הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק Call of Duty: Modern Warfare 2 - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק Call of Duty: Modern Warfare 2

simonsix

Recommended Posts

אני בהתלבטות קשה... מצד אחד המחיר ממש קורץ אבל מצד שני המחשב שלי כבר לא מי יודע מה(מפרט בצד) את COD 4 הוא הריץ סבבה את COD5 בצורה פחות טובה....

יש מידע פחות או יותר על הדרישות שלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני בהתלבטות קשה... מצד אחד המחיר ממש קורץ אבל מצד שני המחשב שלי כבר לא מי יודע מה(מפרט בצד) את COD 4 הוא הריץ סבבה את COD5 בצורה פחות טובה....

יש מידע פחות או יותר על הדרישות שלו....

שדרג ספק וכרטיס מסך באיזה 700 ש"ח תוכל להריץ אותו בקלות , כמובן שאז מחיר המשחק יהיה 865 ולא 165 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שכמעט כל מי שפה קונה את המשחק מקורי אז למי בדיוק זה משנה איזה ממשק יהיה?

כי בלייב יש לך אפשרות לראות מי אונליין מהחברים שלך כרגע, אפשר להוסיף את כל מי שקנה פה את המשחק לרשימת חברים, לשלוח הודעות לאנשים, להזמין אותם לCOOP או למשחק במולטי ולדבר איתם תוך כדי משחק. כמו הפיצ'רים של , רק שזה מיושם הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאין צורך גם לציין את מערכת הACHIEVEMENTS, את דירוג השחקן [הREP שלו] - כלומר אם יש שחקן שמרמה, או שמשחק מלכולכך, אתה יכול לתת לו דירוג בכוכבים [מ-1-5], וככה שחקנים עם דירוג כוכבים נמוך - ידוע שהם שחקנים גרועים. וזה נותן מוטיבציה למשחק קבוצתי טוב יותר. אתה יכול לראות מי משחק ובאיזה משחק, ובמידה ויש לך את המשחק הזה - להצטרף אליו. אתה יכול להצטרף לקבוצות ולקלאנים שמובנים בתוך הLIVE מהרגע שפתחת אותם ובכללי זה ממש עוזר להחזיק קהילה שלמה, אפילו אפשר לפתוח צ'אט \ צ'אט קולי בין כמה חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שאלה יתרונות....

אני לא מבין רק מה רע בSTEAM , הם היו מבין הראשונים שהכניסו את הדברים האלה , לא? (או לפחות דברים דומים)

אני לא מתלונן על ...להיפך, אנ י משתמש בSTEAM כבר שנים.

אבל לסטים יש חסרונות ממש מובהקים אל מול LIVE...

1)מערכת ה"מי נמצא עכשיו אונליין" וכן ההודעות של "מי התחבר הרגע" בזמן שאתה משחק במשחק, היא הרבה פחות FLAWLESS מהמערכת של LIVE. מה גם שוואלב העתיקו את זה מLIVE.

2)בLIVE יש לך ממשק ממש נוח שאפשר לפתוח תוך כדי המשחק ע"י לחיצה בHOME. בSTEAM יש ממשק דומה, הרבה פחות נוח והרבה פחות יעיל באמצעות לחיצה על ALT+SHIFT.

3) המשחקים שקשורים לLIVE לא דורשים שתפתח את לייב לפני שאתה פותח את המשחק. אתה מפעיל את המשחק וזה עושה LOGIN אוטומטי ללייב תוך כדי המשחק. ובמידה ולא הצלחת להתחבר - אתה עדיין יכול לשחק פשוט OFFLINE. בSTEAM אתה צריך להכנס לתוכנה, להתחבר אליה, אז להפעיל את המשחק, שעושה ווידוא אונליין, ורק אז להכנס למשחק. במידה ויש כשל בחיבור האינטרנט או בשרתי , הסבירות שתצליח לשחק במשחק היא נמוכה [מצב הOFFLINE רק לעיתים נדירות מצליח לזהות שיש בעיות חיבור ואז לפעול]

אני לא FAN של LIVE או משהו בסגנון, יש לי ה-מ-ו-ן משחקים על , אבל LIVE הוא פשוט מעולה ואני לא יכול לחשוב על משחק יותר מתאים בCOD:MW2 ללייב. וחבל אם הוא לא יהיה בלייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאותו רגע , אנשים יפסיקו לקנות משחקים שדורשים לייב כדאי לשחק אונליין ויעברו לשירותים חינמיים אחרים.

