מכשיר הדגל החדש של HTC - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר הדגל החדש של HTC

omrij

Recommended Posts

• תגובות 179
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התמונה היא משהו ישן נושן, מהתקופה שלפני שהאנדרואיד הראשון יצא

הם מצרפים את זה אוטומטית לכל חדשה בנושא

אבל הרעיון של טלפון של , עם חומרה מקבילה (פחות או יותר) לHD2 ומערכת הפעלה חדשה???

נשמע טוב

אין כל מידע על החומרה (אך אני בטוח שגוגל "לא פראיירים"), עוד ?! מה יהיה עם האפליקציות, המפתחים לא יעמדו בקצב.

אם עכשיו זה רק מתחיל להיות בגדר שמועות, אז זה יוכל להיות כבר שידרוג למכשיר הבא (אחרי HD2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומרה המדוברת היא מה שהתחיל בתור שמועות כHTC DRAGON/PASSION, דומה מאוד בחומרה לHD2

והמערכת הפעלה אני מניח שתיראה אחרת אבל הבסיס יהיה זהה, אחרת זה באמת לא הגיוני

החנות של גוגל כבר שופעת באלפי שנבנו עם הSDK של , הם לא יתחילו הכל מחדש.

השמועות מדברות על השקה קרובה (תכננו לחגים, כנראה יצא ברבעון הראשון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם עובד עם תוכנות RD ב- PDA's, אבל איך אתה משווה את מה שאתה רואה בסרטון לעבודה במכשירים אחרים ?!

אני לא משווה, רק ציינתי שהאופציה הזאת קיימת הרבה דורות קודם.

ואגב, גם באומניה 2 רואים אותו הדבר מכיון שהרזולוציה זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ... קיבלתי אותו.

לא היה לי זמן להתעסק איתו (בערב נתחיל את פרוייקט שלו), אך מיד כשמחזיקים אותו ביד ומדליקים אותו מבינים שזה לא "עוד PDA...". ההרגשה הכי קרובה לזה הייתה ה- 3GS שהיה בידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממס' הדקות שלי איתו כבר נתקלתי במס' באגים מכובד עם העברית (תחת הגדרות התאורה האחורית/סאונד/הגדרות BAND בטלפון)... הוא קטן יותר משדמיינתי.

אני החזרתי את הממשק באופן מיידי לשפה אנגלית, לא מסוגל לעבוד עם ממשק בעברית.

המקלדת המגויירת של לא עובדת עם הממשק האנגלי (רק המקלדת של איירון עובדת, וקשה לעבוד איתה) :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, נכון לשלב זה העברתי גם אצלי את ה GUI לאנגלית וזה מתפקד יופי.

לבינתיים נבדקו קצת מיילים, SMS (שרבים טוענים שחווים קשיים איתם) ו (עם תוכנת IGO8) - כל אלו ללא בעיות מיוחדות עד כה. אות ה מתקבל תוך 5-10 שניות, בתוך הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, מבדיקה מהירה והתמקדות על כל מיני בעיות שדווחו ב- XDA (ורוד במצלמה ,Jitter, SMS וכו'), נראה כי המכשיר שהגיע ארצה דרך ניופאן "נקי" מהן.

בנוסף לא נראה כי לממשק העברי/תמיכה בעברית יש כל השפעה על המהירות, אני עוד אבדוק את זה יותר לעומק בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוטיפיקציית ה LEDים עובדת אוטומאטית (עבור שיחה שלא נענתה/הודעות). אין צורך להתקין את ה FIXים שהוצעו.[br]פורסם בתאריך: 2.12.2009 בשעה 17:13:36

קושיה ראשונה - שמתי לב שכשאני מסנכרן דיבורית ב B.T, ה WiFi מחליט שבא לו להתנתק... התנגשות/לא נועדו לעבוד סימולטנית/תקלה במכשיר?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...