התנהלות NEXTOP בקשר לאחריות למסך DELL 2209WA לא תקין - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנהלות NEXTOP בקשר לאחריות למסך DELL 2209WA לא תקין

נץ

Recommended Posts

נראה כהשחטה מכוונת של מדבקות מקוריות של .

לי זה נראה כניסיון להסתיר עובדות שמדובר במסכים משומשים, ולאו דווקא מסכים מחודשים (REFURBISHED) שעברו בדיקה רשמית

ע"י ונארזו מחדש ע"י (מה שלא נראה כך לפי תיאור מצבו של מסך שרכש נץ, מסך עם שפשופים ומאובק, והיעדרותן של

מדבקות מקוריות של DELL).

מה שמעלה מחשבה נוספת, היכן נקנו המסכים המשומשים אם כל כך NEXTOP התאמצו להסתיר כל זכר למדבקות של DELL?

אנשים פרטיים? מכירה יד שנייה (מוצרים אשר נקנו דרך eBay\CraigsList\מקורות אחרים)???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה כהשחטה מכוונת של מדבקות מקוריות של .

לי זה נראה כניסיון להסתיר עובדות שמדובר במסכים משומשים, ולאו דווקא מסכים מחודשים (REFURBISHED) שעברו בדיקה רשמית

ע"י ונארזו מחדש ע"י (מה שלא נראה כך לפי תיאור מצבו של מסך שרכש נץ, מסך עם שפשופים ומאובק, והיעדרותן של

מדבקות מקוריות של DELL).

מסכים משומשים שיוצרו באוגוסט (לפני פחות מחודשיים) וכבר הספיקו לטייל בעולם, להיות אצל לקוחות, לחזור למפעל של , להיארז מחדש, להימכר, להגיע למחסן של נקסטופ בניו-יורק, משם לישראל וללקוחות?

או, יותר מכך - כמה עשרות של מסכים משומשים שאיכשהו הגיעו לנקסטופ, והוכנסות בתוך כמה עשרות אריזות מקוריות של מסכים חדשים, ואילו המסכים החדשים - איפה הם? מתחת למיטה של יעקב?

סלח לי, אבל קו המחשבה שלך נראה לי הזוי משהו.

אם אתה בא לטעון שתאריך הייצור המוטבע על האריזות וכן על הכרטיס שבמסך הוא מזויף, הרי שזה הזוי עוד יותר.

מה שמעלה מחשבה נוספת, היכן נקנו המסכים המשומשים אם כל כך NEXTOP התאמצו להסתיר כל זכר למדבקות של DELL?

אנשים פרטיים? מכירה יד שנייה (מוצרים אשר נקנו דרך eBay\CraigsList\מקורות אחרים)???

מה שמעלה שאלה - על סמך אילו נתונים כבר הסקת לעצמך שמדובר במסכים משומשים? אפילו נץ לא טען כזה דבר במפורש, למרות שלכאורה מצבו החיצוני של המסך שקיבל מעלה תהיות (והוא היחיד מבין עשרות הרוכשים שדיווח בינתיים על משהו כזה).

אני ממש רואה את יעקב מחפש בנרות ב-Craiglist ו- ובצ'יינה טאון ב-NY מסכים משומשים של DELL, אבל רק באריזות קרטון מקוריות, עם כל הציוד המקורי, קונה אותם אחד-אחד, ואיכשהו כולם בדרך פלא יוצרו באותו שבוע לפני חודשיים (או שכולם זויפו).

תגיד שזה לא נשמע לך מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, תארו לכם במקום זה את NEXTOP עושה הגרלה, לוקחת את המסך הספציפי הזה, מדביקה לו מדבקות מיוחדות במקומות מפוקפקים, מפזרת עליו שריטות וסימני שימוש, עושה לו פיקסלים שרופים ואז כותבת עליו "יעקוב מ-NY" ומכניסה אותו אקראית בין שאר מסכי ה- החדשים שהיא קנתה ישירות מהחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, תארו לכם במקום זה את NEXTOP עושה הגרלה, לוקחת את המסך הספציפי הזה, מדביקה לו מדבקות מיוחדות במקומות מפוקפקים

בגלל זה יצאתי בשאלה לקונים האחרים - האם האריזה שלהם נראית אותו דבר. בינתיים ענה רק בחור אחד עם 3 מסכים שאמר שהקופסאות שלו נראות בדיוק אותו דבר (עם מדבקות נקסטופ וללא הברקוד של DELL).

מפזרת עליו שריטות וסימני שימוש, עושה לו פיקסלים שרופים ואז כותבת עליו "יעקוב מ-NY" ומכניסה אותו אקראית בין שאר מסכי ה- החדשים שהיא קנתה ישירות מהחברה.

פיקסלים שרופים זה באמת עניין של הגרלה. לגבי השריטות - זו השאלה שאין עליה תשובה עדיין, וממה שהבנתי - לא היו כל סימני שימוש על המסך מעבר לשריטות, שהן יכולות להיות גם נזק במשלוח/אריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QTTP

זה לא רק שריטות. תסתכל על התמונה הזו:

http://img269.imageshack.us/img269/5145/94478134.jpg

אתה רואה את הסימנים הברורים במקום שבו הבסיס מתחבר למסך?

אתה רואה את המצב של הברגים?

לא מכיר את נקסטופ ולא יודע מה קרה עם מסכים אחרים, אבל אחרי שראיתי את התמונות של המסך הזה, לי אישית אין שום התלבטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה באיכות ממש גרועה, אי אפשר להבין ממנה כלום.

