NBA 2K10 - הדיון הרשמי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K10 - הדיון הרשמי

m1ke

Recommended Posts

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל, הגנה.

תשמור על השחקן שלך, תשתדל שלא יעשה נקודות, ואם כן אז שלא יהיו קלות. תנסה לחטוף כדורים, ולצבור ריבאונדים.

תזהר משריקה על 3 שניות בצבע. אם השחקן שלך לא בצבע, תן לו קצת מרווח תיהיה ערני לחסימות אפשריות עליך.

נסה לצפות מסירות לשחקן שעליו אתה שומר, ולצבור חטיפות.

בהתקפה קל לצבור כמה נקודות קלות בעזרת חסימות ומסירות לשחקנים פנויים. כמו כן תרווח את המשחק ותיהיה תמיד בתנועה. תנסה ללמוד כמה מהלכים קבוצתיים ולנסות ליישם אותם.

סלים הם לא בהכרח מה שיתן לך הכי הרבה נקודות. ולקיחת זריקות קשות ואיבודי כדורים פוגעים הכי הרבה בציון.

קלאץ' זה רגעים אחרונים, שלפני הבאזר.

אני מציע שתסתכל גם כמה סרטונים ביוטיוב על MY PLAYER ואיך אנשים מסתכלים כדי לראות על מה הם מקבלים ניקוד.

האימונים נותנים לך לצבור נקודות ולהמיר את הנקודות לביצועים של השחקן.

הדרילז זה נטו נקודות בונוס.

במשחקים של הקבוצה שלך אתה צובר גם נקודות.

אני יודע שהדרילז זה נקודות בונוס (זה מה שאני קורא "אימונים") , הקטע הוא שאחרי שסיימתי את 10 האימונים שהקציבו לי , אי אפשר להתאמן יותר איתם.... זה סופי לעונה ? יש מושג איך זה הולך ?

איך במשחקים אני יוכל לדעת איזה נקודות קיבלתי , ולאן הם הולכות? יש משהו שמשפר אוטוטמי תכונות מסוימות ?

מה בקשר למשחק אימון פנימי של הקבוצה? נותן משהו או חבל על הזמן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כמה שאלות,

גם לי יש את הבעיה שהשחקן שלי לא יכול להטביע למרות שיש לו 60 DUNK ???

למרות שבאימונים הצלחתי לתת ספרינט ולהטביע אבל במשחק זה אף פעם לא קורה לי גם שאני ב fastbreak לבד מול הסל...

1.

איזה skills כדאי לשפר, מה יעלה לי את הoverall grade ?

אני יודע שזה מחולק תלוי בתפקיד שבחרת לשחקן שלך אבל בכלליות, מה מפתח את השחקן הכי הרבה..?

ראיתי שהoffensevise awareness והdefensevise awareness מפתחים ממש.. יש עוד משהו?

2.

איך אני משנה את טקטיקת המשחק שלי, בoffense ו defense, כמו double team, isolation וכד'...

(אני משחק עם מקלדת)

3.

אני ממש מרגיש כאילו אני לא מוציא את המיטב מהמשחק שאני משחק עם המקלדת..

אולי זה כי אני לא מבין מה בדיוק אומר כל כפתור.

אז אם למישהו יש קנפיגרציה של מקשים למקלדת אז תביאו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה יופי של מדריך למתחיל מIGN:

עוד סרט יפה:http://www.youtube.com/watch?v=PXJQbVccnZA

אני התחלתי עונה בתור PG שחקן עם מימדים קטנים יחסית, שיפרתי בעיקר את יכולת המסירה שלו (80) ואת יכולת הקליע ממרחק בינוני (75) הOVERALL שלי 52 לא זוכר כמה משחקים עשיתי אבל אני עולה בד''כ בחמישיה נותן את 8-10 אסיסטים עם עוד איזה 10-15 נק' למשחק ואני ממש נהנה 2K שיחקו אותה עם המוד הזה.

מה שכן דברים שקצת מציקים לי, המשחק מתנהל באיטיות, קל מידי לעשות אלי הופים החטאות מוזרות מתווח אפס.

