

אני מאמין שעם מעט יותר איכותי ועם החורף המתקרב אני יצליח לקפץ עוד קצת,

מקווה להגיע ל-4.5GHZ אבל הדרך עוד ארוכה, זה יהיה מאוד קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין,

בדקת יציבות במשך 11.8 שניות ? :lol:

לזה אני קורא "הזילות של האוברקלוק". המעבד אפילו לא הספיק להתחמם, הטמפרטורה עלתה ממצב מנוחה רק ב 5 עד 9 מעלות.

נו באמת, כבר נמאס מכל מיני טרדים של "לאן הצלחתי הגיע בWIN, SUPERPI, BOOT" ...

הרי מה זה נותן ? שיביאו לכם תשומת לב, שתרגישו טוב ? הרי זה לא בר השוואה, זה כמו לשבור שיא עולם באתלטיקה עם סמים - זה לא אומר כלום, זה לא חוכמה.

אנחנו אמורים לראות לאן וציודים מגיעים - יציב במתחים נורמלים ויציב במתחים לא נורמלים, כל השאר זה חיקוי סיני של אוברקלוק.

היה לי פעם E5200 נדיר שעשה 4.4 GHZ בבוט, אז יופי - עכשיו אני אמור לפרסם את זה ? (יציב הוא עבד הרבה הרבה הרבה יותר נמוך).

להבא:

1) לפרסם תוצאה לאחר לפחות שעה של PRIME95 על SMALL FFT (רצוי אף בדיקה לאחר מספר שעות).

2) לציין מתח (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), באמת לא ברור מה הCPUZ אצלך מראה.

3) לציין טמפרטורות

4) - אם רוצים בנוסף לפרסם מהירויות OC בBOOT או בWIN, אז בבקשה. אבל לא לפרסם את זה בלי תוצאה יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין,

בדקת יציבות במשך 11.8 שניות ? :lol:

לזה אני קורא "הזילות של האוברקלוק". המעבד אפילו לא הספיק להתחמם, הטמפרטורה עלתה ממצב מנוחה רק ב 5 עד 9 מעלות.

נו באמת, כבר נמאס מכל מיני טרדים של "לאן הצלחתי הגיע בWIN, SUPERPI, BOOT" ...

הרי מה זה נותן ? שיביאו לכם תשומת לב, שתרגישו טוב ? הרי זה לא בר השוואה, זה כמו לשבור שיא עולם באתלטיקה עם סמים - זה לא אומר כלום, זה לא חוכמה.

אנחנו אמורים לראות לאן וציודים מגיעים - יציב במתחים נורמלים ויציב במתחים לא נורמלים, כל השאר זה חיקוי סיני של אוברקלוק.

היה לי פעם E5200 נדיר שעשה 4.4 GHZ בבוט, אז יופי - עכשיו אני אמור לפרסם את זה ? (יציב הוא עבד הרבה הרבה הרבה יותר נמוך).

להבא:

1) לפרסם תוצאה לאחר לפחות שעה של PRIME95 על SMALL FFT (רצוי אף בדיקה לאחר מספר שעות).

2) לציין מתח (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), באמת לא ברור מה הCPUZ אצלך מראה.

3) לציין טמפרטורות

4) - אם רוצים בנוסף לפרסם מהירויות OC בBOOT או בWIN, אז בבקשה. אבל לא לפרסם את זה בלי תוצאה יציבה.

כן כי בטח כל החברה בXS יציבים ב100 אחוז ..

איזה שטויות, אתה צריך להיות מספיק יציב בשביל להריץ את הבאנץ , אף אוברקלוקר לא עושה את זה בשביל לקבל עודף ביצועים ב24/7 הכל עניין של תחרות

אני מניח שאתה יודע אבל בHWBOT יש דירוג שמתבסס על פי CPUZ MAX .

וזה לא מעניין אף אחד אם הם יציבים או לא ( מן הסתם שלא )

אבל אני מבין מאיזה נקודת מבט אתה רואה את הדברים , אתה מחפש את השימוש הפרטקי של העניין.

נ.ב

התוצאה יפה אבל יש עוד הרבה לאן למשוך..

אישית עשיתי E7200@4.6GHZ ויש לי חבר שעשה את זה עם E5200 ... ככה ש KEEP PUSHING IT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות, אתה צריך להיות מספיק יציב בשביל להריץ את הבאנץ , אף אוברקלוקר לא עושה את זה בשביל לקבל עודף ביצועים ב24/7 הכל עניין של תחרות

לא מסכים, אני אישית כל מעבד שמגיע אלי, אני מוציא ממנו את נקודת התדר הכי גבוהה שאני יכול בטמפ' מתאימה כדיי שיעבוד אצלי ככה 24\7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אולי מספיק עם הוויכוח המיותר..

אנשים עושים OC להגיע לMAX תדר..בלי קשר ליציבות..זה מבחינת מבחני ביצועים וכו..

ומצד אחר אנשים עושים OC להגיע לתדר הכי יציב 24/7..זהו..

מה שפותח התרד יבחר/בחר זה בעיה שלו..שכן זאת המערכת שלו..תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...