כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 26 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

OMRIJ חשבתי כבר על הקבוצתית הבאה, מעניין כמה כסף יציעו עליה.

אם היה סניף מקומי לא היית תלוי ברשות הדואר עצמה שתעביר את המוצרים ממקום למקום, בשני הכיוונים, שזה ייקח לפחות שבוע וחצי, לעומת העברת ציוד שהחברה דואגת לעשות בין הסניפים.

דבר שני, תגיד, אתה אדיוט או מה?

מישהו אמר שהם לא יבדקו את הציוד?

ולמה אתה חושב שאני בדיוק נוב? אתה בכלל מכיר אותי? לא, אז סתום את פיך.

ושוב פעם, 15 שקל זה 15 שקל, אבל זה עניין עקרוני ועניין מצטבר, ובסופו של דבר רק גורם לכך שהיה עדיף לא לרכוש מTMSFOX מההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שאתה נוב, אני יודע שאתה נוב (ולאן זה "בוא לכאן"? ואיך תראה לי שאתה לא נוב?)

(גם הסברתי למה אבל אתה נוב מדי מכדי להבין.)

אני לא יודע מתי שלחת דואר לאחרונה בארץ, תוך יומיים החבילה אצלהם (שלחת ביום ראשון? שלישי הם מקבלים)

איך זה שונה מהותית ממרכז בו אוספים את החלקים פעם או פעמיים בשבוע?

אפילו נכנסתי בשבילך למחירון של הדואר, חבילה של קילו תעלה לך 17 ש"ח, 17 ש"ח וסגרת את הסיפור של הזכרון והלוח

אהה, אבל זה לא עניין של 17 שקל, זה עניין של עקרון

אז תישאר עם לוח מקולקל ועם עם BAD SECTORS (מצחיק כל פעם מחדש) ותבכה בפורום כמו ילדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לכאן, זה בוא לראשון, ויש מספיק דרכים להראות.

לידיעתך, דואר רשום אחרון שלחתי לפני כשבועיים, ולקח לו 4 ימי עסקים להגיע, ובמקרה הזה היה בנוסף גם את שישי ושבת, כלומר 6 ימים סך הכל לכיוון אחד, אז לא יודע מתי אתה שלחת לאחרונה אבל המצב לא קבוע.

עדיין לא מצליח להבין מה הבעיה שלך עם הbad sectors שהMEMTEST הוציא מהזכרון...

אם יש לך בעיה נפשית כלשהי, שלא הייתי מצפה לה מאדם בוגר, שכנראה אתה לא, אז תעשה טובה ואל תשתף את כולנו בה.

ולמקרה שאתה לא יודע על מה אנשים מדברים, bad sectors בזכרון, הם תאים שגורמים לשגיאות, לERROR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה "מזמין אותי למכות" בגלל שקראתי לך נוב?

כדאי שתיזהר, איומים כאלו אסורים על פי חוקי הפורום, ואז איך תארגן מכירות קבוצתיות?

:lol:

עדיין לא איפה הבעיה שלך, ה17 ש"ח או על הזמן?

כי אם זה על ה17 ש"ח תמצא עבודה, יש מספיק עבודות לילדות בגילך (בייביסיטר, מוכרות בגדים, שיעורים פרטיים)

אם זה על הזמן, אז זה לא משנה אם יאספו את זה פעם בשבוע (ויחזירו פעם בשבוע) מהמרכז לצפון, עדיין תחכה

(או שאולי יוציאו כל יום שליח לקחת את החלקים מראשון לחיפה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיל שלי לא צריך לעבוד.

כי כשעושים תואר בהנדסת חשמל, מומלץ לא להתעסק בדברים מסביב.

ולהיות עם תואר כזה, עדיף מאשר להיות אדם נכה, בגיל 29, שכל חייו נמצא באתר מאשר להיות עם אישתו/הילדים/וכו'.

מקווה שאגיע לגילך, שלא אגיע למצבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי למנוע את המשך הוויכוח בכיוון הזה (וגם קצת פדיחה דנדן, אין מה לעשות) - BAD SECTORS הוא מונח שמשמש באמצעי (במקור

מגנטיים אבל מושאל גם לSSDים). לבעיות בזכרון קוראים פשוט תקול. או בקצרה - בזכרון אין "SECTORים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר שסקטורים, הם התייחסות לאיזור בזכרון, לא משנה אם הוא מכני, או פלאש.

אין קשר בין מבנה של זיכרון למבנה של כונן קשיח. אין "סקטורים" בזיכרון, המונח הזה פשוט לא קיים שם.

http://en.wikipedia.org/wiki/Disk_sector

(כל הויכוח הזה מטופש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול גם לתת את הלינק הזה מויקיפדיה.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bad_sector

ובכל מקרה, אתה מוזמן לתקן מרצים באוניברסיטה אם אתה רוצה.

ומההתחלה כל התת דיון הזה לא קשור לדיון עצמו, אבל OMRIJ רצה להציק ולהתלהם, אז הוא קיבל את התשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן - הסגנון הזה לא מקובל כאן, ואתה צריך לדעת את זה כבר.

אתה חצית את גבול הטעם הטוב בהודעות האחרונות שלך, ולהבא - הודעות כאלו מצידך יגררו הרחקה מיידית ללא כל אזהרה נוספת.

גם בנושא האזהרות - אתה נמצא כרגע במצב של שתי אזהרות, משמע שבאזהרה הבאה שלך אתה תטופל בצורה דומה למה שציינתי למעלה.

מיותר לציין שכל הודעה מעתה ואילך בת'רד הזה שתגיע לפסים אישיים - תגרור ענישה משמעתית בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול גם לתת את הלינק הזה מויקיפדיה.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bad_sector

מה הקשר בין הלינק שנתת לזכרון? כתוב שם על דיסקים מכניים וזכרון (כמו דיסק און קי, לא כמו RAM).

חבל שהדיון הזה מסתתר פה - זה דווקא דיון טוב שאפשר ללמוד ממנו משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...