הקלטת החדשה של גלעד שליט - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלטת החדשה של גלעד שליט

omrij

Recommended Posts

אני מסכים איתך בנקודה אחת - החזקת מחבלים בבתי הכלא בארץ היא בהחלט מיותרת. אם היה ניתן ליישם בישראל עונש מוות לרוצחים, זה היה פותר המון בעיות.

אז איזו מין דמוקרטיה זאת אם יש עונש מוות :lol: אתם לא שונים מסעודיה.למה לא פשוט להכריז על מדינת כול אזרחיה ולתת לאזרחים לבחור,למה שוב שלטון של מיעוט על הרוב :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר בין דמוקרטיה לעונש מוות?

תוציאו להורג פלסטינים שבויים אז גם החמאס יוצא להורג כול חייל חטוף-מתברר שאתם לא אוהבים את החיילים שלכם וחבל

הנה למשל אדם שמעריך את לוחמיו בשבי ומבטיח להם חופש!!:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3784681,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסote]

לפי האיסלם כול שהיד הוא לוחם האל,ומקומו בגן עדן מובטח,אין לנו באיה אנחנו נאמנים לאדמתנו ומולדתנו[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:06:08

אתה צריך ללמוד קצת היסטוריה ולהבין אילו אבות ושל מי נולדו כאן.

אתה צריך ללמוד את הברית הישנה ולראות שאלוהים גירש אתכם מפה פעמיים והביא עליכם חורבן בגלל הפשע של :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האיסלם כול שהיד הוא לוחם האל,ומקומו בגן עדן מובטח,אין לנו באיה אנחנו נאמנים לאדמתנו ומולדתנו

מצוין. אז שני הצדדים ירוויחו. אנחנו נפנה קצת מקום בבתי הכלא לאסירים יהודים, ואתם תזכו למקום בגן עדן. אני שמח שאנחנו מסכימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... איך אתה יכול להשוות בין צה"ל לארגוני טרור? אתם מודיעים לנו לפני שנוחת גראד/קאסם/פצמ"ר בשטח מגורים? לא נכון, אתם מתפללים שזה יהרוג ילדים ואנשים חסרי אונים... גם כשצה"ל תוקף באזור מגורים הוא לפחות מודיע לפני... וזו רק דוגמה אחת להבדל בייננו אליכם..

אם למנהיגים "הדגולים" שלכם היה באמת אכפת ממכם, היה לכם כבר מדינה והייתם חיים כמו אנשים נורמליים ולא כמו שאתה חיים עכשיו.

אני אישית נתקלתי כשעבדתי בחו"ל בפלסטינאים שעזבו את עזה/שטחים כי הם הבינו ששמה הם לא יתקדמו לשום דבר, וכן גם אם זה אומר להיות נהג מונית במדינה זרה, לפחות שמה יש לאן לשאוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TNT2009

אני לא מבין מה הקשר של הוידאו שהבאת מיוטויוב,שברור שהוא סרטון תעמולה של פלסטין או ואטאבר.

אתה בפורום שמדברים בו עברית או אנגלית,הרוב פה לא יודעים ערבית אז תחסוך,אף אחד לא יבדוק מה אתה כותב.

אתה מלא שנאה ורואים את זה ,ואתה גורם גם לי להיות ככה,אבל אני לא יתחיל לקלל פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...