הקלטת החדשה של גלעד שליט - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלטת החדשה של גלעד שליט

omrij

Recommended Posts

נו באמת... איך אתה יכול להשוות בין צה"ל לארגוני טרור? אתם מודיעים לנו לפני שנוחת גראד/קאסם/פצמ"ר בשטח מגורים? לא נכון' date=' אתם מתפללים שזה יהרוג ילדים ואנשים חסרי אונים... גם כשצה"ל תוקף באזור מגורים הוא לפחות מודיע לפני... וזו רק דוגמה אחת להבדל בייננו אליכם..

אם למנהיגים "הדגולים" שלכם היה באמת אכפת ממכם, היה לכם כבר מדינה והייתם חיים כמו אנשים נורמליים ולא כמו שאתה חיים עכשיו.

אני אישית נתקלתי כשעבדתי בחו"ל בפלסטינאים שעזבו את עזה/שטחים כי הם הבינו ששמה הם לא יתקדמו לשום דבר, וכן גם אם זה אומר להיות נהג מונית במדינה זרה, לפחות שמה יש לאן לשאוף.

[/quote']

אם לא הייתה צרה על עזה,אז כול הטילים הללו לא היו נופלים אם הייתה מכבדת את הערבים ולא פולשת לאזור כפולש זר,אז אף יהודי לא היה מת הייתם צריכים להישאר באירופה,פלסטין שלנו קרוב למאות שנים,האלוהים שלכם בגד בכם.[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:15:35

TNT2009

אני לא מבין מה הקשר של הוידאו שהבאת מיוטויוב,שברור שהוא סרטון תעמולה של פלסטין או ואטאבר.

אתה בפורום שמדברים בו עברית או אנגלית,הרוב פה לא יודעים ערבית אז תחסוך,אף אחד לא יבדוק מה אתה כותב.

אתה מלא שנאה ורואים את זה ,ואתה גורם גם לי להיות ככה,אבל אני לא יתחיל לקלל פה

חיילי הכיבוש מלאי שנאה,מתעסקים בדמם של ילדים קטנים אפילו השוודים מסכימים איתנו,אני מתנדב בכלל של ארגון זכויות אדם אין לי שנאה לאיש רק חוסר הבנה של השכל של הכובשים היהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבותי נולדו פה ,וכך גם ילדי בניגוד לאבותיך שבאו מאירופה ורוב היהודים

המממ...לא. אבותיך נולדו בבלקן והובאו לכאן כפועלים זרים ע"י העותומנים, במאה ה19. תבדוק את זה אם אתה לא מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ...לא. אבותיך נולדו בבלקן והובאו לכאן כפועלים זרים ע"י העותומנים, במאה ה19. תבדוק את זה אם אתה לא מאמין.

בבלקן חיים סלבים אלוהים כמה מכונת התעמולה הציונית פועלת בקדחטנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מי היה פה קודם?

כל אחד יכול להגיד אחרת,וזה לא באמת אכפת.

העיקר שאנחנו פה עכשיו ואני מקווה שזה ישאר להרבה זמן.

אתם הפלסטינאים,ערבי ,אותו חרא,תמיד תסבלו,כי זאת המנטליות שלכם,נולדתם להיות טמבלים,עבדים,בכיינים ובלי מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היהודים היו נשארים באירופה, כנראה שאתה היית עכשיו יושב בחושה במדבר ורועה צאן, או מצחצח את הנעליים לקצין בריטי.

עכשיו אתם סתם מקנאים שיש פה מדינה וגם אם ממש תרצו היא לא תעלם לשום מקום, בעוד שאם אנחנו ממש נרצה - עזה תהפוך לאי מלאכותי (כמו זה שיש בדובאי, שהוא ממש מגניב).

כל מה שה"הטילים" שלכם עאלק (יותר נכון לומר שזה צינורות ביוב מרותכים) השיגו זה 1,300 פלסטינים הרוגים במהלך עופרת יצוקה, בתוך שלושה שבועות בלבד שזה בערך 60 ליום ואני חושב שזה הישג מאוד מכובד.

