שירות בצבא מקצועי - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות בצבא מקצועי

Cereal  Killer

במידה ולא היה חוק שירות חובה אלא היה צבא מקצועי, האם היית מוכן ללכת לשירות צבאי מקצועי (ובעצם להיות   

311 הצבעות

1. 1. במידה ולא היה חוק שירות חובה אלא היה צבא מקצועי, האם היית מוכן ללכת לשירות צבאי מקצועי (ובעצם להיות

• לא התגייסתי ואילו היה צבא מקצועי הייתי מתגייס
    • לא התגייסתי ואילו היה צבא מקצועי לא הייתי מתגייס
    • התגייסתי ואילו היה צבא מקצועי הייתי מתגייס
    • התגייסתי ואילו היה צבא מקצועי לא הייתי מתגייס
    • עוד לא הגעתי לגיל גיוס ואילו יהיה צבא מקצועי אתגייס
    • עוד לא הגעתי לגיל גיוס ואילו יהיה צבא מקצועי לא אתגייס

Recommended Posts

150 אלף חיילים בחובה כפול 2000 שקל זה 3.5 מליארד שקל. המדינה בהחלט יכולה (וצריכה) בזה.

והמדינה לא באמת "דואגת" לנו :kopfpatsch:

אתה צוחק עליי?

זה אמנם בערך 3.5 מיליארד שקל, אבל לחודש! המדינה לא יכולה לעמוד בזה. רק לפני שבוע הודיעו על קיצוץ רוחבי של מיליארד וחצי שקל על מנת לענות על צרכי הביטחון המיידיים והקריטים, והארץ געשה ורעשה. אז 3 מיליארד שקל נוספים בחודש ?! 36 מיליארד שקל בשנה? המדינה דואגת לך יותר מאשר ברוב שאר מדינות העולם (ואני לא מדבר על איראן ועיראק, אני מדבר על ארה"ב וקנדה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יודע שתקציב הצבא ב2008 היה 51 מיליארד שקל, ברור שזה לא הולך רק לחיילים אבל..

אתה מתבלבל בין תקציב הצבא לתקציב הביטחון.

ואם כבר בתקציב הביטחון לשנת 2008 עסקינן, הנה כמה ציטוטים מכתבה אקראית שמצאתי בגוגל:

" משרד הביטחון יזכה ל-51 מיליארד שקלים, מתוך 311 מיליארד שקלים המרכיבים את כל תקציב המדינה. ואולם להצעה התנגדו מספר חברי כנסת, שטענו כי התקציב לא נותן מענה מספיק לאיום המרכזי על – האיום האיראני. "

"יו"ר הוועדה, ח"כ צחי הנגבי, ציין כי "התקציב שהוצג בפני הכנסת לא מעניק מענה אופטימלי לצרכי הביטחון של מדינת , משום שחסרים משאבים משמעותיים לצרכי ההתעצמות של צה"ל"."

"במהלך הדיונים דרש ח"כ סנה להוסיף עוד כמיליארד שקלים לתקציב הביטחון. ח"כ נוסף שהתנגד לתקציב הוא אפי איתם. "התקציב אינו נותן מענה אמיתי לאיום האיראני", הצטרף איתם לסנה. "לדעת חברים בוועדה הוא משאיר את חשופה לאיומים אלו"."

אז ברור שאפשר להוסיף עוד כמה מיליארדים בשביל החיילים המסכנים, זה לא כאילו כל הכסף הזה לא יוצא מהכיס של ההורים שלהם [הנה הפתעה לכל החיים בסרט פה - תוספת משכורת לחיילים משמעותה העלאת מיסים !!]

(הכתבה-http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/675/193.html)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל בין תקציב הצבא לתקציב הביטחון.

ואם כבר בתקציב הביטחון לשנת 2008 עסקינן, הנה כמה ציטוטים מכתבה אקראית שמצאתי בגוגל:

" משרד הביטחון יזכה ל-51 מיליארד שקלים, מתוך 311 מיליארד שקלים המרכיבים את כל תקציב המדינה. ואולם להצעה התנגדו מספר חברי כנסת, שטענו כי התקציב לא נותן מענה מספיק לאיום המרכזי על – האיום האיראני. "

.......

(הכתבה-http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/675/193.html)

אתה מדבר כאילו כל ה-51 מיליארד מנוצלים בצורה חכמה לדברים חיוניים שלא ניתן לוותר עליהם (כמו נגדים שמנים וטיפשים שלא עושים מאומה ויוצאים לפנסיה בגיל 42). אני אגלה לך סוד - חלק לא קטן מהתקציב פשוט מתבזבז - ברגע שיפסיקו עם הקומבינות למינהן, יישאר אפילו עודף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגייסתי ואני אף קצין, אך אם היה מקצועי ספק אם הייתי שוקל את העניין כאופציה רצינית. בחיי, עם כל הסיפוק שלפעמים מרגישים, להיות במערכת כמו הצבא לא עושה טוב לבנאדם בטווח הארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה יותר מדי לישראל. אנחנו לא ארה"ב.

אני אפילו בטוח שזה יעלה יותר כסף ממה שזה עולה היום (תחשוב על כל החר"פים המלאים, החיילים-עציצים, ת"ש, הוצאות הדרכה עצומות והוצאות אחרות שכמעט יעלמו בצבא מקצועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...