חיבור ראוטר לראוטר נוסף למטרת יצירת גשר לחיזוק אות ושרת מדפסת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ראוטר לראוטר נוסף למטרת יצירת גשר לחיזוק אות ושרת מדפסת

CrashZone

Recommended Posts

טוב הכותרת אומרת די הכל.

ברשותי ראוטר של level one WBR-6001

אני מעוניין לקנות בנוסף ראוטר של D-Link DIR320 המצוייד בשרת .

האם ניתן לחבר את ה D-Link כגשר וכך גם לחזק את האות בקומה התחתונה וגם לקבל שרת בזול?

תודה על העזרה מראש.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=734646

D-link

עריכה: האם לראוטר של דילינק יש אפשרות להפוך ל AP, האם הוא תומך בWDS?

האם אתם יכולים להמליץ לי על ראוטר שישמש כAP reapter וכשרת ובזול?

גמר חתימה טובה;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להמליץ על נתב שיוכל לשמש ב AP ברשת N?ונתב אחר שיוכל לעבוד על G? (בשביל המחיר)

וכאלה שידוע שלא יהיו בעיות בעבודה מול level1 WBR-6001

מצאתי בחיפושיי באנגלית נתב של אסוס שתומך באופן סורס(WRT) והוא יכול לתפקד גם כנתב מדפסת וגם כAP ריפטר כאשר הוא עולה 45 דולר בלבד.

הבעיה שלפי מה שהבנתי תהליך הצריבה הוא קשה ומורכב, אני בספק אם אצליח לעשות אותו לבד.

האם מוכר לך הנתב WL-520GU ?

שנה טובה, מתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך להשתמש בנתב של אדימקס Edimax BR6215SRG שתומך גם ב WDS וגם משמש כשרת מדפסות..

בכללי לא רק סדרה ה 300 של DLINK לא תומכת ב WDS אלא כמעט כל של DLINK שביררתי עליו.

במידה ויש לך תקציב הייתי ממליץ על שרת מדפסות כל שהוא של DLINK ונקודת גישה נפרדת שתומכת ב WDS.

אבל בהחלט שווה לנסות את האדימקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתלהב מה-6215 -- הוא אמנם פתרון זול אבל התמיכה שלו במדפסות מעט מוגבלת. אני הייתי הולך על שישמש כ-AP ועל שרת מדפסות נפרד. לגבי המלצות, תאר קצת את מבנה הרשת שלך כיום ותסביר למה אתה רוצה לערב G ו-N.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתלהב מה-6215 -- הוא אמנם פתרון זול אבל התמיכה שלו במדפסות מעט מוגבלת. אני הייתי הולך על שישמש כ-AP ועל שרת מדפסות נפרד. לגבי המלצות, תאר קצת את מבנה הרשת שלך כיום ותסביר למה אתה רוצה לערב G ו-N.

לא יודע מה הניסיון שלך עם אדימקס אך ברשותך אתייחס לדגמים טיפה מתקדמים

מומלץ ראוטר מסוג br-6574n או br-6524n

לדעתי עלות ביצוע הכי טובים שיש בשוק

תומכים כמובן בבכל מה שנאמר לעיל והרבה יותר

יעשה לך הכול (הוא ללא מודם וטוב שכך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, תודה על התגובות.

ובכן נתחיל מה dir-320 בחיפושי נתקלתי ב dd-wrt שזאת גרסאת פיירמוור לנתבים, מסתבר הדילינק תומך בה ובעזרתה אוכל להופכו לריפטר. אך לפי מה שקראתי התהליך קשה ארוך ומסובך.

br-6574n - לא ראיתי כי הוא יכול לשמש בשרת מדפסת...למעשה זאת המלצה לנתב N שישמש בריפטר בלבד?

br-6524n - הוא אופציה מעולה על פי מה שראיתי לנתב N ושאקנה שרת מדפסות בנפרד, וזה לא זול ומותח את התקציב שלי לקצה.

ה- Edimax BR6215SRG נראה כאופציה מעולה וזולה להנות מכל העולמות, הוא עולה כ- 70 שקל יותר מה d-link ולטענתכם מתפקד כשרת מדפסות פחות טוב (אשמח לשמוע איזה אופציות הוא בדיוק מונע ממני?) וחוסך ממני את הצריבה של DD-WRT.

אם תתנו לי את הOK אחרי שתשמעו על המערך והצרכים, אני קונה אותו מחר בע"ה, תודה.

