כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

שבוע טוב לכולם,

דנדן - לעניין הכרזת פשיטת הרגל זה תהליך מסובך ויקר כאשר לא כל השותפים מסכימים ולכן זה עדיין לא קרה.

ועכשיו לשאלה של HW_JOE

TMS פועלת היום תחת קבוצת וולקום טכנולוגיות בע"מ ולכן הח.פ הוא שלהם, לגבי הכתובת הצורן 1 בנתניה שם יושבת הנהלת החשבונות של הקבוצה ובאותו בניין גם יפתח סניף נוסף של TMS בימים הקרובים.

אם יש שאלות נוספות שפיספסתי תרכזו ואני אענה בשמחה

גיא, אז אם אתם לא מכריזים על פשיטת רגל כי זאת עדיין שותפות אין לך אפשרות לנקוט נגדם אמצעים משפטיים לגבי הציוד שנשאר אצלם?

המחשב שלי כידוע לך עדיין נמצא אצלם, ואני לא כל כך מבין איך זה יכול להישאר אצלם אם זה ציוד שהוא גם של TMS (תקן אותי אם אני טועה..)

בכל מקרה משהו התקדם איתם?

ואימא שלי מגיעה בסוף החודש לארץ ואני פותח הליכים משפטיים נגדם, עוד מישהו רוצה להצטרף לתביעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום אנשים.

אחי קנה משם שני מחשבים בשנה האחרונה, הם עדיין תחת אחריות.

מה קורה אם נניח חלק מסויים נהרס? אפשר לפנות ישירות ליבואן הרשמי?

הוא קנה מהחנות בראשון הם היו פוקס פי סי בזמנו.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... הבעלים של FOXPC (משמע שרון קרביץ, וטל קמה)

ורס"ן שמועתי טוען שהם מאיזור הצפון. אתה מוזמן להגיע אליהם, לכלות בהם את זעמך, וכך אולי גם לייצר "פריט חדשותי" מקורי... (כאילו חסר בארץ כאלו).

נ.ב. : דיי מיותר לציין שלא כדאי לך לקחת את דבריי ברצינות רבה מזו שבה נכתבו - אלא אם ברצונך לשלם שכ"ט רב ונכבד (גבוה פי כמה וכמה מנזקיך הנוכחיים - יש להניח) לעו"ד שישחרר אותך מהמעצר-המשטרתי, ואולי גם ימלט אותך מ-"ביקור" בבית-הכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצפון גדול, לא כזה עוזר לי...

וואלה מה אתה אומר..הצפון גדול ולא עוזר לך?

^^

או שאתה סתם מבלבל תשכל שאתה סופר גנסטר.

אם היית רוצה לדעת איפה הוא גר היית מוריד רשומון ומברר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רשומון? טוב שלא אמרת לי לחפש בדפי זהב.

וכן שמתי 4 אלף על מחשב אז אני לא רואה בעיניים ואם אני אשיג ת'טלפון שלו תאמין לי שהוא יצטער על זה שהוא השאיר אותי עם הזין ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין פה אנשים...אם היו קונסים אתכם ב4 אלף לא הייתם עושים כלום?! מה הייתם שותקים?!

ומה אתם חיים בסרט? שוטרים יס"מ בלאגנים?

אף פעם לא הלכתם מכות? מה ישר באו סמויים ובלשים?

או שאתם חיים ברמת אביב ג' או שאני לא מבין באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין אבל בכל מקרה, למי שאבד כסף - תספיקו לשבת על התחת ותארגנו תביעה. זה היה רק טעות שלכם שלא התחלתם אם זה לפני חודשים, בטח ובטח אחרי שהחנות בראשון נסגרה סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...