גם במיקרוסופט יודעים את זה ואין להם שום סיבה להפוך את מה שיש באקס בוקס לנחלת הPC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צאו מהסרט. MS לא יכולים להפוך את זה לתשלום גם אם הם ירצו.

כבר הסוגייה הזו עלתה ממזמן וצוות הפיתוח שאחראי על LIVE אמרו שבמידה וזה יהפוך להיות מגה-פופולארי בעוד כמה שנים, אולי יעלה שירות בתשלום שיאפשר רק אפשרויות נוספות. אבל שירותי הבסיס יישארו חינמיים כי זה מתחייב בשל הנסיבות. זה לא אקסבוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאותו רגע , אנשים יפסיקו לקנות משחקים שדורשים לייב כדאי לשחק אונליין ויעברו לשירותים חינמיים אחרים.

גם במיקרוסופט יודעים את זה ואין להם שום סיבה להפוך את מה שיש באקס בוקס לנחלת הPC...

ומה אתה תעשה כשחצי (אם לא יותר) מהמשחקים שאתה משחק אונלין, פתאום ידרשו תשלום. אתה תפסיק לשחק בהם בשביל 50$ בשנה? ואם כבר אתה משלם עבור לייב, אז למה שמשחקים חדשים ישנו משהו. אני לא יודע מה המניעים של , אבל אני יכול לנחש שהם לא מפתחים את הפלטפורמה הזאת מטוב ליבם, במיוחד שבהתחלה הם הודיעו שבכוונתם יום אחד להפוך את זה לשירות בתשלום. הם פועלים כמו סוחרי סמים, קודם ממכרים אותך בחינם, וכשתהייה מכור ולא תהייה לך ברירה אתה תתחיל לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שTOXIN רשם, אם זה יהיה בתשלום כלשהו (בדגש על "אם") זה יהיה על פיצ'רים אקסטרה ולא על דברים בסיסיים.

קהילת הגיימרים למחשב לא יכולה לעמוד בעוד עלות של X דולרים בשנה רק כי רוצה לגזור קופון.

גיימרים לPC מוציאים הכי הרבה כסף בשנה על כל מה שקשור במחשב אם זה חומרה ואם זה תוכנה.

לא יגבו עוד כסף על שירות כזה שאמור להיות חינמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אתה חושב שלא יוצא למיקרוסופט כלום מזה...

1) נתחיל בזה שהפצת הפלטפורה הזו בחינם למשחקים - בהיקף כמה שיותר רחב זה טוב למיקרוסופט. ועכשיו הסיבות:

2) בלייב יהיה ניתן לקנות POINTS...מה זה אומר? תמורת כסף אתה קונה נקודות. באמצעות הנקודות אתה קונה DLCים למיניהם, הרחבות למשחקים, תוספים ואת המשחקים עצמם, דרך חנות הLIVE.

3) בעתיד, בהנחה וזה יצא לפועל, יהיה ניתן לקנות שירות מורחב שזה עוד כסף למיקרוסופט.

בדיוק כמו שוואלב מפיצים את סטים והשירותים שלו בחינם. למה הם עושים את זה? כדי שזו תהיה פלטפורמה גדולה שמושכת כמה שיותר קהל לקנות מהחנות הווירטואלית שלהם.

על אחת כמה וכמה כשמדובר באנשים שמשלמים ישירות למיקרוסופט כדי לקנות נקודות ובאמצעות הנקודות הם קונים את המוצרים שבחנות.

כלומר כל פלטפורמת הLIVE היא רווח אחד גדול בשביל .

למה נראה לך שרשת הPSN של היא בחינם? כי אנשים משלמים על התוספים הקטנים ועל מוצרים מהחנות שלהם.

השיטה של MICRO MANAGMENT נקלטה בחברות הגדולות והרבה מאמצים אותה.

REST ASSURE - הלייב לא יהיה בתשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS הרבה יותר מפגרים ממה שאתה חושב. כל המשחקים של ה LIVE משתמשים באותו CD KEY, קנית אחד מהם אתה יכול להפעיל את כולם בצורה חוקית. בגלל זה אפשר לקנות היום THE CLUB במחיר זנות, חנויות הבינו שיקנו את המשחק בזול רק בשביל לקנות את המשחקים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...