חוץ מזה אני באמת לא יכול להפסיק לשחק במשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות עכשיו מסטים אנביאי כי אולי תהיה עליו הנחה

אז אני רוצה לדעת אם הסטאטים של השחקנים מתעדכנים מפעם לפעם?

ואילו תוספות יש במקורי שאין בפרוץ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי עונה בתור PG שחקן עם מימדים קטנים יחסית, שיפרתי בעיקר את יכולת המסירה שלו (80) ואת יכולת הקליע ממרחק בינוני (75) הOVERALL שלי 52 לא זוכר כמה משחקים עשיתי אבל אני עולה בד''כ בחמישיה נותן את 8-10 אסיסטים עם עוד איזה 10-15 נק' למשחק ואני ממש נהנה 2K שיחקו אותה עם המוד הזה.

מה שכן דברים שקצת מציקים לי, המשחק מתנהל באיטיות, קל מידי לעשות אלי הופים החטאות מוזרות מתווח אפס.

חוץ מזה אני באמת לא יכול להפסיק לשחק במשחק הזה.

תגיד, בתור PG, אתה יכול ליצור מהלכים כמו במשחק רגיל?

אני יודע שהדרילז זה נקודות בונוס (זה מה שאני קורא "אימונים") , הקטע הוא שאחרי שסיימתי את 10 האימונים שהקציבו לי , אי אפשר להתאמן יותר איתם.... זה סופי לעונה ? יש מושג איך זה הולך ?

איך במשחקים אני יוכל לדעת איזה נקודות קיבלתי , ולאן הם הולכות? יש משהו שמשפר אוטוטמי תכונות מסוימות ?

מה בקשר למשחק אימון פנימי של הקבוצה? נותן משהו או חבל על הזמן ?

כן, אתה מקבל 10 דרילז בתחילת כל עונה. אחרי שסיימת אותם אין עוד עד סוף העונה עוד עד שקוראים לך לNBA ואז אתה מקבל עוד אחד או שתים בונוס.

במהלך משחק יש לך את הTEAM RATING מופיע במפינה השמאלית העליונה של המסך. כמה שהריטינג יותר גבוהה, כך תקבל יותר נקודות בסוף משחק. כמו כן יש בכל משחק 3 מטרות שאם אתה מגיע אליהן אתה מקבל בונוס. כמו כן אתה מקבל בונוס על ניצחון של הקבוצה ועל "highlight plays", כלומר מהלכים שנבחרו למהלכי המשחק.

את הנקודות האלה אתה יכול לנצל לשיפור היכולות של השחקן שלך. אין משהו שמשפר אוטומתי.

משחקי אימון לא נותנים כלום חוץ מלנסות את היכולות החדשות של השחקן שלך. בניגוד למשחק ליגה, במהלכי אימון אתה תמיד תקבל את הכדור כשתדרוש אותו. כמו כן תוכל לתרגל מהלכים קבוצתיים.

אוקיי כמה שאלות,

גם לי יש את הבעיה שהשחקן שלי לא יכול להטביע למרות שיש לו 60 DUNK ???

למרות שבאימונים הצלחתי לתת ספרינט ולהטביע אבל במשחק זה אף פעם לא קורה לי גם שאני ב fastbreak לבד מול הסל...

1.

איזה skills כדאי לשפר, מה יעלה לי את הoverall grade ?

אני יודע שזה מחולק תלוי בתפקיד שבחרת לשחקן שלך אבל בכלליות, מה מפתח את השחקן הכי הרבה..?

ראיתי שהoffensevise awareness והdefensevise awareness מפתחים ממש.. יש עוד משהו?

2.

איך אני משנה את טקטיקת המשחק שלי, בoffense ו defense, כמו double team, isolation וכד'...

(אני משחק עם מקלדת)

3.

אני ממש מרגיש כאילו אני לא מוציא את המיטב מהמשחק שאני משחק עם המקלדת..

אולי זה כי אני לא מבין מה בדיוק אומר כל כפתור.

אז אם למישהו יש קנפיגרציה של מקשים למקלדת אז תביאו..

