הקלטת החדשה של גלעד שליט - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלטת החדשה של גלעד שליט

omrij

Recommended Posts

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא לי לראות גם לאחורנה את הקלטת, קצת כזה מוזר, מפחיד.. אין לי מילים לתאר את הסיטואציה...

מה שיקרה עכשיו עם ההמשלה וכו' זה לא בשליטתנו ואני קצת פסימי בנוגע למצב בו אנו נשחרר X אסירים טרוריסטים שכפי שנאמר בטח מתכננים את הפיגוע הבא שלהם ביציאה מהכלא ואילו קצת לפני רגע החילוף החמאס יכולים לסיים את כל העסק ביריה אחת כדי שאחר"כ שליט לא יספר לכולם מה עבר עליו בשבי, הרי מה האינטרסים של החמאס "שהסודות" הללו ידלפו החוצה?

בכל אופן, יהיה מעניין מאוד לגבי התרחישים העתידיים ואם אני מבין נכון אנחנו קרובים לחתימת הסכם שיחרור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי על זה... הם סיפקו הוכחה ובדיוק לפני שתושלם העסקה יהרגו אותו.... לא נראה לי ריאלי, אם הם יעשו דבר כזה אני מאמין שזה יגרור אחריו צבאי שטרם ראינו בעזה...

חלק ממה ששליט עבר שם אנו פחות או יותר יודעים, בכתבה שפורסמה לפני מספר שבועות אחד מגורמים שקשורים לחמאס סיפק מידע לידיעות אחרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשחרר את גלעד שליט, אבל לא בכל מחיר. למה אנשים לא קולטים את זה?

מסכים איתך, שים לב להייפ שהקלטת הזאת גרמה.. זה גורם בינתיים רק ללחץ יותר גדול מהציבור בלי לחשוב על ההשלכות....

מעניין איך הוא ירגיש כאשר הוא ישוחרר אבל תמורת 1000 מחבלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די מזלזל בשובים שלו ובמיוחד ב"מוג'הדין" המגוחכים האלה-סימו לב לשפת הגוף שלו מתי שהוא מקריא את השם שלהם.הוא יחזור עוד השנה.

די מחזק את הצד שלנו,יצאתי עם הרגשה חיובית ביותר מהקלטת,הוא לא שם עליהם קצוץ סתכלו שוב בקלטת

גלעד יהיה בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך פשוט לעשות דבר מאוד פשוט.

להגיד "ישראל לא נותנת חשמל לאנשים שמחזיקים בחיילים שלה!" ולהוריד את השאלטר...

שאנשים יחיו במערות וידליקו נרות עד שחמאס משחרר אותו.

כל ארגון לזכויות אדם שיקפוץ, שיפנו אותו לתנאי השבי והעמימות של חמאס, ולהציג את המצב בבירור, שהכל ביידים של חמאס.

יחזירו את החייל, יקבלו חשמל.

זה פשוט בזיון שאנחנו מספקים צרכי מחיה בסייסים לאנשים שמחזיקים בחטופים שלנו ומחפשים להשמיד אותנו.

מצב מטומטם :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא שליט הוא אחד הנושאים הכי קשים לי לדיון מבין כל הנושאים הקיימים במדינה זו.

מצד אחד מדובר פה בחייל שלנו, עצם מעצמותינו, בחור שסובל כבר יותר מדי זמן בשבי ופשוט צריך לעשות עם זה משהו, השאלה היא באיזה מחיר?

מצד שני לשחרר כמות עצומה של אסירים, רובם הגדול עם דם על הידיים, אסירים אשר לקחו חלק פעיל בכמה מפיגועי הטרור המזעזעים ביותר שנראו כאן, ביניהם הפיגוע במסעדת מצה בחיפה וקפה מומנט בירושלים, אני בטוח שאף אחד לא רוצה לראות את הרוצחים הנתעבים האלו צועדים לחופשי, ועוד מארגנים להם מסיבה בחזרתם. זה לא הוגן כלפי משפחות ההרוגים וזה לא הוגן כלפינו.

לדעתי, בפרשה הזאת אין צדק מוחלט ואין החלטות קלות. כל החלטה שיקבלו הינה החלטה קשה וגרועה. תנסו לשים את עצמכם במקום המשפחה של שליט, האם הייתם בכלל חושבים לא לשלם את מחיר האסירים הכבד הזה? ולכל אלו שאומרים "תחזירו אותם ואחר כך תפציצו את כולם בעזה" זה נראה לכם ריאלי?

אין החלטה קלה, וכרגע אין החלטה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור בכך מיד חוצפן,חבל שלא מחליפים אותך בו.שב אתה שם קרוב ל4 שנים בשבי החמאס זה גרוע ממוות :kopfpatsch:[br]פורסם בתאריך: 2.10.2009 בשעה 16:15:37

אני שמח שלא אתה הוא זה שמנהל את המדינה, אתה לא מבין שלא צריך לפעול מתוך רגש או טיפשות, צריך לחשוב בצורה חכמה.

שחרור של כ-1000 רוצחים עם דם על הידיים אסור שיהיה, הוא יגרום להרג ישראלים, נזק כלכלי ובטחוני חמור בעתיד ואולי אף שבי נוסף של חיילים.

אתה מוכרח להבין שכשמסתכלים על הדברים ברמה לאומית, ולא בראייה של ילד בן 8, צריך לחשוב חכם ולהיות מציאותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...