NBA 2K10 - הדיון הרשמי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K10 - הדיון הרשמי

m1ke

Recommended Posts

ניסתי למצוא כמה שיותר טיפים לגבי המשחק (My Player) ליתר דיוק.

ניסתי כבר 3 שחקנים שונים ואני עדין לא מבין אם הבעיה היא אצלנו או במשחק.

א. בניתי שחקן SG Scoring - ויש לי 65+ בכל סוגי הזריקות שיש והוא עדין לא קולע כמו שצריך גם שהוא לבד מול הסל.

ב. וזה הכי מעצבן במשחק שמתי לב לזה אצל פורומים אחרים בעולם - ההגנה במשחק היא נוראית, אני יכול להידבק אל השחקן שלי (עם הקלץ) וזה לא עוזר. גם שהוא זורק או עולה ל lay-up זה בלתי אפשרי לעצור אותם.

ג. הatterbuits במשחק עדין לא ברורים לי, למה לעזאזל def. awareness מפתח לי את השחקן שהוא SG scoring יותר מאשר 3pointer?

ד. אין דרך יותר מהירה לקבל skill points? המשחקים הכי טובים שלי אני מקבל 1400 בערך, וזה באמת לא מספיק בשביל לשפר את מה שרוצים..

גם עם כל הdrills שמקבלים רק איזה 10 כל עונה זה לא מספיק... :s07:

גם אני נתקלתי בבעיה עם הזריקה למרות שלדעתי שיחררתי את הכדור בזמן ברוב המקרים.

לדעתי המינימום בשביל ליצב את הזריקה צריך להיות 70.

כפי ש-m1ke ציין יכול להיות גם שהשחקן שלך קר, אז כדי לטפל בזה תשפר את ה-Consistency.

Shot in traffic ו-Shot out of dribble גם מומלצים.

עכשיו נזכרתי בדבר יותר משמעותי, אני שיפרתי בהתחלה את ה-Mid Range, ושניסיתי להתאמן על הזריקה ראיתי שכשאני קצת מתרחק אז הקווים שמראים על היכולת של השחקן לקלוע מהטווח שהוא נמצא בו יורדים, וכך קרה גם שהתקרבתי טיפה.

מה שגרם לי להבין שצריך לאזן את הקליעה מה-Mid Range עם ה-Close Range וה-3PT Range.

אני התחלתי כ-Athletic SG ואני כרגע באמצע העונה השניה (5 ד' רבע) עומד על 72.

פחות מעניין אותי המספר הזה ויותר היכולות של השחקן ששיפרתי בצורה מאוד יפה.

הוא מסיים מעולה Layups ובמשחקים האחרונים שיפרתי לו את הקליעה משמעותית, שום ערך של הקליעה שלו לא יורד מה-80.

אם אתה רוצה לגרד עוד נקודות, תשפר את הריבאונד ותוריד יותר ריבאונדים.

תשפר את החטיפה ותחטוף יותר.

בעקרון עם קצב צבירת נקודות פחות או יותר כמו שלך (אולי באיזור ה-1500) התקדמתי די יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם אני נתקלתי בבעיה עם הזריקה למרות שלדעתי שיחררתי את הכדור בזמן ברוב המקרים.

לדעתי המינימום בשביל ליצב את הזריקה צריך להיות 70.

כפי ש-m1ke ציין יכול להיות גם שהשחקן שלך קר, אז כדי לטפל בזה תשפר את ה-Consistency.

Shot in traffic ו-Shot out of dribble גם מומלצים.

עכשיו נזכרתי בדבר יותר משמעותי, אני שיפרתי בהתחלה את ה-Mid Range, ושניסיתי להתאמן על הזריקה ראיתי שכשאני קצת מתרחק אז הקווים שמראים על היכולת של השחקן לקלוע מהטווח שהוא נמצא בו יורדים, וכך קרה גם שהתקרבתי טיפה.

מה שגרם לי להבין שצריך לאזן את הקליעה מה-Mid Range עם ה-Close Range וה-3PT Range.

אני התחלתי כ-Athletic SG ואני כרגע באמצע העונה השניה (5 ד' רבע) עומד על 72.

פחות מעניין אותי המספר הזה ויותר היכולות של השחקן ששיפרתי בצורה מאוד יפה.

הוא מסיים מעולה Layups ובמשחקים האחרונים שיפרתי לו את הקליעה משמעותית, שום ערך של הקליעה שלו לא יורד מה-80.

אם אתה רוצה לגרד עוד נקודות, תשפר את הריבאונד ותוריד יותר ריבאונדים.

תשפר את החטיפה ותחטוף יותר.

בעקרון עם קצב צבירת נקודות פחות או יותר כמו שלך (אולי באיזור ה-1500) התקדמתי די יפה.

שמע בדקתי באימונים 90% מהזמן אני זורק perfect (גם לקחתי release של Ray Allen) ואני כבר ככה מאז שאני משחק ב NBA2k10 אז יש לי כבר את ה"הרגשה" לזריקה מושלמת.

גם הSOD ו ה SIT אצלי על 65+.

אם אתה אומר שצריך 70 בכל נתוני הזריקות הקימות אז אני אשפר את זה...

חוץ מזה, באימונים שמתי לב שיש את המד הזה כמו של קליטה בפלאפון שמראה לך מה הסיכויים לקלוע ורציתי לדעת אם זה אפשרות לשים את זה גם במשחק עצמו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש את המד הזה גם במשחקים. תבדוק בהגדרות אולי....