בכל מקרה, כל מה שצריך כדי להשיג מסכים שהם Refurbished זה פשוט להזמין אותם מפה:

http://www.dell.com/us/en/dfb/monitor/ct.aspx?refid=monitor&s=dfb&cs=28

לא צריך לחפש שום דבר ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי שתפנו ישירות למוקד השירות של עם המספרים הסידוריים של המסכים, ותקבלו תשובה מוסמכת בדיוק מאיפה הם הגיעו?

אלכס טורובסקי עזר לי להתחקות אחר הסימנים והמדבקות שעל המסך מנקסטופ –

ועל כך אני רוצה להודות לו תודה גדולה.

לשאלתך, המספר של המסך שלי נמסר לכריס מ- ארה"ב לבדיקה, והוא היה מסוגל למסור רק את פרטי המסך כפי שרשומים ב להלן תשובתו:

Please check the number of this monitor (it's the same one I talk about in this e-mail): CN0H736H7287298E2F2L

התשובה של כריס:

PPID Serial: CN0H736H7287298E2F2L

Manf Date: August 14, 2009

Part Number: H736H

Description: 2209WA

Age ~ 1.5 Mths -or- 45 Days old[br]פורסם בתאריך: 4.10.2009 בשעה 23:39:18

בנוסף לכך , אני פניתי לשרות וביקשתי לאתר את מספר המסך ולבדוק אם הוחזר,

והם מסרו לי רק שהמסך באחריות, אבל אינם מסוגלים לאתר את המידע הנוסף המבוקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נץ, מה לגבי "ריח הפלסטיק" שקיים בכל מסך חדש? האם הוא היה קיים אצלך?

המסך כבר לא אצלי ולכן קשה לענות בקשר לריח הפלסטיק.

כדי לשמור על הגינות ושקיפות אני מוסר כי לא נצפו סימנים לשימוש קודם על גוף המסך עצמו פרט לשריטות ואבק שציינתי במקור.

וכמובן מעבר לכך כל הבעיות הקשורות לקופסה ולכך שדף ההוראות של שהיה בתוך הקופסה היה קרוע במקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זה קשור לעובדה שהמסך כבר לא אצלך. במילא אחרי יומיים שהיו יושב אצלך בחדר הריח נעלם.

מדובר על ריח שמריחים ממש ברגע הפתיחה של האריזה, בפעם הראשונה בחיי המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השריטות - זו השאלה שאין עליה תשובה עדיין, וממה שהבנתי - לא היו כל סימני שימוש על המסך מעבר לשריטות, שהן יכולות להיות גם נזק במשלוח/אריזה.

דומני שזו לא פעם ראשונה בדיון הזה שאתה מביע דעה כי השריטות יכולות היו להגרם גם בעת המשלוח או האריזה.

אז אני רוצה לשים סוף לגרסה הזו אחת ולתמיד בעובדות הבאות:

א. אין אפשרות ששריטות כאלו נגרמו לאחר שהמסך נארז - המסך ארוז בתוך קלקר ועטוף בנייר רך, ואם היה סופג מכה או חדירת עצם זר

שגרם שריטות כאלו הרי שכל האריזה היתה נקרעת או נפגעת קשות.

ב. יעקב מנקסטופ בעצמו מסר לי שאין אפשרות שיש שריטות על המסך היות והוא מיוצר ונארז ללא מגע יד אדם -

אז אני לא חולק על גרסתו זו.

ג. כאמור, אלכס פנה לנציג בארה"ב, Chris M., ושאל מספר שאלות בקשר למסך הספציפי שסופק לי מנקסטופ,

וכן העביר את התמונות ששמתי בדיון לנציג .

לשאלתו של אלכס:

האם השריטות נראות סבירות? נראה כי מישהו הרכיב את המעמד למסך מספר פעמים ,

האם אפשרי שעובדי QA במפעלכם או עובד אחר שלכם גרם לזה?

ענה כריס:

לא במסך חדש לחלוטין. אולי המוכר הזה עשה זאת כדי לבדוק את המסך ?

מ.ש.ל. (= למי שלא הבין : מה שהיה להוכיח)

[br]פורסם בתאריך: 5.10.2009 בשעה 00:04:53

לא הבנתי מה זה קשור לעובדה שהמסך כבר לא אצלך. במילא אחרי יומיים שהיו יושב אצלך בחדר הריח נעלם.

מדובר על ריח שמריחים ממש ברגע הפתיחה של האריזה, בפעם הראשונה בחיי המסך...

לא זכור לי ריח כזה, ולכן למען הדיוק אומר כי אין ביכולתי לאשר או לשלול את קיומו או היעדרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר פה בתרד את יעקוב? במקום לטחון מים כבר 6 עמודים על "זה כן יד 2,זה לא...

השריטות נורמליות? או לא...

האריזה מקורית? או לא...

במקום להעלות השערות אולי תחכו ליעקוב?

ואני לא מנקסטופ...אני פשוט לא אוהב לקרוא 6 עמודים של ניחושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. יעקב מנקסטופ בעצמו מסר לי שאין אפשרות שיש שריטות על המסך היות והוא מיוצר ונארז ללא מגע יד אדם -

אז אני לא חולק על גרסתו זו.

לא נראה לי הגיוני שהמסכים נארזים במפעל ללא מגע יד אדם, מה מכונות אורזות אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...