NBA 2K10 - הדיון הרשמי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K10 - הדיון הרשמי

m1ke

Recommended Posts

האם זה אפשרי לסיים את ההזמנה למחנה של אחת מהקבוצה וגם לסיים אותה על הפעם הראשונה?

כי התחלתי משחק והממוצע שלי לכל המחנה עד למשחק ה4 היו A+ ודווקא במשחק הרביעי קיבלתי A, והעיפו אותי.

עכשיו אני משחק ב D LEAGUE

ורציתי לדעת אם זה באמת אפשרי על הפעם הראשונה לסיים את המחנה ולהתקבל לקבוצה או רק אחרי שנה ב D LEAGUE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

על פניו נראה שכן.

הבחור מהסרטים פה:http://www.youtube.com/watch?v=ajMdQGi0hbw

נבחר מקום 17 בדראפט בלי ללכת לD.

בתור PG אני אכן יכול לארגן תרגילים כשהכדור אצלי, אפורפו תרגילים מישהו יודע איך אני עושה שיהיו חיצים שאומרים לי לאן ללכת בתרגילים?

בן האפשרויות נמצאות ב Coaching. כנס לשם...זה נקרא PLAYVISION אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יש לי בעיה ממש מעצבנת!

אני בא לשחק , עושה quick match, ואז המשחק מתחיל והכל סבבה , והבעיה שאני שולט רק על שחקן אחד ולא על כל הקבוצה. יש איזה משהו בהגדרות שצריך לשנות? כי לפעמים שזה קורה אני יוצא מתחיל שוב משחק מהיר ואז הבעיה נפתרת , ולפעמים זה בכל זאת לא עוזר.

אגב זה בps3 ועכידכנתי לעידכון הכי חדש אם זה משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה ימים שהמשחק לא הצליח בכלל למצוא אצלי את השרת

סוף סוף אתמול הצלחתי להתחבר לnba today ,

יחד עם זאת עדיין אני לא מצליח להקים משחקים נגד אנשים .

כשיהיה אני אשמח לליגה ישראלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה ידועה.

http://www.2ksports.com/forums/showthread.php?t=249919

כל שחקני ה- בגדול זועמים על 2K. המצב גם לא הכי אידיאלי בקונסולות אבל ממה שהבנתי שם זה עוד איכשהו עובד מדי פעם.

בכל אופן אפשר להקים Crew.

אני סנטר 2.11 OVR 85

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה משחקים עשה לי חשק לחזור ל2009 במיוחד בגלל כל העצבים שזה הביא לי לא יודע אם זה אצל כולם אבל אצלי לפחות השחקנים לא חילוף אוטומטי בהגנה, זה פשוט מחרפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסתי למצוא כמה שיותר טיפים לגבי המשחק (My Player) ליתר דיוק.

ניסתי כבר 3 שחקנים שונים ואני עדין לא מבין אם הבעיה היא אצלנו או במשחק.

א. בניתי שחקן SG Scoring - ויש לי 65+ בכל סוגי הזריקות שיש והוא עדין לא קולע כמו שצריך גם שהוא לבד מול הסל.

ב. וזה הכי מעצבן במשחק שמתי לב לזה אצל פורומים אחרים בעולם - ההגנה במשחק היא נוראית, אני יכול להידבק אל השחקן שלי (עם הקלץ) וזה לא עוזר. גם שהוא זורק או עולה ל lay-up זה בלתי אפשרי לעצור אותם.

ג. הatterbuits במשחק עדין לא ברורים לי, למה לעזאזל def. awareness מפתח לי את השחקן שהוא SG scoring יותר מאשר 3pointer?

ד. אין דרך יותר מהירה לקבל skill points? המשחקים הכי טובים שלי אני מקבל 1400 בערך, וזה באמת לא מספיק בשביל לשפר את מה שרוצים..

גם עם כל הdrills שמקבלים רק איזה 10 כל עונה זה לא מספיק... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא בנתונים. האם אתה זורק טוב? כנס לאימונים ותעשה כמה זריקות. אם הזריקות שלך הן לא perfect release אז יש לך כבר סיבה ראשונה.

כמו כן, האם השחקן שלך "חם" או "קר" ? אם לא הכנסת את 2-3 הזריקות הקודמות, יש לך יותר סיכוי להחטיא את הזריקה הבאה.

ג. קליעת שלשות היא יכולות יותר נקודתית מאשר all around כמו def awareness.

ד. טכנית יש. אם תשנה את מספר הדקות לרבע, תוכל בסופו של דבר לקבל בונוסים הרבה יותר שמנים על השגי קריירה. אישית הגעתי ל87 ב140 משחקים בערך.[br]פורסם בתאריך: 2.12.2009 בשעה 01:54:34

אגב בקשר להגנה, לברון גם התלונן:

http://community.2ksports.com/community/media/viewer.cfm?mediaid=589477

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...