אז אתה יודע מה? יאללה, שימשיכו לירות את "הטילים" שלהם עלינו.. אני אומר אהלן וסהלן. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו פה נקודה. אנחנו מביאים קדמה לאזור כולו, במקום לנצל את זה אתם בוחרים להשאר בדרך שכבר 60 שנה לא עובדת לכם.

ועדיין בחרת להתעלם על מה שאמרתי על ההשוואה שלך לצה"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מי היה פה קודם?

כל אחד יכול להגיד אחרת,וזה לא באמת אכפת.

העיקר שאנחנו פה עכשיו ואני מקווה שזה ישאר להרבה זמן.

אתם הפלסטינאים,ערבי ,אותו חרא,תמיד תסבלו,כי זאת המנטליות שלכם,נולדתם להיות טמבלים,עבדים,בכיינים ובלי מדינה.

אני לא מדבר עם גזען שמבטל אותי מההתחלה[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:24:57

אם היהודים היו נשארים באירופה, כנראה שאתה היית עכשיו יושב בחושה במדבר ורועה צאן, או מצחצח את הנעליים לקצין בריטי.

עכשיו אתם סתם מקנאים שיש פה מדינה וגם אם ממש תרצו היא לא תעלם לשום מקום, בעוד שאם אנחנו ממש נרצה - עזה תהפוך לאי מלאכותי (כמו זה שיש בדובאי, שהוא ממש מגניב).

כל מה שה"הטילים" שלכם עאלק (יותר נכון לומר שזה צינורות ביוב מרותכים) השיגו זה 1,300 פלסטינים הרוגים במהלך עופרת יצוקה, בתוך שלושה שבועות בלבד שזה בערך 60 ליום ואני חושב שזה הישג מאוד מכובד.

אז אתה יודע מה? יאללה, שימשיכו לירות את "הטילים" שלהם עלינו.. אני אומר אהלן וסהלן. :cool2:

לך למצרים וראה איזו עיר מדהימה יש בקהיר לך לביירות וראה שקידמה מגיעה גם לערים לא יהודיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתה צרה על עזה,אז כול הטילים הללו לא היו נופלים אם הייתה מכבדת את הערבים ולא פולשת לאזור כפולש זר,אז אף יהודי לא היה מת הייתם צריכים להישאר באירופה,פלסטין שלנו קרוב למאות שנים,האלוהים שלכם בגד בכם.[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:15:35

חיילי הכיבוש מלאי שנאה,מתעסקים בדמם של ילדים קטנים אפילו השוודים מסכימים איתנו,אני מתנדב בכלל של ארגון זכויות אדם אין לי שנאה לאיש רק חוסר הבנה של השכל של הכובשים היהודים

תלמד קצת היסטוריה..

והיחידים שמתעסקים בדמם של ילדים קטנים הם הטרורוסטים שאתה כל כך אוהב, שיורים קסאמים על אזרחים ומתחבאים מאחורי אזרחים ובכך למעשה רוצחים אותם ע"י נשק צה"ל.

לפני שהוכרז כאן על מדינה יהודית, דווקא היו כמה הצעות לאיך יחלקו את האיזור..וההצעות תמיד נטו מאוד לטובת הערבים. ודווקא אתם אלה שלא קיבלתם את זה..

אחרי זה כשקמה מדינת , כשהיא הייתה רק בת כמה שעות תקפתם אותה..חוכמה גדולה...והפסדתם בכל זאת.

ואחרי זה המשכתם עדיין להילחם, ובגלל זה הפסדתם גם את השטחים שהיו לכם..

וד"א, מעניין אותי לשמוע ממך בתור מישהו שמתנדב באירגון לזכויות האדם...

אם מישהו יורה טילים על אזרחים, ועושה את זה מתוך בית של אזרחים שהוא מכריח להישאר בבית כדי שיהרגו גם הם, זאת עבירה על זכויות אדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו פה נקודה. אנחנו מביאים קדמה לאזור כולו' date=' במקום לנצל את זה אתם בוחרים להשאר בדרך שכבר 60 שנה לא עובדת לכם.

ועדיין בחרת להתעלם על מה שאמרתי על ההשוואה שלך לצה"ל...