המערך:

מחשב ראשי בקומה ה- 3, חיבור למודם ולראוטר level1 wbr-6001 (הוא תומך בWDS נכון?יש צורך בכך גם אם הוא הראוטר הראשי נכון?)

קומה 2, מדפסת brother mfc7420, מחשב נייד של בתקן G ועוד שעימו אני עובד בתקן G.

לאחר הורדת המדפסת לקומה ה2 וההחלטה על רכישת שרת מדפסות היה חשוב לי כבר להגדיל את הטווח היות וזה אזור העבודה שלי ואני חייב טווח נורמלי, עדיף אם כבר אז כזה שיאפשר לי לצאת מתחומי הבית אל המרפסות.

כרגע אין לי מכשירים שתומכים בN, אך היות והראוטר הראשי הוא כזה והיות ואני כבר משקיע כסף רציתי כבר להיות מעודכן לN, לקבל את הטווח בכל מכשיר עתידי שאביא.

היות וזה פי 2 במחיר, כנראה שאוותר על הרעיון.

ושוב, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתלהב מה-6215 -- הוא אמנם פתרון זול אבל התמיכה שלו במדפסות מעט מוגבלת. אני הייתי הולך על נתב שישמש כ-AP ועל שרת מדפסות נפרד. לגבי המלצות, תאר קצת את מבנה הרשת שלך כיום ותסביר למה אתה רוצה לערב G ו-N.

לצערי אני לא יודע באיזו שיטה הנתב משתמש בשביל להתחבר למדפסת אז אני קצת מוגבל...

אבל מה שאני יודע זה שה DLINK משתמש ביציאה 9100 על גבי TCP עם סוג נתונים RAW מה שבעצם תולה את מירב האחריות על הדרייבר שבמחשב..

אני מעריך שגם באדימקס הנ"ל זה עובד כך למרות שיש שרתי מדפסות שלהם מסוג אחר שאני יודע שעובד בדרך שונה ועליו אני בהחלט לא הייתי ממליץ מנסיון אישי.

(מה שאני לא ממליץ עליו הוא דגם כל שהוא שמשתמש בתוכנה להתקנת היציאה במחשב)

*ב DLINK אם מתיקנים על ידיד האשף שלהם זה לא ממש עובד טוב וצריך להתקין את הדרייבר ואז יציאת TCP ידנית אחרת זה מבקש מומצאים לא ברורים(אפילו באתר של היצרנית לא היו אותם)

דבר שנפתר על ידי התקנת הדרייבר על יציאת LPT ואז התקנת יציאת ה TCP ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש אישור לאדימקס ש hack הציע?

ד"א, התסתלכתי בKSP ויש ראוטר N של אדימקס שיכול לתפקד כריפטר ממש בזול, EW-7206APg איך הוא?

במידה ואבחר בכל זאת ברשת עם ראוטר N כריפטר ושרת מדפסות נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, תודה רבה רבה על העזרה.

במיוחד ל hack2003 על המלצת הדגם של אדימקס.

לאחר חיפושים לא קלים, מצאתי חנות שמחזיקה אותו במלאי, ואף שהמחיר לא היה זול כמו בחנויות אחרות (שאין להם אותו ולא יהיה להם אותו) עדיין הוא היה בגדר הסביר.

אהבתי את הפונקציה הנוספת והיא אפשרות לחבר כונן חיצוני לנתב הזה ובכך ליצור מעין שרת FTP בבית, נחמד ושימושי מעט.

בסוף מה שכבש אותי זה ההבנה שאני לא צריך N בחיים, לפחות לא בשלב הזה, שבו העלות לנתב N + שרת יקרב אותי להוצאה של 600 ש"ח.

הנתב של אדימקס עלה לי 350 כולל משלוח וצפוי להגיע בימים הקרובים, אני מקווה שאסתדר עם ההגדרות, במידה ולא אני בטוח שתעזרו;)

חבל שאין יותר מכשירים כמו הדגם הזה של אדימקס, מדוע החברות מפחדות לפתח מוצרים כוללניים ומגניבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה חברה?

ובכן, רכשתי את הנתב, אני מתקשה להגדיר אותו. אשמח להסבר שלב שלב.

הגדרתי את האדימס שהוא AP מרוחק, כברידג' WDS, לאחר מכן חיפשתי בלבל1 AP והוא מצא אותו.

אבל אני לא מצליח לגלוש דרך האדימס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...