קודם כל בקשר לדאנקים, אם אתה מצליח באימונים אבל לא במשחק, כנראה שהסיבה היא שהשחקן שלך לא מספיק "חם". תנסה להגיע למצא שבו יש לך רייטינג A או יותר גבוהה ותנסה להגיע למצב הטבעה.

בקשר למה כדאי לשפר, זה באמת תלוי בסגנון המשחק שלך. אישית בתור סנטר התחלתי ישר לשפר הגנה - ריבאונדים, בלוקים, וכוח פיזי. אח"כ כשיכולתי להתמודד עם מרבית הסנטרים בליגה התחלתי להשקיע בהתקפה - קליעה מטווח קצר ומתחת לסל, דאנקים בעמידה, מהלכי POST וכו'.

אם אתה רואה שהנתונים שיש לך מספיקים לך כדאי לשחק בהגנה, תשקיע בהתקפה. אם אתה רואה שאתה לא מצליח לעשות את מה שאתה רוצה בהתקפה כי חסר לך נקודות בתחום מסויים, חזק אותו. רק אל תנסה להתאבד על נתון ספציפי מסויים (למשל שלשות) כי ה- OVERALL שלך ישאר למטה.

לצערי אני לא יכול לעזור לך בקשר למקלדת. לשחק עם גיימפאד זה באמת עולם אחר.

אני רוצה לקנות עכשיו מסטים אנביאי כי אולי תהיה עליו הנחה

אז אני רוצה לדעת אם הסטאטים של השחקנים מתעדכנים מפעם לפעם?

ואילו תוספות יש במקורי שאין בפרוץ?

תודה רבה

כן הסטאטים של השחקנים מתעדכנים. כמו כן גם ה rosters כל הזמן בעדכון. המשחק באמת דואג לסנכרן אותך מול הליגה.

אני לא יודע איזה "תוספות" יש כי מעולם לא שיחקתי בפרוץ.

ההזהרה אחת שיש לי להגיד הוא שהמשחק ONLINE כרגע סובל מבעיות רבות. ככה שאם אתה בונה על ONLINE, צפויה אכזבה.

שיצא כבר הפאץ'

המשחק עמוס באגים

הנה השחקן שלי והמעודדות הנאמנות שמועדדות גם בזמן המשחק ולא רק בפסקי זמן :kopfpatsch:

כמו שכתבתי מקודם, הוא לא יצא לפני ינואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שבונה על לסיים LAYUPS, אני ממליץ בחום מעבר ללשפר את הסקיל של ה-LAYUP, גם לשפר את INSIDE SHOT ואת ה-SHOT IN TRAFFIC.

חשבתי שזה שמשפרים את ה-LAYUP משפר את יכולת הסיום ולא הבנתי למה אני מחטיא כל-כך הרבה פעמים LAYUPS עד שהעלתי את ה-INSIDE SHOT, מה זה שכן משפר את היכולת של השחקן ליצור לעצמו LAYUPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור PG אני אכן יכול לארגן תרגילים כשהכדור אצלי, אפורפו תרגילים מישהו יודע איך אני עושה שיהיו חיצים שאומרים לי לאן ללכת בתרגילים?

אני לא מכיר אפשרות כזאת. אתה בטוח שיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי, לא ראיתי שום חצים. אני מכיר את הסרטים של Smoove, עברתי על עוד כמה מהם ואף פעם לא ראיתי. את מפנה אותי למקום הנכון?

עכשיו ראיתי. אין לי מושג. צריך לבדוק את זה. אשאל בפורומים של 2K

מה ששמתי לב שבסרטים שלו השדרן קורא את שם המשפחה שלו, למשל -

רק אצלי הוא תמיד קורא לי number 29 ? או שזה בPC...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בקשר לדקות ברבע - מישהו יודע מה הדרך הכי נוחה ונכונה להתחיל קריירה עם 10 דקות לרבע (או מספר אחר שהוא לא 5....) ?

קראתי את השיטה עם ה-TSEARCH וכו' , אבל לא הצלחתי לשנות באופן גורף , אלא רק לקריירה שכבר התחלתי אותה. אם עכשיו אחרי שעשיתי את השינוי שם אני מתחיל בקריירה חדשה , הוא שוב חוזר לי ל-5 דקות. מישהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...