[/quote']

קדמה עלאק אתם מביאים לפה שנאה ואפרטהייד אתם בכלל מפולגים בניכם בין מזרחים לאשכנזים ועוד אני כול כך מרחם עליכם :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:28:07

אני לא מדבר עם בורים שיודעים רק אלימות.

מי אמר שאני אלים?[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:28:54

תלמד קצת היסטוריה..

והיחידים שמתעסקים בדמם של ילדים קטנים הם הטרורוסטים שאתה כל כך אוהב, שיורים קסאמים על אזרחים ומתחבאים מאחורי אזרחים ובכך למעשה רוצחים אותם ע"י צה"ל.

לפני שהוכרז כאן על מדינה יהודית, דווקא היו כמה הצעות לאיך יחלקו את האיזור..וההצעות תמיד נטו מאוד לטובת הערבים. ודווקא אתם אלה שלא קיבלתם את זה..

אחרי זה כשקמה מדינת , כשהיא הייתה רק בת כמה שעות תקפתם אותה..חוכמה גדולה...והפסדתם בכל זאת.

ואחרי זה המשכתם עדיין להילחם, ובגלל זה הפסדתם גם את השטחים שהיו לכם..

וד"א, מעניין אותי לשמוע ממך בתור מישהו שמתנדב באירגון לזכויות האדם...

אם מישהו יורה טילים על אזרחים, ועושה את זה מתוך בית של אזרחים שהוא מכריח להישאר בבית כדי שיהרגו גם הם, זאת עבירה על זכויות אדם?

פלסטין היא שלנו,תבין את זה זה אדמתנו לא חלוקה ולא כלום כול האדמה תיהיה שלנו בן אם תרצה או לא,אנחנו נגדל ונתחזק ונתעצם ונתרבה המולדת הזאת תיהיה שלנו באש ובמים ואפילו צה"ל שלך לא יכול להזיז אותנו.אתם יכולים לחיות כאן כנתינים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלסטין היא שלנו,תבין את זה זה אדמתנו לא חלוקה ולא כלום כול האדמה תיהיה שלנו בן אם תרצה או לא,אנחנו נגדל ונתחזק ונתעצם ונתרבה המולדת הזאת תיהיה שלנו באש ובמים ואפילו צה"ל שלך לא יכול להזיז אותנו.אתם יכולים לחיות כאן כנתינים!

60 ליום!

טוב האמת שזה לא מדויק כי זה ממוצע. ביום הראשון נהרגו 270...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדמה עלאק אתם מביאים לפה שנאה ואפרטהייד אתם בכלל מפולגים בניכם בין מזרחים לאשכנזים ועוד אני כול כך מרחם עליכם :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:28:07

מי אמר שאני אלים?

תתווכח כאן עם ההוכחות... אבל זה לדיון אחר...

אף אחד לא רוצה חמלה ממכם תאמין לי... ומה שאמרת ממש אבסורד, מלחמת האזרחים שלכם בין הפתח לחמאס יותר טוב, תמשיכו לרצוח אחד את השני..

הדבר הכי מוזר כאן איתך זה השינוי הקיצוני בדעות, תסתכלו בהודעות של היוזר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60 ליום!

טוב האמת שזה לא מדויק כי זה ממוצע. ביום הראשון נהרגו 270...

מה לא הבנתי?[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:34:37

תתווכח כאן עם ההוכחות... אבל זה לדיון אחר...

אף אחד לא רוצה חמלה ממכם תאמין לי... ומה שאמרת ממש אבסורד' date=' מלחמת האזרחים שלכם בין הפתח לחמאס יותר טוב, תמשיכו לרצוח אחד את השני..

הדבר הכי מוזר כאן איתך זה השינוי הקיצוני בדעות, תסתכלו בהודעות של היוזר הזה

[/quote']

על מה אתה מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני אלים?[br]פורסם בתאריך: 3.10.2009 בשעה 01:28:54

בכל מדינה יש את זה.

ולך אין זכות דיבור שביניכם יש כל שבוע 10 הרוגים בין פת"ח לחמ"ס.בין חמ"ס לאל קעידה,רק לפני שבועיים חמ"ס חיסל להם איזה 30 איש.סונים שיעים.

דרך אגב מה אתה או שיעי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...