הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק Call of Duty: Modern Warfare 2 - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק Call of Duty: Modern Warfare 2

simonsix

Recommended Posts

אני יותר מרוצה מהעובדה שיהיה עם מי לעשות פה COOP

ה-COOP היחיד שיהיה במשחק הוא ה-Special Ops:

לא ניתן יהיה לשחק את ה-campaign ביחד און ליין.

מה שכן, מלבד המולטיפלייר יהיה מצב משחק שיקרא Special Ops:

תוכל לשחק לבד או עם שחקן נוסף, במשימות בהן תצטרך להשלים את היעד כמו לשרוד עד סוף השלב, להדוף 50 אוייבים, מרוץ מזחלות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה ברור לך שיום יבוא ו LIVE יהפוך לשירות בתשלום בלבד.

כבר עלתה הסוגייה הזו.

וכבר ענו על זה שבמידה וזה כן יהפוך לתשלום, רק שירות GOLD יהיה בתשלום, שיהיו בו אקסטרא פיצ'רים [שהם לא באמת הכרחיים]

אבל תוכנת הבסיס תשאר חינמית. ותוכנת הבסיס מאפשרת לך לשחק במולטי, להוסיף חברים, לראות מי אונליין ולשלוח הודעות. וזה כל מה שצריך. בדיוק כמו באקסבוקס.

ואגב GMAN, אני יודע שאין COOP לסינגל, אני מדבר על הSPEC OPS. זה נראה מעולה ויש המון מצבי משחק לכל אחת ואחת מהמפות במצב הSPEC OPS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עלתה הסוגייה הזו.

וכבר ענו על זה שבמידה וזה כן יהפוך לתשלום, רק שירות GOLD יהיה בתשלום, שיהיו בו אקסטרא פיצ'רים [שהם לא באמת הכרחיים]

אבל תוכנת הבסיס תשאר חינמית. ותוכנת הבסיס מאפשרת לך לשחק במולטי, להוסיף חברים, לראות מי אונליין ולשלוח הודעות. וזה כל מה שצריך. בדיוק כמו באקסבוקס.

באקסבוס יש מולטיפלייר רק ב-GOLD. (שעולה כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד אמר פה שהוא יוכל לשים בכיף 25$ בשביל שרת,אני חושב שהוא היה רציני

זה כבר 27 וחצי דולר ואני רציני , כמובן שאני אתרום את זה במידה ויהיו עוד אנשים שישימו , לא בא לי להיות הפראיר היחיד :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר מרוצה מהעובדה שיהיה עם מי לעשות פה COOP

רק תגידו, המשחק הולך להשתמש באיזושהי תוכנה עם ממשק ומשתמשים?

[כדוגמאת וGAMES FOR LIVE?]

אני ממש מקווה שהמשחק ישתמש בLIVE...כ"כ התרגלתי אליו והוא נהיה ממש נפוץ במשחקים החדשים אחרונים...

תגיד אתה רציני?

הדבר הזה זה מחלה!

כל משחק שאני רואה את הסימן המסריח של ה LIVE אני ישר מתאבס ואומר בראש - הנה זה בא. קריסות.באגים. התוכנה הזאת מכוונת

כדי שלא תשחק...אין לי מושג למה אתה רוצה את הממשק הזה,הוא פגום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק המשחק החדש של באטמן מבטל את הטענה שלך לגבי הלייב...

הממשק הזה הרבה פחות פוגעני מכל הSECUROM או שאר האבטחות ששמים במשחקים.

חוץ מזה שכמעט כל מי שפה קונה את המשחק מקורי אז למי בדיוק זה משנה איזה ממשק יהיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש בא לי לעשות עם החברה פה משחקי ... אני מקווה שלא תאכזבו כמו שאיכזבתם ב-COD4.... כי ממש לא היה כלום... למרות שמלא כאן משחקים עם מקורי (אני כמעט בטוח....)

אי אפשר לארגן שרת ל-HWZ? אתם יודעים כמו FXP ( :puke:)

יהיה ממש מגניב....

יש לי ולחבר שרת COD 4 MW. אני מניח כשיצא MW 2 נפתח שרת גם בשבילו.

השרת רץ כבר כ3-4 חודשים והוא בין השרתים הפעילים ביותר בישראל.

תוכל למצוא אותו ע"י חיפוש בגוגל StoneServer cod או שתבקש ואני ישלח למי שרוצה בפרטי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה רציני?

הדבר הזה זה מחלה!

כל משחק שאני רואה את הסימן המסריח של ה LIVE אני ישר מתאבס ואומר בראש - הנה זה בא. קריסות.באגים. התוכנה הזאת מכוונת

כדי שלא תשחק...אין לי מושג למה אתה רוצה את הממשק הזה,הוא פגום

משתמש בLIVE למשחקים הבאים:

Gears of war

GTA4

Fallout3

Batman:Arkahm asylum

Resident Evil 5

באף אחד מהמשחקים האלה לא נתקלתי בבעיות. אפילו לא בבעיה אחת קטנה. אף אחד מהמשחקים האלה לא קרס לי, לא היו בעיות ביצועים ולא שום דבר שקרוב לזה. למען האמת, זה אפילו יותר יציב מהגירסא האחרונה של [שקיים כבר שנים אחורה].

אתה כנראה מדבר מאי-ניסיון או משימוש בעותקים לא חוקיים. ואז אני אבין למה.

וזה מבלי להתייחס לעובדה ששימוש בלייב הוא הרבה יותר טוב ויציב מכל מערכת הגנה ו\או קהילה אחרת. כולל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...