בעיה חמורה עם תוכנת האיחוי PerfectDisk 10 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה עם תוכנת האיחוי PerfectDisk 10

bariko

Recommended Posts

שלום רב,

לאחר המלצות רבות ששמעתי (כולל בפורום אמצעי אחסון) החלטתי להוריד גרסת ניסיון של התוכנה PerfectDisk 10 pro

במשך יומיים שלמים לקח לתוכנה לבצע איחוי של 70% לערך באחד מהדיסקים החיצוניים שלי.

לפתע, אתמול בערב קיבלתי הודעה של UPDATE לפיה התבצע עדכון, ולכן עליי להפעיל מחדש את המחשב.

מאחר ולא רציתי לעשות זאת עד אשר תהליך האיחוי יסתיים, חיפשתי דרך לבטל את העדכון, אבל לא מצאתי.

הדבר היחיד שהצלחתי לעשות זה לדחות את ההפעלה מחדש ב-4 שעות.

לאכזבתי הרבה, כאשר התעוררתי בבוקר, גילתי שהמחשב ביצע RESTART באופן עצמאי.

לאחר מכן בדקתי את המצב בתוכנת האיחוי וגילתי שהתהליך הושעה.

ניסיתי לחדש את התהליך באמצעות לחיצה על RESUME, ולכאורה היה נראה שהתהליך אכן מתחדש כפי שנראה כאן:

resume.jpg

אלא, שלאחר זמן קצר הסטאטוס שוב חזר ל-PAUSE. בהמשך כל הניסיונות שלי לחדש את תהליך האיחוי עלו בתוהו.

האם יש משהו שניתן לעשות בנדון?

דרך אגב, בכל ההמלצות שקראתי על תוכנות האיחוי למיניהן, תמיד הקפידו להדגיש את מהירות התהליך, בהשוואה למאחה המובנה של .

אז נכון, אמנם מדובר בדיסק חיצוני בנפח של 1T , עם כ- 400GB פנויים, אבל להגיע רק ל-70 אחוז במשך יומיים???

זה כבר נשמע לי הזוי לגמרי.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Picknick

קודם כל תודה על תגובתך המהירה.

אתה קצת סותר את עצמך. אם מדובר בתוכנה פרפקט, אז למה להסיר אותה? :)

כרגע אני עדיין בשלב שבו אני מחפש פתרון לבעיה. יתכן ויש דרך להמשיך את האיחוי מאותה נקודה שבו זה נפסק.

במידה, ולא אמצא דרך כזו, אזי כמובן אשקול את הצעתך בכובד ראש.

לגבי המאחה המובנה, שמע, מערכות ההפעלה הקודמות סיפקו מאחים לגמרי לא רעים, שביצעו איבחון לפני האיחוי, הודיעו במידה ויש צורך לאחות או לא, ואחר כך הציגו בצורה גרפית נאה את תהליך האיחוי.

לצערי, המאחה של זה פשוט קטסטרופה. אין אבחון מוקדם, אין שום מידע על התקדמות התהליך.

בסך הכול מוצגת הודעה סתמית לפיה התהליך עלול להיות קצר או ארוך

אני מקווה שחלונות 7 תספק מאחה איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,

אין ממש סתירה, התוכנה מצויינת ++ אבל כנראה שמשהו השתבש אצלך בעקבות הפסקה פתאומית ...

לא יודע לאבחן במדוייק.

יש לא מעט תוכנות מצויינות שאיני משתמש בהן, כי חושב שאפשר להסתדר גם בלעדיהן .

אתה צודק לגבי הסתמיות במאחה המובנה בויסטה, ב WIN7 יש שיפור לטובה, לא בממשק גראפי כמו ב-

אבל יש חלון המראה אחוזי התקדמות ותזמון האחוי - סביר ביותר. לדעתי, התוכנה שקישרתי לך תעשה עבודה

לא פחות טובה מכל מאחה מקצועי פחות או יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שציינתי קודם, התוכנה שהמלצת עליה, באמת נרשמה אצלי ובהחלט אקח את זה בחשבון, למקרה שלא יסתדר לי עם PERFECT DISK

למען גילוי נאות, כתבתי ליצרנית ודיווחתי על הבעיה, מתוך תקווה לשמוע את הפתרון שלהם.

עד עכשיו הם ענו בצורה יפה על כל שאלותיי (למרות שעוד לא שילמתי על רישיון), אבל כעת נכנסנו כבר לחופשת סוף השבוע שלהם, ולכן סביר להניח שלא תהיה לי תשובה לפחות ביומיים הקרובים.

זאת הסיבה שהחלטתי לפתוח את האשכול הזה, חשבתי שאולי מישהו המכיר היטב את התוכנה יוכל לחלץ אותי מהמצב.

כאמור האיחוי נמשך במשך יומיים שלמים, הגיע לסביבות ה- 70 אחוז, וכעת אני לא יודע ה לעשות.

לסגור את התוכנה? להתחיל מההתחלה?

אגב, נניח ואני באמת מחליט להסיר את PerfectDisk ולבחור במאחה אחר, לא משנה כרגע איזה.

מה אז? האם מאחה חדש ידע לזהות שהדיסק החיצוני הזה עבר כבר 70 אחוז איחוי וימשיך מאותה נקודה, או שיבוצע איחוי מההתחלה, ללא קשר למה שכבר התבצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלכוד מסויים,

מאחר וגילית שפנית לייצרן לקבלת פתרון/תשובה אזי רצוי להמתין לתשובה.

אני הייתי מוותר על שרותיה ככל שיהיו טובים של פרפקט, ומשתמש בתוכנה חינמית, ויש יותר מאחת,

סה"כ ההבדל בפיצ'רים והתוספות שכל תוכנה מוסיפה ליישום הבסיסי : "לעשות סדר בדיסק"

איחוי לא צריך לקחת יותר מחצי עד שעה/שעתיים מקסימום .

שמעתי על מקרים חריגים של קריסת דיסק עקב איחוי - מציע להמתין לתשובה.

בכל מקרה, אם עדיין לא בצעת גיבויי IMAGE למחיצות/כוננים - להתחיל עכשיו בלי קשר

לתוכנת האיחוי הנדונה, גיבוי יותר חשוב מאיחוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Picknick

אני אכן מתכוון להמתין לתשובת היצרן. בכל אופן כעת סגרתי את התוכנה, כי אני רואה שתהליך האיחוי לא מתחדש, ולכן אין שום טעם להשאיר את התוכנה במצב פעיל...

בכל זאת, שני לקחים חשובים למדתי מכל הסיפור:

1. ללא קשר לתוכנת האיחוי שאותה אעדיף לבסוף, אני לא מתכוון יותר לאחות דיסקים חיצוניים. בניגוד לדיסק הפנימי שעליו נמצא מערכת ההפעלה, הדיסק החיצוני מכיל רק מידע ותכני מדיה, שממילא מגובים על דיסק חיצוני אחר. אני חושב שהנזק מאיחוי בלתי מוצלח כזה, יכול להיות גדול יותר מאשר להשאיר את הדיסק ללא איחוי.

2. ביטלתי את העדכון האוטומטי של UPDATE, בכדי להימנע שוב ממצב שהמחשב יבצע אתחול עצמאי בזמן פעולה שלא מומלץ להפסיקה באמצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...