המחשב התחרפן! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב התחרפן!

stingeR-

Recommended Posts

שלום , היום כאשר בטעות ניסיתי להכניס יותר את הכרטיס מסך שלא יעשה רעש המחשב חיבה את ההארדיסק ואחר כך שנכנסתי לוינדוס היו לי מלא בעיות(שאני רגיל אליהם וכל פעם מסדר אותם מחדש) כרגיל סידרתי ולאחר שעשיתי restart אז שהעליתי את הוינדוס הוא עשה ERROR

וכל פעם שהייתי עושה משהו כמו לפתוח קובץ מהדיסקCD למדיה פלייר הוא היה מכבה את ההארדיסק.

עכשיו , אני בא להתקין וינדוס מחדש והופה גם שם יש בעיות חסרים קבצים בהתקנה כאילו ודברים. אחר כך עלתה התקנת הוינדוס וכאשר המחשב הגיע (בהתקנה אחרי הגדרות שפה ואיזור) לCopying Files הוא הגיע לחצי ואז עלו כאילו מלא קבצים חסרים.

הוינדוס בסוף הותקן אבל היו מלא בעיות, לא היה paint הלכתי לעשות עוד פעם התקנה של וינדוס...

באתי להתקין והכל היה בסדר בהתקנה הכחולה הזאת אבל שהגעתי להתקנה שיש בה עכבר וצריך להגדיר שפה והכל אז הוא פשוט טען בהתחלה מהCD ומהכונן ואז הפסיק(כאילו הראה על המסך את כל ההודעות ולמטה הדברים הירוקים האלו זזו אבל ההתקנה לא זזה ולא כלום!

למה?

לדעתי זה הזיכרון אז לפני ההתקנה השניה החלפתי את הסלוטים של הזכרונות. עכשיו אני מנסה לפרמט ולהתקין בשלישית.. אבל מה הבעיה ??!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תבדוק שהכבל IDE מחובר כמו שצריך לדיסק הקשיח וללוח.

וממתי מתעסקים בכרטיס המסך שהמחשב פועל? אף פעם לא לימדו אותך שלא משחקים עם חשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי לסדר לבד.

תודה על כל הנכונות לעזור.

ודרך אגב, אני יודע שאסור לגעת בשום דבר שהמחשב עובד. אבל להזיז טיפ טיפה את הכרטיס מסך כדי שיפסיק לעשות רעש אף פעם לא יהרוס כי אני לא מוציא אותו מהסלוט. ועשיתי את זה כבר הרבה פעמים. הבעיה הייתה הזיכרונות ואני בטוח. גם הפירמוט שהמחשב עשה לא היה כמו שצריך(הראשון) אבל עכשיו הכל בסדר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים , אתמול הכל עבד טוב היום שחזרתי מבית הספר אח שלי התאום הדליק את המחשב והופה! מה קרה?

אחרי שהוא עושה את הבדיקות(scandisk) לפני שהוא נכנס לוינדוס הוא מראה לאיזה חצי שניה הודעה כחולה שממנה הספקתי לראות רק "psycal Memory"

או משהו דומה , ואז בחצי שניה הזאתי מכבה את ההרדיסק וזהו. זה ממשיך וממשיך והבעיה לא נראה לי תיפתר על ידי פירמוט. זה לא ההארדיסק.

ניסיתי להחליף סלוטים של זיכרונות לקנפג את הביוס ניסיתי לבד ובקיצור כמעט הכל (אפילו לנתק את הפלופי ואת הCDROM)

אפילו להכניס ולהוציא כרטיס מסך! שום דבר! עזרה בבקשה! אין לי אפילו גרוש להשקיע :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...