כמה שאלות (אחרי שטיפה השתפשפתי):

1. מישהו מוכן לעזעזל להסביר לי , איך אחרי בערך 10 משחקים (מחנה + DL) אני עדיין לא הצלחתי לקלוע סל אחד (אחד!!!) שהוא יותר מטווח של ליי-אפ מתחת לסל ? אני מוגדר כ-PG סקורר , עם רייטינג של 66-68 בכל טווחי הזריקות , ועדיין גורנישט. ואגב , חלק מהזריקות שאני לוקח (גם אם הם די חופשיות...) הם לא סתם החטאות , אלא אייר-בולים מביכים. לא נראה לי גם שזה כל כך קשור לעיתוי שחרור הכדור. יש למישהו רעיון אחר? זה כבר ממש מייאש....

2. רק אצלי כל משחק נגמר בסביבות ה-130 נקודות לקבוצה המנצחת (בד"כ היריבה....)? אני משחק ב-10 דקות לרבע (ב-D-League) , יש משהו שצריך לשחק בסליידרס או שזה טבעי ?

3. משום מה אני לא מצליח לעשות צעד וחצי , כלומר אפילו אם אני לבד לבד מול הסל , השחקן שלי עולה למין ליי-אפ מכוער כזה. זה לא אמור להיות פשט turbo+ריצה לסל+קליעה? יש משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מישהו מוכן לעזעזל להסביר לי , איך אחרי בערך 10 משחקים (מחנה + DL) אני עדיין לא הצלחתי לקלוע סל אחד (אחד!!!) שהוא יותר מטווח של ליי-אפ מתחת לסל ? אני מוגדר כ-PG סקורר , עם רייטינג של 66-68 בכל טווחי הזריקות , ועדיין גורנישט. ואגב , חלק מהזריקות שאני לוקח (גם אם הם די חופשיות...) הם לא סתם החטאות , אלא אייר-בולים מביכים. לא נראה לי גם שזה כל כך קשור לעיתוי שחרור הכדור. יש למישהו רעיון אחר? זה כבר ממש מייאש....

2. רק אצלי כל משחק נגמר בסביבות ה-130 נקודות לקבוצה המנצחת (בד"כ היריבה....)? אני משחק ב-10 דקות לרבע (ב-D-League) , יש משהו שצריך לשחק בסליידרס או שזה טבעי ?

3. משום מה אני לא מצליח לעשות צעד וחצי , כלומר אפילו אם אני לבד לבד מול הסל , השחקן שלי עולה למין ליי-אפ מכוער כזה. זה לא אמור להיות פשט turbo+ריצה לסל+קליעה? יש משהו אחר?

1. אין לי מושג. אני אפילו בתור סנטר מצליח לעשות ג'אמפ שוטים ממרחקים של נוביצקי לפעמים...ויש לי רק 65 medium range (האמת שעכשיו קצת יותר)

2. אין סליידרים ל my player :(

3. מישהו כמה דפים אחורה כבר פירסם את התובנות שלו לגבי הצעד וחצי, תבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. ההגנות פשוט גרועות.

3. שפר את ה-LAYUP שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לסדרת ה-NBA 2K יש באג רציני עם Lay-up ודאנקים, מדהים שהם עדיין לא פתרו את זה. רק לשם דוגמא - אני משחק ב-NBA 2K7 ב-XBOX וגם שחקן עם 99 ב-DUNK ו-CLOSE (הטבעות וזריקות מקרוב) מחטיא צעד וחצי או הטבעה ב-20 עד 40 אחוז מהמקרים. כנ"ל גם ב-NBA 2K9 ששיחקתי על המחשב וסבל מאותו באג וכנ"ל גם המשחק הנוכחי.

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=960810&topic=51668885

למען הסר ספק, גם שינוי קיצוני של הסליידרים לא פתר את הבעיה עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר כתבתי פה, שיפור ה-INSIDE SHOT פתר לי את הבעיה.

הייתי מחטיא המון לייאפים עד שלא שידרגתי את הפרמטר הנ"ל.

שיפרתי אותו ל-93+ (לא זוכר בדיוק) ובשילוב של SHOT IN TRAFFIC השחקן שלי קולע גם לייאפים שנחשבים מאתגרים מאוד באחוזים מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מישהו יודע מה אומר האייקון של הכוס שתייה ליד השחקן שלי?

2. כמה משחקים זה עונת NBDL , והאם אפשר לשחק עונות שם בלי מגבלה (עד שלוקחים אותך ל-NBA , אם וכאשר)?

1. שהוא עייף

2. כן...לפעמים קוראים מקרים שמשום מה השחקן שלך לא נבחר לNBA גם אחרי עונה שלמה בDL.

שלום אנשים

מישהו יודע איך אפשר לעשות ב my player mode

שכל רבע יהיה יותר מ 5 דקות?

אני מתכוון לגירסאת PC

תודה רבה

יש לינק בהודעה הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק והוא עובד לי ממש מעפן בהילוך איטי!

יש לי 2 גיגה ראם,9600GT-512 ומעבד 3600X2,מחשב סבבה שמריץ משחקים הרבה יותר כבדים מעולה...

שמתי בהגדרות גראפיקה הכל על גבוה,חוץ מהקהל על נמוך,ובלי שום פילטרים,

המשחק עובד זוועה וגם נראה ממבט מרחוק לא משהו,רק מקרוב רואים באמת גראפיקה מדהימה,

בכלל זה מרגיש כמו פורט מסריח למחשב,תפריטים בכלל לא נוחים מלאים בבאגים

יש איזה פאץ משהו?כי סה"כ זה אמור להיות אחלה משחק,הקודם היה מעולה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איפה אני יכול לראות את ה-Replays ששמרתי?

הצלחתי לראות אותם רק איפה שאפשר כיאלו לערוך את הריפליי (להוסיף כל מיני אובייקטים וצלילים וכו') משם זה הדרך היחידה לצפות בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...